mesaj

  • Autor subiect Lamborghini galardo
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ZIcetimi si mie cum se rezerva un sat ca nu nu stiu si vreau sa cuceresc un sat:)
 

DeletedUser523

Chiar aici trebuie sa scri exact ce sat vrei sa rezervi ca sa stie toata lumea si sa fi sigur ca nimeni nu-l ataca decat tu!
 

DeletedUser

n-auzi mah sa nu mai minti:))))

de ce esti tu rau....daca nu stie......:D
 

DeletedUser523

mi se pare mie sau tu ma urmaresti/hartuiesti:confused::p
si nu mint deloc!aici pe forum trebuie sa rezerve satul sa stim cu totii ca sa nu-l atacam!!nici tu nu stiai asta:confused::eek:
 

DeletedUser

Cum nu vii tu, Tepes doamne, ca punand mana pe ei,
Sa-i imparti in doua cete: in smintiti si in misei.

Lasa omu' sa intrebe, probabil stia ceva de rezervari pe forum, da' l-a vazut mai intai p-asta.

@Lamborghini: daca esti intr-un trib, vezi ca periodic iti licare sus un beculet albastru (aia inseamna ca a scris cineva ceva pe forum). apasa pe aia si citeste tot ce scrie pe forum, probabil ai sa gasesti si topicul de rezervari (daca exista). daca nu, da' si tu mesaje la vecini (aia din trib si aliati de preferat).
 

DeletedUser

mi se pare mie sau tu ma urmaresti/hartuiesti:confused::p
si nu mint deloc!aici pe forum trebuie sa rezerve satul sa stim cu totii ca sa nu-l atacam!!nici tu nu stiai asta:confused::eek:

:))) am ceva mai bun de facut decat sa te urmaresc pe tine;)

si vezi nu mai minti atata ca iti creste nasul:p
 

DeletedUser

bine hai sa-ti dau o sansa :))).......adu argumente care sa te sustina(un topic ceva:rolleyes: )
 

DeletedUser

deci te dai singur de gol....nu exista asa ceva pe forumul extern.........
 

DeletedUser523

Te rog sa mai verifici o data forumul inainte de a face asemenea afirmatii nefondate!Un topic pt rezervari exista si el trebuie urmat de toti care doresc sa innobileze un sat!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus