Mega petrecere !!!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SERVUS,


Azi noapte mi-a trecut prin cap sa fac acest post prin care va propun urmatoarele:

1. vara aceasta va invit sa facem toate triburile o "pace mondiala", undeva dupa 15 august - 15 septembrie

2. scopul meu este sa ne strangem cat mai multi jucatori, moderatori, admini la mare, intr-o statiune gen Costinesti sau pe litoralul romanesc

3. nu s-a mai incercat niciodata asa ceva, dar daca veti fi de acord ne putem intalni si 50 sau 100 sau mai multi tribali la un loc, dusmani sau prieteni, nu conteaza ... esenta mesajului este comunicarea / socializarea (poate asa scapam de micile rautati verbale din joc / forum extern )

4. am postat acest mesaj acum, pentru ca fiecare coleg de joc sa-si programeze concediile din timp, rezervari la hoteluri, tot ce tine de logistica unei asemenea deplasari, putem sta si cu corturile in vama veche ...

5, eu am propus o perioada, dar nu e batuta in cuie, poate fi aleasa alta, in principiu cine e de acord ma ofer sa pastrez legatura intre toti cei ce vor sa vina...imi puteti da mesaje cu acordul vostru, imi lasati un nr. de mobil sa va pot contacta si cand se definitiveaza ceva postez aici un ultim mesaj cu ce s-a stabilit.

Rog moderatori sa lase acest topic deschis si eventual atat ei cat si admini din aceasta lume sa-si spuna parerea.
Un sfarsit de saptamana cat mai placut ...
 

DeletedUser28354

de acord dar eu nu port sta decat 2 zile de inteles cares :)) e o idee bune
 

DeletedUser16934

...nu cred ca vreau o intalnire cu tine se poate sa iti dau vreo 2 capace si nu vreau sa fiu banat din cauza ta...
 

DeletedUser

Daca te crezi asa mare si tare iti spun si unde ma gasesti, ora si zi si te astept cu drag...Si daca te mai umfli atat in pene nu ma enerva ca te atac si iti iau si ultimul sat asa la ambitie pentru oameni fara cuvant ca si tine. Poate pe alti ai pacalit dar pe mine nu ma pacalesti si nu ai tu atatea defensive si nici tribul tau daca ma enervezi o sa te trezesti atacat si probabil jumatate din atacuri vor fi din MAGIC tot asa la ambitie ...apropo am notat toate satele tale defensive si in curand o sa fac rost de cont langa acele sate si sa vezi ce surpriza iti fac eu tie, tot asa ... frumoasa numai ca te voi lasa chel de tot, chiar daca mai ai vreo 5 conturi prin zona..

Aici am propus o idee frumoasa si aplicabila nu este loc unde sa-ti versi tu frustrarile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@aliat
nu toti aplicam metoda "capacul" pentru acest joc...iti este caracteristica doar tie...asa ca nu-i cazul sa stabilesti ora si locul.
mai subtire cu amenintarile zmeule...baiatul doar si-a exprimat optiunea...inca avem dreptul sa ne exprimam liber. sau nu?


@apia
te rog, da-i ignore, nu merita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pavone, fata draga cu paru' balai ia sa-ti mai tai din nas putin ca te crezi cam prea mare, mult mai mare decat esti, iti recomand sa-ti versi si tu oful intr-o catrita de ciorba sau alt tip de mancare daca ai si pentru cine sa o faci si nu mai intra pe joc o data la 5 zile si incepi cu mesajele cand tu habar nu ai ce se intampla pe joc, intai fa-ti temele si apoi vi sa vorbesti, esti depasita din multe puncte de vedere, de fapt si de drept inca nu ti-ai dat seama dar iti zic eu un singur cuvant, esti ... expirata.
Daca nu crezi uita-te la ambalaj, daca ai si ce..
M-ai mai atacat pe forumul asta extern te-am lasat in pace dar ar fi bine sa-ti vezi de treburile tale si nu mai comenta atata la adresa mea ca am mai spus-o si altora cand vreau sa fiu "tigan" sa te tii ca iti inchid gura imediat.


Rog moderatorii L5 sa inchida acest topic, e deschis pe forum principal altul, observ ca aici sunt anumite persoane frustrate ce joaca pe mai multe conturi si se cred lei, a da uitasem, apiaregina daca ma uit la actele lui si-a gasit proprietar de 2 luni incoace iara la miss paun care nu stie cum e sa fi atacat, mai bine zis cand e atacata lasa sitter si se blindeaza de pe toate conturile ei ...fara sperante sa inteleaga ceva din acest joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aliat

tu nu ai capacitatea de a-mi inchide mie gura...poate doar apeland la mijloacele tale caracteristice, asa cum ai facut cu rainn la burebista in carciuma. ce sa zic, fata de proportiile tale fizice sunt intr-adevar depasita...la faza asta desigur ca tac.

si, dragul meu, la cratita sa stai tu...eu nu-s nascuta pentru asa ceva.

vulpe mica ce esti, strugurii sunt cam acri pt. tine :)))) expirati sau nu :))))....zi ca nu-i asa, ingrat rotunjor ce musti mana care te-a hranit
 

DeletedUser

Draga mea blonda cu paru' balai, eu nu am cum sa fiu ingrat cu tine, pentru ca tu singura prin actiunile tale deliberate m-ai facut sa fiu ingrat, atata timp cat tu nu ai bunul simt sa-ti vezi de treaba ta si de cateva luni de zile incoace faci tot felul de tertipuri si miscari de doi lei numa' numa' sa ma enervezi, afla ca am cel putin un neuron in plus fata de persoana ta, ce caracter de doi lei ai mai fata cand cu mine ** alta si pe conturi la dusmani mei zici altceva, de foarte multe ori ** chiar cu mine si asta de foarte multa vreme, vrei sa postezi aici toate mesajele, negru pe alb, unde apare si data de acum cateva luni si ce aberati spui, as fi tare curios daca as fi considerat eu ingrat cred ca mai degraba ai fi tu considerata cu o mie de fete si nu tocmai cele bune...

Nu esti nascuta pentru cratita...nici nu m-as mira ca nu ai abilitati pentru asa ceva.
Apropo la ce te pricepi tu ca sa stiu si eu ...in afara de a spune prostii si de a te certa cu toata lumea?
 

DeletedUser

ohoo, in mare forma azi mister aliat :)))

hai ca m-ai plictisit...asteptam mai mult de la tine, nu esti distractiv... o vreau pe rugayah inapoi, o duce mai mult capul decat pe tine

si...poate, totusi, intr-o zi iti voi permite sa te joci in parul meu balai...depinde cum te porti cu mine :))))
 

DeletedUser

Pot fi oricand in forma numai ca persoana ta nu merita sa imi mai bat capul cu ea, ti-am reprosat pe buna dreptate unde si ce gresesti si drept dovada a doua zi spui dusmanilor mei ce ai disuctat cu mine si incerci sa ma faultezi, acolo draga mea blonda m-ai pierdut definitiv pe mine ca mi-ai aratat ce caracter de doi lei ai, asta se intampla cu multe luni inainte de barbare sau altceva, numai ca o tii intr-una din greseala in greseala facand totul la ambitie, o ambitie ce numai oamenilor fara minte le este caracteristica, iesi din lumea asta virtuala cat inca mai e o speranta, un sfat prietenesc asa, fa-ti o autocritica si vezi daca merita toate aceste sacrificii, sa faci o balanta la realizari din joc si viata reala in aceeasi perioada si ai sa vezi ce predomina. Eu nici nu mi-am facut incalzirea, daca vrei tu ...... in timp ce ma joc eu cu parul tau balai poate faci putin "streeptease".
 

DeletedUser

ce-am avut si ce-am pierdut ... tu, esti un nimeni, wanted reprezinta ceva si nu tu. dusmanii tai sunt prietenii mei, ei conteaza mai mult in RL decat vei conta tu in jocul asta... cel putin pt. mine. ramai tu cu satele lor, eu ma multumesc sa raman cu prietenia lor.

hai, gata, te-am bagat prea mult in seama...treci la culcare, eu am treaba
somnic usor si pufos...si sa-mi visezi pletele balaie :)))))
 

DeletedUser

Tu ai impresia ca stai la taclale cu vreun membru din tribul tau, ca asa am eu impresia, eu sunt un nimeni asta zici tu, nu-i nimic, am fost facut si mai rau, mult mai rau, ma multumesc cu aceasta titulatura "nimeni", iar in viata reala crede-ma ca si eu sunt prieten cu multi din prieteni tai si nu aproba ce faci, numai ca nu iti spun in fata acest lucru.
Eu cat timp nu am mai jucat triburile m-am intalnit cu foarte multi tribali, am iesit la bere impreuna, am mers la munte/ mare impreuna si chiar ma gandesc daca tu cand te lasi te mai cauta cineva?
Fa o proba, lasa-te de joc cateva luni si vezi daca te mai cauta cineva in afara de treburile ce privesc triburile, o sa ai o mare surpriza.
 

DeletedUser

aici trebuia sa vorbim despre mega petrecere... wtf?
pe toate forumurile v-ati apucat sa va certati?..

de curiozitate... *** pavone e facuta pt cratita( am auzit k e o femeie care stie sa gateasca.. lucru ce apreciez la o femeie) .. tu la ce te crezi bun?..


nu vreau sa par rautacios... dar sunt curios:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus