Mesaj pentru lumea 10.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser7039

chiar daca ne-am ciondanit noi pe L10 trebuie sa recunosc ca esti un tip ok,,,,,,,,
ceea ce mi-ai spus pe mess m-a facut sa-mi schimb parerea despre tine,si asta de foarte mult timp,,,,,,,,,,

bafta in tot ceea ce faci!

Sunt placut surprins, mai putin pentru ce i-ai zis lui micuta sirena..

Succes tuturor!
 

DeletedUser4920

Daca pe l5 IMMO a ramas in istoria ei chiar daca nu mai exista , aici sunt convins chiar si dupa retragerea lui radocu' ( ca asa imi place mie sa ii zic).IMMO va scrie istorie in continuare .
 

DeletedUser

Succes in viata Radu , a fost o placere sa joc alaturi de tine , pacat ca pentru putin timp. Salut
 

DeletedUser

cand mi s-a zis ca radu se lasa de lumea 10 parca nu imi venea sa cred apoi cand mi s-a transmis ca am si fost amintit de el alaturi de aida folch nu am putut decat sa fiu mandru
ms radule pt aprecieri si sper ca stii ca sentimentul este reciproc si am un regret ca nu am ajuns sa jucam impreuna deoarece chiar mi-ar fi facut mare placere

sincer l10 nu cred ca va mai fi aceeasi fara tine la fel ca si tribul IMMO (care va ramane puternic si fara tine ca ai stiut tu sa le induci mentalitatea corecta)

in rest numai bine in viata reala si cine stie poate o sa avem ocazia sa ne mai intalnim
 

DeletedUser

Pentru ultima data, salutare!



IMMORTAL SWORD - Gykanes.

sword320300.png


Urmatoarele distinctii vor fi acordate de catre Trufe unora dintre jucatorii: Aida Folch, Barsi-a-29, Stropitzescu, IL CHE, FRENZYRO, Chisleag, Olteanu2033, Dodo Spartanu, Danyboy26, Lorenzocafedelmar, Deceneu, eterya, isolde, gadanmar, Al-capone, Make31, Yyna, M Robert, Lampropeltis Getulus, Checkout449..



Am lasat treburi netermiate si mesaje fara raspuns.. Pentru orice problema in legatura cu tribul IMMO, Trufe, isi ia angajamentul sa va raspunda..

Va doresc succes! :)

Mersi pentru apreciere si bafta pe mai departe: scuze ca am raspuns cu intarziere (motivele cred ca le stii)
 

DeletedUser

Scuza-ma ca te intreb dar cum ai ajuns la concluzia aia?

postul lui Raducu citat in "quote" pe care l-am facut eu ..care tocmai cred ca a fost sters in L17 ..dar citat ramane :D :D

ps .. si mai e citat si pe thread-ul ala in L17
...si alte discutii din L17


dar apropo... de ce te deranjeaza postul meu ? :confused: :eek:
Interpretam constitutia ...dupa ...dorinta...ca doar e la moda zilele astea :D :D
 

DeletedUser7039

postul lui Raducu citat in "quote" pe care l-am facut eu ..care tocmai cred ca a fost sters in L17 ..dar citat ramane :D :D

ps .. si mai e citat si pe thread-ul ala in L17
...si alte discutii din L17


dar apropo... de ce te deranjeaza postul meu ? :confused: :eek:
Interpretam constitutia ...dupa ...dorinta...ca doar e la moda zilele astea :D :D

Asa si care e problema ta ce fac eu? Pot sa joc pot sa nu joc ..
Niste prieteni mi-au spus ca am loc in tribul lor chiar daca nu o sa joc serios asa ca le-am onorat invitatia.. Si nici macar nu mi-am facut statuia.. Am doar cont, dar nu joc de pe el, comunic cate 10 minute pe zi, cand am timp..
Asta nu ca sa iti dau un raspuns tie, ci ca sa ii lamuresc pe altii care am vazut ca sunt teribil de curiosi..
 

DeletedUser

Asa si care e problema ta ce fac eu? Pot sa joc pot sa nu joc ..
Niste prieteni mi-au spus ca am loc in tribul lor chiar daca nu o sa joc serios asa ca le-am onorat invitatia.. Si nici macar nu mi-am facut statuia.. Am doar cont, dar nu joc de pe el, comunic cate 10 minute pe zi, cand am timp..
Asta nu ca sa iti dau un raspuns tie, ci ca sa ii lamuresc pe altii care am vazut ca sunt teribil de curiosi..

Ahhh multumesc rhadookoo pentru precizari :p

Acum sper ca Ambitia lu Constitutia nu o sa se mai uite "chiorash" la mine :eek:
 

DeletedUser

zanzi , lasa forumul si apuca te sa trimiti sprijin pe satele din apropierea mea ( asa cum ti-a ordonat hel minister rockcy balboa)... trimite ... baga cate 100k intr-un sat de langa mine si trimite minim 50 fake-uri pe mine ...... ce naiba , ca doar aveti un sef de sef ... quintesenta sublima a p.... , pardon vroiam sa spun a jocului :):D:D:D......... mu incerca sa manii aceasta desavarsita capodopera a speciei umane , pe numele lui rocky din craiova ... ca s-ar putea sa te trezesti si tu innobilat intern ... grija mare si lasa la mama dracu batistuta si alte alea ... asculta-l pe el comandante din dolj ...... :D:D:D
 

DeletedUser

Sa traiti tovarasu gradu ..sirena :D :D

Eu mai supar sefii, .... acum ce sa fac ..ordinele se executa ( ..mda mda ..se mai si discuta .... ooops :eek: ) ... acum cum mi-e scris ..asta e.

Pfff bine ca mi-ai adus aminte ... am uitat sa trimit fake-urile alea.... :(
... repede repede ma duc ... poate scap nepedepsit :rolleyes:

Dar batistutza ..batistutza ... cum s-o las ?
Astept sa mai spui despre ea. ;)
 
Sus