Mesaje amuzante L1

DeletedUser

am preferat sa nu dau nume, ca apoi incepea iar vreo cearta pe aici, oricum, jucatorul care a scris are peste 300 de sate...:(:(:(
 

DeletedUser

O spui de parca cearta ar fi un lucru rau ... eu mereu rad cand incepe circ-ul :))
In felul asta poate se alege si lumea 1 cu un razboi.
 

DeletedUser

e dakkon2001,un noob cu 350 d sate:eek:,inca o dovada ca ajung in frunte o gramada de paraleli cu jocul
am ras cand am vz treaba asta,si pana la urma chiar trimisese tiket omul=))
 

DeletedUser

partea proasta este ca un admin era pe cale sa ii dea informatii interzise, mai precis la ce ore s-au logat pe joc anumiti jucatori, dar am auzit apoi ca i-a venit mintea la cap si si-a dat seama ca nu are voie, si nu le-au mai dat nici un fel de informatie.

@gabi, eu sunt satul de certuri fara orizonturi, prefer razboaie fara certuri, cam greu de obinut, dar se spera, in loc sa stau sa scriu compuneri pe aici pot da **** cate atacuri..


6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e dakkon2001,un noob cu 350 d sate:eek:,inca o dovada ca ajung in frunte o gramada de paraleli cu jocul
am ras cand am vz treaba asta,si pana la urma chiar trimisese tiket omul=))

De ce trebuie sa-l faci tu de ras ?:eek: Upss ... defapt se face singur de ras :eek:




partea proasta este ca un admin era pe cale sa ii dea informatii interzise, mai precis la ce ore s-au logat pe joc anumiti jucatori, dar am auzit apoi ca i-a venit mintea la cap si si-a dat seama ca nu are voie, si nu le-au mai dat nici un fel de informatie.

@gabi, eu sunt satul de certuri fara orizonturi, prefer razboaie fara certuri, cam greu de obinut, dar se spera, in loc sa stau sa scriu compuneri pe aici pot da **** cate atacuri..

Normal ca si eu prefer razboaiele in locul certurilor ,insa ... razboiul e in joc ,pe harta, cel putin teoretic .Aici pe forum e locul certurilor, al propagandei ... chiar daca uneori e mai acida.
Desi uneori se intrece masura ,asta e scopul forumului :)
Si apropo de razboi ... care razboi ? Atata timp cat triburile de pe lumea 1 sunt conduse de niste oameni extrem de plictisiti ,care nu stiu decat sa bata taleri si sa cucereasca inactivi ... macar cu certurile sa ramanem :)

Acum despre acel admin. Chiar daca avut intentia sa faca acel lucru ,e foarte bine ca si-a dat seama la timp ca e pe cale sa faca o greseala si asta e cel mai important :)
Totusi ... nu e nici locul potrivit,nici timpul si nici noi nu suntem oamenii care sa comenteze actiunile adminilor.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca ma confunzi prietene, sau nu ai cu cine sa te certi si ti-ai propus sa te certi cu mine ;)
 

DeletedUser

Am primit acest mesaj de la un prieten. Intre cele doua triburi nu exista relatii diplomatice asa ca jucatorul respectiv poate sa ia satul fara probleme. Si totusi el intreaba daca nu cumva ii cedeaza vreun sat.


Salutare a spus:
eugenct astăzi la ora 11:23
nu dai contul ?

deltacicatrice astăzi la ora 12:13
lol?

eugenct astăzi la ora 12:22
hai pe bune :) ... ca vreau sa ajung pana in k95 ... macar un sat :)
 

DeletedUser

» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
timonieru astăzi la ora 02:45
Nope...n-ai nevoie de asa ceva!:) gasesti jucatori ceva mai apropiati de orasul tau...daca tot vrei sa ai aventuri tribale!:)
xxxxxxx în data de 24.08. la ora 14:36
:(((( te rog!@ insist! ma cul cu tine daca vrei!!!
timonieru în data de 24.08. la ora 14:13
Pai...citind descrierea de la profil...sper sa fi inteles ca m-am retras!Sunt pur si simplu un pensionar tribal...ce mai tine un sat pentru comunicare!Asa ca...scumpete draga...cu parere de rau...dar n-am incotro...si trebuie sa refuz invitatia!Succes in joc!
xxxxxxxx în data de 24.08. la ora 07:06
Scumpete draga, am onoarea sa te invit intr-un trib foarte activ, de rang xx, xxxxx, din care fac parte cei mai prompti si mai buni jucatori. Daca vrei sa te numeri printre noi, te asteptam cu drag sa accepti invitatia! :) (super tare descrierea la profil)
 

DeletedUser

M-am spart de ras..... Deci asa, timo???!!! Aventuri tribale.... Daca stia si cat de secsy esti, venea sigur mai aproape.... :D:D:D
 

DeletedUser

Cita rautate si pe voi!Cred ca era intr-un moment de ratacire...da' pina la urma...a gasit directia!Ca...s-a mutat in alt trib!
 

DeletedUser

deimoos astăzi la ora 00:39
Vrei ..resurse..ceva...? Cand te vad asa amarata si micutza...mi s eface mila. Mai ales ca esti si membru fondator.. dehhh.. ce o fi fost in capul alora de la tine.
 

DeletedUser

Nu stiu de ce-l luati peste picior pe baiat. A vrut doar sa ajute. BTW, Desire, vrei resurse, ca-ti dau si eu? :p :))

PS: Nici eu nu stiu ce-o fi fost in capul meu de am acceptat sa fac parte din tribul tau, asa amarata si micutza :p

PPS: Ca sa fim putin mai seriosi: tare mi-ar place mie ca toti conducatorii triburilor L1 sa aiba calitatile pe care le ai tu (mai putin calitatea - defect: "ma las", "nu ma las") :p :))
 
Sus