Mesaje amuzante L clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8950

Asa e.....toti ma sprijina de frica altfel ii bat online...nu stiu daca intelegi..cine a ramas in PHX inseamna ca va lupta pana la capat cu toate puterile si cine a ramas in PHX da dovada de prietenie si caracter
In schimb fricosii care au plecat la voi gen curca sau xxx (curca a dat bani pentru sate) la prima pala de vanta fug cu totii in happy
Astfel de luptatori nu vreau in trib si ma bucur ca au plecat

Nu ne mai minti giulesteanule,hai ca deja suntem off,toti au plecat din cauza ta si din cauza dream team GIULESTEANUL
 

DeletedUser2697

Macle

Ba a plecat asta este lasi ...
Am vb cu xxx pe mes si mia zis sa vin in ec /:)))))) mai bine ma las de joc decat sa vin acolo ..
 

DeletedUser3235

Ba a plecat asta este lasi ...
Am vb cu xxx pe mes si mia zis sa vin in ec /:)))))) mai bine ma las de joc decat sa vin acolo ..

Macle cred ca glumesti , aduti aminte cand cereai invitatii in ~EC~ , poate tu ai uitat , sau vrei sa uiti ,dar eu nu am uitat .... ai cerut invitatie cand nu era nici o problema in BURN , nici nu se punea problema destramarii BURN-ului.
atunci de ce vreiai sa vi in EC ??? atunci nu aveai prieteni ??? sau era sansa ta sa supravietuiesti, stii bine cum pierdeai satele in favoarea lui Waler , Adaescul si ceilalti din zona aia.
 

stou

member
Scor reacție
0
Alo colegii !!!! Ia uitativa va rog la titlul topicului !!!! Eu nu rad deloc !!!
Un moderator va rog luati atitudine deja oamenii o dau in muschiulet de vita pe topicul gresit !!! te rog indrumai catre topicul corespunzator!!!!
 

DeletedUser2697

macle

Macle cred ca glumesti , aduti aminte cand cereai invitatii in ~EC~ , poate tu ai uitat , sau vrei sa uiti ,dar eu nu am uitat .... ai cerut invitatie cand nu era nici o problema in BURN , nici nu se punea problema destramarii BURN-ului.
atunci de ce vreiai sa vi in EC ??? atunci nu aveai prieteni ??? sau era sansa ta sa supravietuiesti, stii bine cum pierdeai satele in favoarea lui Waler , Adaescul si ceilalti din zona aia.


Eu am cerut invit in EC cand nu aveam trib dar infine si vezi in limba
 

DeletedUser3235

off topic :
Eu am cerut invit in EC cand nu aveam trib dar infine si vezi in limba

stiu exact cand ai cerut invitatie, era cand sa schimbat BURN in FM ,prima data cand sa schimbat atunci nu erau probleme , deoarece tot BURNUL intrase in FM , practic era ca si cum s-ar fi schimbat numele tribului. deci nu poti sa spui ca nu aveai trib, aveai invitatie , plus de asta acolo erau toti prieteni tai.
ai cerut invitatie , s-a votat venirea ta de catre cei din acea zona care te atacau , bineinteles ca sa respins cererea ta, dupa cum era de asteptat.

on topic: reveniti cu mesaje amuzante ... mesajele de pe mess nu cred ca pot fi incadrate la mesaje amuzante, deoarece pe mess fiecare ii liber sa vorbeasca cum vrea.
 

DeletedUser2697

Macle

Nu conteaza ca e pe mes sau pe triburi masters e un ratat ..scz de limbaj .. :)
 

DeletedUser

AM INCHEIAT MAI MULTE ALIANTE CU CEI CARE SUNT LANGA MINE SI AU TRIBURI PUTRNICE.
VINO ALATURI DE MINE SA CREEM SI NOI UNUL.
NU GARANTEZ CA VOM FI CEI MAI PUTERNICI, DAR VOI INCERCA.
SUNT MULTI PUTERNICI SI NU VREAU CA EI SA DOMINE LUMEA.
O PUTEM FACE NOI, DACA REUSIM SA NE ALIEM CU CAT MAI MULTI.
ASTFEL NE PUTEM AJUTA INTRE NOI, NU SA DAM CELOR PUTERNICI!
TE ASTEPT!!!
SI ITI UREZ BUN VENIT DE PE ACUM!!!
DIG

Hai sa facem harta ALBASTRA :))
 

DeletedUser

nu a fost nici o gluma..asta era un mesaj primit cand am reintrat pe LC..asta e modul persoanei respective(nu dau nume) de a ma invita in trib. :)
 

DeletedUser5712

dc e mastres ratat ca nu sufera copii care se cred tari si cand se vad in posturi nesigure fug unde le e mai bine???

masters e baiat spre deosebire de multi din jocul asta...
 

DeletedUser

:*razvanelu:* Razvan MASTERS: hai sami sugi **** de copt




Masters în data de 15.06. la ora 09:40
ba ma lasi ai stat si u in EC de flori de mar ...nu am nevoie de oameni dinastia ...cat timp imi esti de treaba si faci ceva pt trib ...imi dau ultimu sat pt uh ..dar cand vad ca faci dinastea ...imi pare rau ...asta e manjeala ...da itzi promit ca oriunde te bagi tot te voi ataka !!

Masters în data de 15.06. la ora 09:40
numai pt ce ai facut!



mai pot continua da nu merita ....de asta il facem toti ceea ce este :D pentru ca se crede buricu pamantului daca a luat 5jdemii de sate moca
 

DeletedUser

N astăzi la ora 01:19
fake?:| io vreau atacuri

Masters astăzi la ora 01:17
pt ca mai spionat:)... sunt fakeuri ...dar altadata cand mai faci dinastea te zbor!

N astăzi la ora 01:15
dece ma ataci?:))
 

DeletedUser2697

macle

Masa asa la invatat sa injure.. daca is dusman cu el nu e neaprat sa injure ...
El e smecher ca e pe locul 2 si e mare smecher ameninta tot phx ataca aiurea ...
 

DeletedUser8950

adryan2 astăzi la ora 01:08ce aia man?am avut treaba ta??????sau dc il atac pe vio????poi u nu lai ataca daca tzar lua 3 sate???????vezitzi te rog de treaba!!!!!

Ma intreaba un player de 1 milion de puncte de ce il atac...Pai cum sa nu-l atac,daca n-avem nimica cu cei din T-U-A??Si ma intreaba ce am cu el:)
 

stou

member
Scor reacție
0
sorinelhd tu esti Membru Nobil nu ??? de ce il ataci tu pe ala ??
Scuzama ca intervin insa la toate posturile tale am obs. un lucru esti indragostit de T-U-A si ~EC~ is curios (din cate stiu NOBIL are o caruta de aliante ) daca te-ar contacta toti aliatii ai proceda la fel ???!!!
Ca sa fiu on-topic nu vad amuzamentul la ceea ce ai scris !!! Poate omul mergea la intimidare sau cine stie si chiar daca e pe bune oricum nu e amuzant!!
Off-topic Daca iubesti atat de mult ~EC~ sau T-U-A cere o invitatie acolo!!! Sau Agernoir, Castillo, Paolyka(scuzati cei carora v-am pocit Nick-ul este un defect de pe urma carora si colegii de trib au de suferit !! ) , care mai aveti drept de invitatie in ~EC~ va rog datii omului o invitatie sa il satisfaceti!!!
Sincer pana acuma nu am postat la tot ceea ce ai scris insa deja scrie prea clar
pe posturile tale "Eu sunt indragostit de ~EC~ ".Daca un membru Nobil este atacat ,unul de 2000 pct reactionezi la fel si incepi sa ii ataci pe toti cei care dau in membrii Nobil ,probabil ca nu in cel mai fericit caz le trimiti sprijin!!
Fara suparare insa pentru mine cel mai important aspect al acestui joc este Loialitatea .
Tribul te tine pe tabla de joc sa nu uiti asta !!! Daca nu ai apartine nici unui trib si nici nu ai intra in vreun trib care sa fie puternic reprezentat in 3-4 zile alea 200K puncte ale tale ar disparea fara ca macar tu sa iti dai seama !!!
Scuzati-mi Off-topicul insa trebuia sa fac aceste precizari !!!:mad:
 

DeletedUser8950

sorinelhd tu esti Membru Nobil nu ??? de ce il ataci tu pe ala ??
Scuzama ca intervin insa la toate posturile tale am obs. un lucru esti indragostit de T-U-A si ~EC~ is curios (din cate stiu NOBIL are o caruta de aliante ) daca te-ar contacta toti aliatii ai proceda la fel ???!!!
Ca sa fiu on-topic nu vad amuzamentul la ceea ce ai scris !!! Poate omul mergea la intimidare sau cine stie si chiar daca e pe bune oricum nu e amuzant!!
Off-topic Daca iubesti atat de mult ~EC~ sau T-U-A cere o invitatie acolo!!! Sau Agernoir, Castillo, Paolyka(scuzati cei carora v-am pocit Nick-ul este un defect de pe urma carora si colegii de trib au de suferit !! ) , care mai aveti drept de invitatie in ~EC~ va rog datii omului o invitatie sa il satisfaceti!!!
Sincer pana acuma nu am postat la tot ceea ce ai scris insa deja scrie prea clar
pe posturile tale "Eu sunt indragostit de ~EC~ ".Daca un membru Nobil este atacat ,unul de 2000 pct reactionezi la fel si incepi sa ii ataci pe toti cei care dau in membrii Nobil ,probabil ca nu in cel mai fericit caz le trimiti sprijin!!
Fara suparare insa pentru mine cel mai important aspect al acestui joc este Loialitatea .
Tribul te tine pe tabla de joc sa nu uiti asta !!! Daca nu ai apartine nici unui trib si nici nu ai intra in vreun trib care sa fie puternic reprezentat in 3-4 zile alea 200K puncte ale tale ar disparea fara ca macar tu sa iti dai seama !!!
Scuzati-mi Off-topicul insa trebuia sa fac aceste precizari !!!:mad:

1.Eu nu voi pleca niciodata din nobil(numai daca se desfiinteaza)
2.Simpatizez unele triburi(nu le iubesc ...)
3.N-avem alianta cu T-U-A
4.E treaba mea pe cine atac;)daca din moment ce nu avem ALIANTA sau macar un PNA,atunci de ce sa nu-i atac??Si e amuzant mesajul...UN MEMBRU T-U-A de 1 milion de puncte ma intreaba de ce il atac!!Si eu am fost atacat si nu l-am intrebat pe ala "de ce ma ataci frate"...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus