Mega petrecere !!!!

In ce perioada credeti ca ar fi bine sa fie facuta intalnirea pe litoral?


  • Total votanți
    152

DeletedUser25903

:)) Alte pareri , alti indignati??? Haideti fratilor sa bagam aici tot felu de texte frumoase, gen ( "MIEZU DIN FANTA" autor baghera, sa nu-mi spui ca e inventia ta! )foloseste-ti propriile cuvinte , nu copia ! sau katus !!! va astept cu drag....:))
 

DeletedUser3061

:)) Alte pareri , alti indignati??? Haideti fratilor sa bagam aici tot felu de texte frumoase, gen ( "MIEZU DIN FANTA" autor baghera, sa nu-mi spui ca e inventia ta! )foloseste-ti propriile cuvinte , nu copia ! sau katus !!! va astept cu drag....:))



mah tu pe langa faptu ca esti pufuletar mai esti si noob rau de tot... dute mah copile si vezi-ti de jocu tau te rog eu mult de tot... vezi ca s-a racit grisuletzul....

iar ce am zis eu nu a fost doar o simpla parere mah copile.... tu si alti nu sunteti suficient de capabil MINTAL sa faceti diferenta intre un joc si realitate... ce legatura are faptu ca iese x y sau z cu t admin sau y admin la bere la suc sau la mare? daca eu eram admin sau moderator pe tine draga noobule te banam direct atat pe forum cat si pe joc... insa cum la noi regulamentele sunt facute doar asa de dragu de a fi facute no comment... as putea spune chiar ca postul tau de mai devreme este o amenintare la adresa TT.... ca sa intelegi de la inceput mah draga noobule... eu sunt unul dintre cei mai banati jucatori si unul dintre cei care m-am cam certat cu tot team-ul de pe .ro.... fie ca uneori aveam dreptate fie ca nu aveam dreptate...insa asta nu inseamna ca imi da mie dreptu sa amenint in stanga si in dreapta vreun membru indiferent ca e jucator sau ca e admin....

ceea ce faci tu eu as definii idiotenie... te crezi atat de smecher si de tare in fata unui calculator... da daca ai fii fata in fata cu cel sau cei pe care ii injurii sau amenintii cred ca ai fi un mielusel....


cred ca cel mai bine ar fi ca cei care doresc aceasta iesire tribala sa vina in primul rand cu o propunere de cazare...ca sa stie lumea ce si cum de la inceput cu preturii cu tot tacamu... iar perioada ar putea sa fie aleasa printr-un sondaj de opinie parerea mea....
 

DeletedUser6843

Cazarea nu e la ALIAT acasa?:eek:

on' : tare ideea cu sondaju

peseu: greu de crezut ca aceasta idee o sa ajunga la sfarsit
 

DeletedUser3061

rugam un moderator sa faca un sondaj de opinie cu privire la o perioada de timp in care sa vedem cum ar dori majoritatea... cred ca putem pune sa zicem o perioada de 1 sapt eu zic ca e suficienta.... voi ce ziceti ?
 

DeletedUser8343

Sa imi spuneti in ce luna preferati sa facem sondajul sau ce perioade. Astept propuneri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

poi ar trebui sa faci 8perioade: cate 1sapt fiecare din iulie si august :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

cine mai admineaza daca adminii pleaca la mare?:(

asta nu se va intampla :-j eu nu cred ca sar putea organiza vreun eveniment la care sa participe in acelasi timp toti adminii de pe .ro.
e imposibil sa aiba toti in acelasi perioada concediu.
 

DeletedUser3061

nu e vorba de cine mai admineaza sau cine nu mai admineaza... important este ca daca ne strangem sa fim mai multi...ingeraso cred ca cel mai bine iei fiecare saptamana din iulie si august.... ca atunci cam isi planifica toata lumea concediul... dupa care incercam sa gasim o locatie care sa acopere numarul de locuri ....
 

DeletedUser2786

nu v-ati prins de schema? aliat vrea sa prinda pe admini si pe moderatori la inghesuiala,sa-i arda ca i-au dat masterban :d
 

DeletedUser8343

Am adaugat si un sondaj cu vot multiplu (puteti alege mai multe perioade) pentru lunile iulie- august.
Alegeri placute!
 

DeletedUser

Eventual sa voteze doar cei care ar fi interesati sa participe si ar si putea ajunge :).
 
Sus