Mesaje amuzante L1

DeletedUser13059

vreau si eu cont pe L1 :( imi de dor de baghera care dupa ce i-am luat 150 sate imi zice ca a fost la parastat si nu a putut intra sa ma rupa
 

DeletedUser8678

si ca sa ne mai distram:


" Urmatoarea campanie a mea cu cele 5000 de sate de atac va fii pe andrei grad in k81 pentru ca numai are sprijinul de altadata si in k82,atunci sa vad cat de mare este fara sprijin.
Apropo vedeti in k60 il manac cu fulgi am pe un sat am 20 de nobili si fac pana la 50,sa vedeti macel acolo,sa vedeti bataie de joc la Andrei:))
Sincer m-am distrat in ultima saptamana ca niciodata si ce va urma va fii un spectacol de zile mari dupa aceea dau delete si rad de toti din CiRC:))Puyut intotdeauna a fost un jucator mic fara nicio faima,ca si andrei grad,o sa-i las sa se bata cu barbarele pana o sa le iasa ochii din retine"

Pai bine mai mestere, da tu stergere si nu-ti face probleme pentru retinele noastre ca vom castiga lumea asta oricum fara sa belim ochii. Mare chestie de eroism ce o sa faci tu cand o sa dai stergere ... daca o sa dai ... ca pana acum mesajele tale au fost toate numai o vrajeala ... ieftina, desigur!!!
 

DeletedUser8678

Nu stiu cat de amuzant e acest mesaj, l-am primit pe Lumea 44. Unii jucatori nu se pot obisnui cu idea ca le-am tras-o pe Lumea 1!!!
HAHAHAHHAHHAHHAHHHAHHAHHAHHAH


Titlul mesajului este: sa te f**!!!
mariaaan2008 apr 26, 23:16
Ce aia faci bai fraiere?

beatlemaniacul apr 27, 04:15
uite joc acest joc si ma rad de tine
 
Sus