Mereu alaturi de ~MaSoN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca nu ai chef ca nici macar arhiva nu vrei sa o incarci, numai incarca, prietene, forumul.

De unde am dedus ? Am visat.
 

DeletedUser

intrebare... exista altceva decat atacuri la persoana sau/si incercari de razbunare in acest topic? daca da va rog anuntatima
 

stou

member
Scor reacție
0
Fara legatura cu topicul insa daca nu se aminteste putin in orice tema de pe Lumea 4 putin de TRX sau de Mason(si nu ar fi deranjant ci chiar placut) printr-un mic atac la persoana sau alte chestii de genul probabil multi din cei ce posteaza aici ar ramane fara ocupatie si ar trebuie sa se apuce de munca ,scoala sau alte preocupari dar asa mai bine mai starnesc o tornada astfel fiind ocupati pentru inca o zi cu urmarirea posturilor!!!
Panzare nici cu Lumea clasica nu mie rusine in anumite locuri aceleasi tipuri de atacuri la persoana aceleasi jigniri insa combatantii sunt altii
Pacat fratilor (cei ce se comporta in acest mod )vitejiile se vad pe tabla de joc !!! (indiverent de joc) nu pe forum
Nu tin partea nici a Masonului si nici a TRX dar mai controlati-va ocazional valabil pentru ambele tabere !!!!
Spor la Joc !!!Cel mai bun sa domine Harta:cool: !!!!(ceea ce nu cred ca se va intampla prea curand :rolleyes:)
 

DeletedUser4838

Din cate stiu Ovidix asta e membru in Mason...Si zici ca era o gluma..oare de ce nu rade nimeni.?:rolleyes:

Ovidix, asta e gluma buna :D.

Eu nu am facut o gluma, colegu` ... era sarcasm. Cred ca stii ce e ala.

Daca nu ati ras, nici nu ma asteptam... In rest aberatii despre blonde... *Nu am fost in echipa care a facut textele de raspuns* Eram la o alta blonda, bere blonda...

Eu zic sa ne oprim candva, ca si-a pierdut hazul discutia asta.
 

DeletedUser

buei da ce aveti cu saracele blonde? iaaa shhhhht! ca le deranjati din vaslitu pe net...iar nu am carmit bine :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nimic personal cu blondele ... dar daca tot navigati ..[pe net] .. incearcati cu 2-3 vele .. sa nu va rupeti unghiile
 

DeletedUser

vai de capu vostru

nush ce si cum ..dar numa asta stiti sa facetzi sa va luatzi de TRX si Masoni....alooo garaaaa...mai E si alte triburi pe Hartzile astea ..:D
si nu le aud gura ...voi ala face ala drege ...mai stati mai e o luna , doua pana se int masoni cu trx si vedem atunci :confused:
 

DeletedUser

nush ce si cum ..dar numa asta stiti sa facetzi sa va luatzi de TRX si Masoni....alooo garaaaa...mai E si alte triburi pe Hartzile astea ..:D
si nu le aud gura ...voi ala face ala drege ...mai stati mai e o luna , doua pana se int masoni cu trx si vedem atunci :confused:

vine sfarsitul lumii?? :-s
 

DeletedUser

nu , nu vine sfarsitul lumii , dar v-a fi un razboi foarte frumos...sau cine stie o alianta...

dar va fi tare ..si atunci sa vezi atacurile la persoana si la trib...tot forumul v-a fi plin de asa ceva :)
 

DeletedUser

ce alianta visezi? doamne...bata'te peste gura!! de necrezut ce zici...dar, mai stii?? totul e posibil...insa nu, nu cred ca s'ar putea stabili vreodata o alianta intre trx si mason...ar fi penalitate maxima
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

ce alianta visezi? doamne...bata'te peste gura!! de necrezut ce zici...dar, mai stii?? totul e posibil...insa nu, nu cred ca s'ar putea stabili vreodatat o alianta intre trx si mason...ar fi penalitate maxima

subscriu :p
 

DeletedUser

nu , nu vine sfarsitul lumii , dar v-a fi un razboi foarte frumos...sau cine stie o alianta...

dar va fi tare ..si atunci sa vezi atacurile la persoana si la trib...tot forumul v-a fi plin de asa ceva :)

Bine spus in semnatura : "Prostia ucide" !


Poate vom lega o alianta, dar ca sa fie o alianta mai speciala .. o vom marca pe harta cu un rosu aprins, pentru ca vrem sa ... "ii vedem mai bine".
 

DeletedUser

mersi pt corectare ...mama mama ce destept...


aia e daca am decat 2 clase ca trenul :)):rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus