Mega petrecere !!!!

In ce perioada credeti ca ar fi bine sa fie facuta intalnirea pe litoral?


  • Total votanți
    152

DeletedUser

Vezi rezultatele sondajului de opinii: In ce perioada credeti ca ar fi bine sa fie facuta intalnirea pe litoral?
27 Iunie - 3 Iulie
gykanes, inccubus, pirates406
3 8,82%
4 Iulie - 10 Iulie 0 0%
12 Iulie - 17 Iulie
cellebro
1 2,94%
18 Iulie - 24 Iulie
adrianulx, BeţivulCelMare, cellebro, katus, KinGFlex
5 14,71%
25 Iulie - 31 Iulie
2711, adenauer, cellebro, dark syryus, En-Corleone, KinGFlex, pirates406, plesuv28, st3l1s7ul, vis3z, yupartyzan
11 32,35%
1 August - 7 August
cellebro, extr3m3s, gabi23, ingerasa, Itic Romantismalu, izghitu, kidlukas, plesuv28, sebi77, st3l1s7ul
10 29,41%
8 August - 14 August
cel cazut, cellebro, gabi23, ingerasa, PUSKI-ILIE
5 14,71%
15 August - 21 August
jimmymacel, n00b SPaRT, raduturcu2410, valybullet
4 11,76%
22 August - 28 August
jimmymacel
1 2,94%
29 August - 4 Septembrie
206cc, congres, Immortal R, mrmayster, pirates406, rEnZ0r
6 17,65%
Poll de alegeri multiple. Votanţi: 34.

Alegeti-va o data, nu pe toate, mari mozi! Extraordinar!
 

DeletedUser33777

Interesata inițiativa, totuși e greu de crezut ca și se va concretiza!
Ar trebui sa faca cineva o anumita oferta in sensul ca
Vom merge in locul x, in perioada dd.ll-dd.ll.2011(deoarece cei mai multi pot veni in aceasta perioada).
Ne vom caza "unde",un numar de atatea zile! Pretul va ajunge undeva la x lei!

Daca e sa ma intrebati pe mine cred ca cel mai bun loc la mare e Costinesti deoacere aici vin cele mai multe persoane tinere!
Cel mai bine cu cazarea iesi la o pensiune! Iar daca chiar va iesi ceva eu as propune ca vacanta aceasta sa fie de 5-7 zile! Eu unul chiar as prefera de marti pana lunea viitoare pentru a putea prinde tot weekend-ul! Perioada care va putea fi posibil evenimentul acesta cel mai probabil ar fi undeva intre 15 iulie si 15 august!

Imi vine greu sa cred ca se va concretiza deoarece cei ce vor merge la mare majoritatea vor alege sa mearga cu prietenii/familia!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu e necesar ca toti sa mergem in acelasi loc. Putem foarte bine ca intr-o zi oarecare sa ne intalnim toti care suntem pe litoral la o bere in una din statiuni.
 

DeletedUser

Eu inca nu am votat, totusi, eu pot vota multiplu? :D

P.S: M-am scapat putin! Nu am vrut sa va jignesc!
 

DeletedUser

Vreti sa va inchiriez eu hotelul meu? Pt ca va cunosc am sa va ofer o oferta promotionala : 2 IN PAT,FATA CU BAIAT . M-am gandit si la ipoteza ca vor veni mai multi baieti decat fete . Asta este fratilor,nu am ce sa va fac ca doar nu va culc cu, cameristele, pt un week-end o sa dormiti brate-n brate . Si chiar daca vin mai multe fete , va dati seama ca imi mut haremul pe litoral,nu? Eu zic sa va alegeti de pe acum partenerul de camera pt ca va luati gandul de la femei. Toate dorm la bula in camera .
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Daca se va organiza la inceputul lunii august am putea merge in Vama, in acea perioada este si fetivalul Folk You. Eu zic ca ar fi misto :).
 

pirates406

member
Scor reacție
0
obisnuinta asta e si nu prea...
dupaia nu mai vin la mare cand aud de folk...
mai bine nu le ziceati : ))
 

DeletedUser17308

muzica nu conteaza... important sa te vezi cu amicii de pe triburile... :) dupa cateva beri orice gen de muzica merge
 

DeletedUser

Imi place formularea lui ALIAT
''intr-o statiune gen Costinesti sau pe litoralul romanesc''
Pai, man....ai impresia ca aceasta 'mirifica' statiune ar fi pe Riviera franceza? :))
 

DeletedUser

Imi place formularea lui ALIAT
''intr-o statiune gen Costinesti sau pe litoralul romanesc''
Pai, man....ai impresia ca aceasta 'mirifica' statiune ar fi pe Riviera franceza? :))

in august plec la greci... nu vreti sa facem reuniunea asta in thasos? :D
 
Sus