Menthor & CO - Bugh-bye

  • Autor subiect Alexutzu29
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

multa bafta alexutzule in RL si poate in una din viitoarele lumi readuci M.T. unde ii e locu de pe fiecare lume unde a fost..in varf
Respect!

Numele M.T. va fi dus mai departe pe orce lume,acest trib a avut doar oameni care se respecta..sa nu uitam ca au jucat pe mai lumi insa pe toate au fost in frunte...
M.T. joaca pe l9,acolo sunt de urmarit
 

DeletedUser

chiar ca l5 a devenit plictisitoare...fara NOI si M.T.cine mai joaca corect?
 

DeletedUser

abea acum o sa devina interesant...sunt curioasa ce rasturnari de situatii vor mai fi pe viitor...
 

DeletedUser

abea acum o sa devina interesant...sunt curioasa ce rasturnari de situatii vor mai fi pe viitor...

Eu unu merg pe mana WANTED,acolo sunt jucatori de valoare,si cel mai bun lider ALIAT(respectele mele sefu)..cred ca ei ar avea sanse mari sa domine lumea...**** dc insa presimt ca waroom va disparea in curand!
 

DeletedUser20840

Wanted intr-adevar este un trib foarte bun cu oameni foarte ok si detreaba (ghostmaster daca citesti asta sa nu ti-o iei in cap :)) ) nu-s genul de playeri orgoliosi si plin de ei si de puncte (de puncte sunt dar :D )
eu unul as putea pune pariu ca wanted va ajunge pe primele pozitii .
Multa bafta aliatilor ;)
 

DeletedUser

Eu unu merg pe mana WANTED,acolo sunt jucatori de valoare,si cel mai bun lider ALIAT(respectele mele sefu)..cred ca ei ar avea sanse mari sa domine lumea...**** dc insa presimt ca waroom va disparea in curand!

Te-as intreba unde ai presimtirea aia....da iara imi iau 5 puncte degeaba nu meriti...
 

DeletedUser

Te-as intreba unde ai presimtirea aia....da iara imi iau 5 puncte degeaba nu meriti...

E fiecare cum presmimtirea lui..am si eu o intrebare de ce nu mai patronezi nicio lume?!?

Om trai si om vedea....oricum cand va cadea o sa te anunt de pe contul meu de pe l5
 

DeletedUser

E fiecare cum presmimtirea lui..am si eu o intrebare de ce nu mai patronezi nicio lume?!?

Om trai si om vedea....oricum cand va cadea o sa te anunt de pe contul meu de pe l5

Pustiulica spre deosebire de 75% din tribari eu chiar am o viata sociala si mega activa... Joaca tu pe 10 lumi poate poate strangi si tu 1 mil de puncte pe toate lumile impreuna.

Fiecare lume noua inceputa trebuie timp....eu nu am timp
 

DeletedUser

Pustiulica spre deosebire de 75% din tribari eu chiar am o viata sociala si mega activa... Joaca tu pe 10 lumi poate poate strangi si tu 1 mil de puncte pe toate lumile impreuna.

Fiecare lume noua inceputa trebuie timp....eu nu am timp

corect cel mai nasol e inceputu .. oricum decat pe 10 si sa faci rahatu praf mai bine pe 1 si sa have fun
 

DeletedUser

Pustiulica spre deosebire de 75% din tribari eu chiar am o viata sociala si mega activa... Joaca tu pe 10 lumi poate poate strangi si tu 1 mil de puncte pe toate lumile impreuna.

Fiecare lume noua inceputa trebuie timp....eu nu am timp

Chiar vrei sa te cred:eek:,pe devas nu joc eu,eu joc in waroom am fost in T.T. si dupa fuziune in Warrom,rainn sunt in primi 40 la voi in trib,se vede ca ai viata sociala de aceea stai toata ziua cu capu in leptot pe triburi,eu ma duc la scoala,la fotbal,cluburi si stau o ora pe zii la calculator...sincer faza aia cu 10 lumi nu e corecta,ar trebui sa se deschida vreo 100 de lumi sa fac eu un milion in total...
 

DeletedUser

Cu siguranta nu sunt singurul care stie ca asta a fost decat inceputul si e pe departe sa se fi terminat si aici nu ma refer la fostii membri MT care acum fac parte din alte triburi ci la miscarea inceputa si entuziasmul creat de caderea locului 1.
 

DeletedUser

acum a inceput o a doua etapa a lumii 5 :) au venit jucatori noi si s-au intors unii care au renuntat prematur la joc :p ....... multi jucatori f. buni au dat stergere din pacate ...... si lucrul asta ar trebui sa-i ingrijoreze pe administratori ..... cel putin 30% din jucatorii l 5 sunt plictisiti si mai joaca doar pentru prieteni ...... ceea ce nu este normal
 

DeletedUser

acum a inceput o a doua etapa a lumii 5 :) au venit jucatori noi si s-au intors unii care au renuntat prematur la joc :p ....... multi jucatori f. buni au dat stergere din pacate ...... si lucrul asta ar trebui sa-i ingrijoreze pe administratori ..... cel putin 30% din jucatorii l 5 sunt plictisiti si mai joaca doar pentru prieteni ...... ceea ce nu este normal

Da,administratori trebuie sa vina urgent cu o idee de a inbunatati jocul altfel nu sa mai joace nimeni.Pe .net sunte aproape 40 lumi iar la noi doar 11.
_____________

Da de acum va fi un haos total pe L5 acum cu dizolvarea tribului NOI,fuziunea tribului Sangre cu WANTED si multe altele.Pe L5 nu mai este viata asa buna asa ca cei care doriti sa jucati incercati lumiile noi.Sunt exagerat de multe razboaie intre triburile mari.
Scz daca am facut off-topic.Asta e adevarul.
 

DeletedUser

dap, unele incidente cu admini i-au fortat pe unii sa dea stergere cont... dar unde scrie ca doar acei jucatori pot face o legenda... sunt alti jucatori cu timp liber care poate il il da jos pe cel cu 1000 sate si pe forum e legenda....

asa se creeaza noi jucatori buni...


lumea 5 va fi si va ramane pt mult timp cea m-ai frumoasa lume .... dintre toate!!!

datorita razboaielor(nu a tradarilor) lume e instabila din alianta se transforma direct in razboi granitele avanseaza.... sincer mi-ar fi placut un razboi M.T.-Waroom de durata... dar granita era imensa si jucatori M.T. obositi... asta e o sa vina vremea altora poate waroom nu o sa m-ai dea de jucatori asa obositi.....abia astept sa i-au si eu 500 atacuri ca tot omu:)) nu ma las pana cineva nu ma inobileaza "frumos" macar sa stiu ca am avut parte de razboi si pe ultimul sat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus