Melancolia - MLC

  • Autor subiect DeletedUser30442
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30442

Poate că sunteți câțiva care ați citit postul meu de la politică și propagandă ...
Vreau să dau viață a ceea ce am scris ...

Lucrurile sunt clare : Sud-Vest ora 20:30 ...

Voi întocmi o listă cu jucătorii care mi se alătură ...

Scrieți aici , pe PM , pe Skype , messenger , joc sau orice altă bălărie prin care mă puteți contacta


Rest in peace !
 

DeletedUser

poi betivule,deabia ai facut pe 21 tribul,acu incerci si pe 22,sigur o sa aveti membrii n*,cum ai si pe 21 =))) ,bafta!!!
 

DeletedUser30442

@ionut27andreea : da , păi se destramă Iobagul și o fac de sport ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu se destrama,deja sa destramat :p,deja sunteti 3 betivi,mai aveti nevoie d 1 lada de bere :))

P.S-fara glume de genu, "nu vrei sa fi u lada" =))) ca sunt expirate gasiti altcva :D
 

DeletedUser30442

@ionut27andreea - Ești mai beat decât mine ... Suntem 2 ... Și cum începe 22 dau satele pe 21
@Pauleta - Intri și tu ... Intră cine vrea ... Dă-mi un PM cu IDul tău , bla bla ...
 

DeletedUser

Asa sunt eu mai beat :)),sincer sar putea sa fiti in top5,dar nu pt mult timp,o sa fie multe cartite dupa drepturi,si dupa ce vii de la WC,te trezesti ca un nou raport...

P.S prietenii stiu dc :))
 

DeletedUser30442

După cum cred că nu știi , eu nu am dat Întemeietor în viața mea , deci nu mi se va putea întâmpla așa ceva ...
Crezi că nu am practicat și eu desființări de triburi ? :)) Habar n-ai tu :))
 

DeletedUser

Asa sunt eu mai beat :)),sincer sar putea sa fiti in top5,dar nu pt mult timp,o sa fie multe cartite dupa drepturi,si dupa ce vii de la WC,te trezesti ca un nou raport...

P.S prietenii stiu dc :))


In tribul Melancolia din care fac si eu parte nu cred ca se va intampla asa ceva. Nu recrutam de pe harta si deja avem un conducator, pe Betivul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe 21 nu ma durut,dc mar durea si pe 22 in 2 min nu am ce face mai ales ca e limita la membrii mai mult de 70 nu o sa bagi in trib :p,corect?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus