Mesaj pentru lumea 10.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser

G.W. va spuneau IMMOrali..eu iti spun (immo)R(t)A(ls)DU.
Si scopul meu nu este de a pocii unul dintre nume.. ci acela ca doresc sa arat ca mereu, in istoria triburile.ro, Radu = IMMO si IMMO = Radu.. indiferent de cum se va descurca tribul in continuare. La fel cum atunci cand spui noobs, spui martzian.. si vice-versa.
Sper totusi sa nu ne parasesti definitiv si sa ne mai bucuri candva cu prezenta ta. :)
Mult succes.. si.. (nu) sper (ci sunt sigur) ca ne vom mai auzii noi :)
 

DeletedUser23756

rhadookoo a spus:
Va intra IMMO din nou sub conducerea mea + inca 8 jucatori care au reusit sa treaca testul de recrutare.. In total o sa fim 66 si o sa intram in N-V ca de fiecare data..
Mentionez ca orice trib care se suprapune cu noi pe k44 o sa fie eliminat.. Asa ca triburile care spera la un viitor, sa isi aleaga alta directie de start..:)

Anuntul IMMO Ro 17

Nu vreau sa-ti stric petrecerea amice, insa tocmai ma gandeam ce fain ar fi fost daca ati fi intrat :)
Insa se pare ca te-ai razgandit...
Bafta!
 

DeletedUser7039

Mda...ce sa mai comentez...nu prea imi plac glumele tale.

De unde si pana unde ai concluzionat tu ca glumesc cu tine.. ?

Mars dracu de pe topic daca e ceva ce nu iti convine.. Nu te-am invitat eu sa te bagi in seama aiurea.. :)
 

DeletedUser23756

Eu ti-am zis ca nu vreu sa-ti stric petrecerea...pentru un conducator nu esti prea diplomat.
Doar tu ai spus ca e o cacialma...prin cacialma inteleg o gluma...si ai facut o cacialma pentru toata lumea nu doar pentru mine...
Iar referitor la "Mars dracu"... ce pot spune...auzisem de bine despre tine...chiar imi spuneam...va fi un "adversar" pe masura pe Ro17...dar ai decazut amice, un respectabil conducator si domn nu vorbeste ca in "mahala"
Nu te cunosc si sincer nici nu imi doresc, insa acest limbaj reflecta caracterul din viatza de zi cu zi.
Si ca o ultima concluzi...foarte bine ca iei pauza asta, poate te mai destresezi si tu un pic, NOT :D
 

DeletedUser7039

Eu ti-am zis ca nu vreu sa-ti stric petrecerea...pentru un conducator nu esti prea diplomat.
Doar tu ai spus ca e o cacialma...prin cacialma inteleg o gluma...si ai facut o cacialma pentru toata lumea nu doar pentru mine...
Iar referitor la "Mars dracu"... ce pot spune...auzisem de bine despre tine...chiar imi spuneam...va fi un "adversar" pe masura pe Ro17...dar ai decazut amice, un respectabil conducator si domn nu vorbeste ca in "mahala"
Nu te cunosc si sincer nici nu imi doresc, insa acest limbaj reflecta caracterul din viatza de zi cu zi.
Si ca o ultima concluzi...foarte bine ca iei pauza asta, poate te mai destresezi si tu un pic, NOT :D

Mars ma dreacu..
 

DeletedUser23756

Era un fel de "Adio" dar se pare ca nu ai prins esentza mesajului, insa nu-i nici o pierdere stai linistit.
Noapte buna!
 

DeletedUser10145

Multa bafta in RL rhadookoo !!! mi-a facut mare placere sa fim aliati.
 

DeletedUser

radu toata stima si respectul.... stim amindoi ca ceea ce propusesem nu mai rezista mult... deci trebuia sa gasim o alternativa... viabila pentru aceasta lume. Succese in real life, mia facut placere sincer....





draguta mea, aarati din ce scrii ca o, pitipoanca, care iaa luat nenea portofelul, e normal frica e mai presus de orice.... iti promit doar atat, vei avea parte de un atac organizat special pentru tine, special pe tine , deci ai 3 zile din acest moment sati blindezi satele.... dupa cum spuneam eu ma tin de cuvant...


hi hi hi ......... altu ' care ma ameninta ..... cum naiba va strangeti voi mai toti intr-un trib ????? ..... chiar ma distrati la maxim :D:D:D.......
 

DeletedUser

Am inceput mesajul de 3 ori, mi-e greu sa scriu ceva...tu vei ramane indubitabil leader-ul nr. 1 pe lumea 10, dar pentru mine cel mai important este ca vei ramane un prieten drag si indiferent ce ar crede ceilalti despre tine, noi care te cunoastem stim cum esti si ne placi asa cum esti
Nu pot decat sa sper ca data viitoare nu ma mai scoti la bere la 12.00 ci la 10.00 :p
Pupici dulci, ne auzim ;)
 

DeletedUser6681

Nu am avut .. plecerea de a juca impotriva ta, dar cu siguranta.. vei reveni si poate ne vom nimeri pe acelasi servar :)...

Felicitari pentru ce ai facut pentru tribul tau ..

" Nu te intreba ce poate face tribul tau pentru tine.. intreabate ce poti face tu pentru tribul tau " Felicitari pentru ideea asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar daca ne-am ciondanit noi pe L10 trebuie sa recunosc ca esti un tip ok,,,,,,,,
ceea ce mi-ai spus pe mess m-a facut sa-mi schimb parerea despre tine,si asta de foarte mult timp,,,,,,,,,,

bafta in tot ceea ce faci!
 

DeletedUser

micuta sirena!
parintii tai stiu ce faci pe aici?
te rog sa iti refaci motostivuitorul si sa incepi sa cari ziare prin redactie:D
 

DeletedUser

bine mai draga ..... asa am sa fac ..... iar pe parintii mei i-as intreba eu cu mare drag si aici ma refer la tata dar ar trebui sa plec intr-o alta lume ca sa reusesc lucrul acesta !
 
Sus