Mega petrecere !!!!

In ce perioada credeti ca ar fi bine sa fie facuta intalnirea pe litoral?


  • Total votanți
    152

DeletedUser

Mie mi-ar fi mai usor la Ostsee, daca tot e sa fie pe tarmul unei mari (si nu neaparat pe litoralul romanesc :) )
 

DeletedUser

e cam gunoi costinestiu, faci mult pana la plaja si decat sa stai la casele alea mai bine dau mai multi bani si stau confortabil la hotel.mai bine neptun ca si-au mai revenit ca si statiune sau mamaia stam la rex :)
 

DeletedUser

V-am zis sa veniti la marea mea....e mai rece...dar iesiti fresh din apa si ''va merge mintea la rece'' apoi la triburi
 

DeletedUser25903

Baghera2005 mai exista pe forum ? :))

baghera2005 a spus:
iar ce am zis eu nu a fost doar o simpla parere mah copile.... tu si alti nu sunteti suficient de capabil MINTAL sa faceti diferenta intre un joc si realitate... ce legatura are faptu ca iese x y sau z cu t admin sau y admin la bere la suc sau la mare? daca eu eram admin sau moderator pe tine draga noobule te banam direct atat pe forum cat si pe joc... insa cum la noi regulamentele sunt facute doar asa de dragu de a fi facute no comment... as putea spune chiar ca postul tau de mai devreme este o amenintare la adresa TT

Asa poti spune ?=)) Am facut o amenintare la adresa TT? =))
Bre nea Titi esti nebun? Daca imi permiti sa iti spun ceva ( nu fuse bre Jane amenintare , ca nu le zisei ca-i omor, sau ca le dau 2 palme )Am zis si eu ca poate or fi admini mai batrani, sa isi puna niste dinti sa arate mai bine la petrecere( ca doar o data-i petrecerea) =))
Nu ai putea tu sa ingnori in loc sa scrii romane p-aci ? Daca esti asa de talentat explica si mie ce inseamna "MAH" ca vad ca tot folosesti !
Nu te mai hazarda asa, ca nu ai descoperit america pe forum!


baghera2005 a spus:
fie ca uneori aveam dreptate fie ca nu aveam dreptate...insa asta nu inseamna ca imi da mie dreptu sa amenint in stanga si in dreapta vreun membru indiferent ca e jucator sau ca e admin....]

Vai,asta facui ,te amentintai? Ba cocos ia da tu fuga la politie si fa o plangere ca te-a insultat unu pe forumul triburile, eventual sa plangi sa fii credul. Ai grija ,"subjur" nu ai voie sa minti nenica!!!

Acest mesaj reprezinta o replica la un mesaj mai vechi, pe care o datoram domnului Baghera2005!( nu am postat la momentul respectiv pentru ca am fost banat).
 

DeletedUser12196

adevarul este ca trebuie organizat totul.ideea este buna si poate fi aplicata anul viitor.va fi timp destul pentru a organiza ceva si tot asa pentru a lua o decizie.
 

DeletedUser

Pana la urma se mai tine petrecerea asta uitata? Nu de alta dar daca tot s-a dus sezonul la mare , merge si la munte. Facem o Sinaia, ceva? :D
 

DeletedUser25903

Se tine cand o sa dea Texanu' baghera2005 permisiunea pentru inceperea petrecerii!
P.S Probabil ca a uitat, la cei 202 ani pe care-i are... trebuie inteles!
 

DeletedUser

Am inteles ca pana la urma intalnirea aia se tine anul asta,la mare?! Ia zice-ti si voi mai multe ca eu sunt la mare de pe 13 august pana pe 2 septembrie :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Se face anu' asta ? :D

Ma propun eu planificator,organizator si toate cele.Daca va decideti la o data anume sun si fac rezervare la 1-2 pensiuni in functie de cate persoane merg ! :D
 
Sus