Mega petrecere !!!!

In ce perioada credeti ca ar fi bine sa fie facuta intalnirea pe litoral?


  • Total votanți
    152

DeletedUser

SERVUS,


Azi noapte mi-a trecut prin cap sa fac acest post prin care va propun urmatoarele:

1. vara aceasta va invit sa facem toate triburile o "pace mondiala", undeva dupa 15 august - 15 septembrie

2. scopul meu este sa ne strangem cat mai multi jucatori, moderatori, admini la mare, intr-o statiune gen Costinesti sau pe litoralul romanesc

3. nu s-a mai incercat niciodata asa ceva, dar daca veti fi de acord ne putem intalni si 50 sau 100 sau mai multi tribali la un loc, dusmani sau prieteni, nu conteaza ... esenta mesajului este comunicarea / socializarea (poate asa scapam de micile rautati verbale din joc / forum extern )

4. am postat acest mesaj acum, pentru ca fiecare coleg de joc sa-si programeze concediile din timp, rezervari la hoteluri, tot ce tine de logistica unei asemenea deplasari, putem sta si cu corturile in vama veche ...

5, eu am propus o perioada, dar nu e batuta in cuie, poate fi aleasa alta, in principiu cine e de acord ma ofer sa pastrez legatura intre toti cei ce vor sa vina...imi puteti da mesaje cu acordul vostru, imi lasati un nr. de mobil sa va pot contacta si cand se definitiveaza ceva postez aici un ultim mesaj cu ce s-a stabilit.

Rog moderatori sa lase acest topic deschis si eventual atat ei cat si adminii sa-si spuna parerea.
Un sfarsit de saptamana cat mai placut ...
 

DeletedUser

Din cate am inteles, sudistii se intalnesc periodic! Asta si datorita faptului ca de acolo sunt cei mai multi jucatori si admini!
Facem cumva si vin si eu din Baia Mare!
Buna ideea, Calin!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Este o idee buna, chiar foarte buna.
Ar fi chiar o premiera mondiala acest lucru, nu numai ca este legat sau nu de acest joc.
 

DeletedUser523

Eu oricum intentionez in jurul datei de 15 aug sa fiu in Costinesti asa ca daca se face ceva ne vedem acolo sa petrecem in Ring, la rokeri, pe plaja si oriunde altundeva mai doriti voi! :)
 

DeletedUser35298

Ei nu e o idee rea,sa vad pana prin perioada aia si daca e o sa iau legatura cu Aliat :))
 

DeletedUser35298

pai tocmai de aceea daca e ceva mai important iau legatura cu el chiar daca e propunatorul ca mai multa il stie pe el,decat pe mine nu? :p
 

DeletedUser

Intamplarea face Remus , sa am concediu chiar in aceea perioada,sigur voi fi prezent :).
 

DeletedUser3061




nu cred ca este ok atitudinea asta indiferent daca e in gluma... sa iti zic de ce daca nu esti capabil sa faci diferenta intre joc si realitate nu vad de ce trebuie sa iti dai cu parerea despre aceasta actiune....

s-au mai facut in trecut lucrurii degenul acesta si cam din cate stiu eu si la cate am participat niciodata dar NICIODATA NU S-A AJUNS LA CEARTA SAU LA SCANDAL ... pot spune chiar ca a fost super OK

deci pentru toti (sters)l din jocu asta intelegeti ca exista o granita si daca o treceti deveniti niste pufuletarii.... sau a doua varianta sunteti inca niste cenzurat de Moderator de 13 ani care in spatele unui monitor sunteti miezu din fanta....

eu cred ca prima oara ar fi bine daca topicul ar fi pe fiecare lume de ce astfel vom putea sa vedem exact cati sunt din lumea x y sau z... insa trebuie multa rabdare pentru a organiza ceva de genul acesta pentru toate lumiile de joc... insa ideea este una super Ok...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

baghera2005 Poti macar sa-ti tii vorbele pentru tine!!!?!?!?

exces de cafea sau lipsa de altele? de ce esti asa nervos?
baghera are dreptate, pe joc suntem dusmani, la baute prieteni, care-i problema?
on: cred ca multi ar prefera o data mai clara, ca sa ne nimerim toti o data, nu pe rand
 
Sus