Mesaje amuzante L1

DeletedUser

msj nu este de pe l1 ci de pe net,world 7 dar e prea tare si am zis sa-l impartasesc cu voi......il tot atac pe unul si:

jasonx501 on 01.09. at 15:39
our fight let it be fair plz do not attack me on Sunday as I will not attack you.I like to keep Sunday as a day to worship the Lord.....=))am ras non-stop=))
 

DeletedUser523

msj nu este de pe l1 ci de pe net,world 7 dar e prea tare si am zis sa-l impartasesc cu voi......il tot atac pe unul si:

jasonx501 on 01.09. at 15:39
our fight let it be fair plz do not attack me on Sunday as I will not attack you.I like to keep Sunday as a day to worship the Lord.....=))am ras non-stop=))

pt cei care nu cunosc lb. eng. asa de bine ai putea sa si traduci acest mesaj sa rada si ei non-stop;)
 

DeletedUser

pt cei care nu cunosc lb. eng. asa de bine ai putea sa si traduci acest mesaj sa rada si ei non-stop;)

traducere:
fie ca lupta noastra sa fie dreapta,dar te rog sa nu ma ataci duminica caci nici eu nu te voi ataca.imi place ca duminica sa fie dedicata slujirii Domnului

@tzepez:nu prea te-a amuzat nu?:D...esti si tu in slujba Domnului in fiecare duminica?:D
 

DeletedUser

traducere:
fie ca lupta noastra sa fie dreapta,dar te rog sa nu ma ataci duminica caci nici eu nu te voi ataca.imi place ca duminica sa fie dedicata slujirii Domnului

@tzepez:nu prea te-a amuzat nu?:D...esti si tu in slujba Domnului in fiecare duminica?:D

Ce ai cu omul daca este credincios :D
 

DeletedUser

in cursu saptamanii bei, fumezi, f...aci alte prostii
duminica...nuuu, atunci te spovedesti
lasi berea la intrarea in biserica, ciunga pe tocul de la usa si tragi o injuratura puternica urmata de un vant zgomotos inainte de a pasi pragul "Casei Domnului"....
 

DeletedUser523

traducere:
fie ca lupta noastra sa fie dreapta,dar te rog sa nu ma ataci duminica caci nici eu nu te voi ataca.imi place ca duminica sa fie dedicata slujirii Domnului

@tzepez:nu prea te-a amuzat nu?:D...esti si tu in slujba Domnului in fiecare duminica?:D

ba eu m-am amuzat:Ddar fiind f f f credincios de felul meu;)si gandindu-ma si la aproapele meu care nu stie engleza, te-am rugat sa-i luminezi si pe ei, ca sa i-a parte la bucuria noastra;):rolleyes::cool::pcapisci[intelegi] amu':confused:;)
 

DeletedUser

in cursu saptamanii bei, fumezi, f...aci alte prostii
duminica...nuuu, atunci te spovedesti
lasi berea la intrarea in biserica, ciunga pe tocul de la usa si tragi o injuratura puternica urmata de un vant zgomotos inainte de a pasi pragul "Casei Domnului"....

foarte buna descrierea...asa e si la noi cu postul pastelui si altele de gen...te iarta taica preotul de pacate... si nu ai voie sa vorbesti urat in postul mare etc....si etc... in rest poti sa faci ce vrei
 

DeletedUser

team--triburile. astăzi la ora 01:41
salut suntem echipa team-triburile *** am dori sa inoim jocul asha ca iti cer parola *** contul tau oar pt. 5 zile(atat dureaza procedurile).



ps: este posibil ca alti playeri sa primeasca alt mesaj dar cu acelas continut.
 

DeletedUser

Mai minte omu, da' astia sunt PENALI ... Io am jucat pe serverul romanesc inca din versiunea Beta, dar n-am avut "onoarea" sa aud de faimosii astia ... Si ma refer aici la cei trei lideri ai tribului ... M-a amuzat, se vorbeste aproape cu evlavie despre ei in trib ...

Bine aţi venit la K+PH a spus:
http://ro1.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=-2 în data de 27.09. la ora 17:19
BINE ATI VENIT IN TRIBUL JUPON KATANA!
VA RUGAM,IMEDIAT CE ATI INTRAT,INSCRIETIVA IN FORUM PE K-UL CORESPUNZOTOR DVS.
Istoria conducatorilor
Accesta este legendarul trib,ce s-a luptat pentru lumea 1 si s-a jertfit pentru ca lumea 1 sa nu se inchida.
Aici au facut istorie
:
*[player]Bat X[/player]:Cunoscut sub accest nume, este SUPREMUL IMPARAT KATANA. Acest mare jucator este cel ce a organizat tribul si a stabilit tot deauna strategiile tribului. Este, si a fost totdeauna marele si iubitul nostru imparat, care a aparat tribul de oricine si orice prin marile lui steategii, si care a facut istorie in lumea 1. Dupa glorioasa victorie Bat X s-a retras si a acceptat sa i se stearga contul disparand in "ceata timpului". ACUM S-A REINTORS MAI PUTERNIC CA NICIODATA!
*[player]Sano X[/player]:Supremul MARESAL,a disparut odata cu Bat X si a reaparut acum mai puternic ca niciodata.Tot ce se stie este ca el a fost cunoscut sub numele de LORDUL HAOSULUI DIN CELE 30 DE CONTINENTE(CELE 30 DE CONTINENTE FIIND K1,K31,K40,K3,K5,K6,K7,K8,K9,K10.............K30).Se mai stie ca el nu a lipsit niciodata din campanile tribului si nu a fost niciodata ingenunchiat,detinand forta militara cea mai activa a tribului Katana.
*[player]Saido X[/player]:Tot ce se stie este ca a disparut odata cu Bat X, este SUPREMUL DIPLOMAT AL TRIBULUI DIN TOT DEAUNA,nu a pierdut nici odata in fata altor diplomati si tot deauna a castigat in favoarea tribului. Mai este supranumit CAVALERUL CELOR 99 DE SATE,deoarece el a reusit numai prin viul grai sa castige 83 de sate,fara lupta.
Accestia sunt legendarii luptatori Katana, ei sunt CONSILIUL CELOR 4 CONDUCATORI.
Acum ca te-ai aventurat alaturi de noi,trebuie sa sti ca poti deveni ca ei si ajunge alaturi de ei numai daca ramai in trib si partici la operatiuni de extindere, etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lordul haosului din cele 30 de continente:)))))))))) hai ca m-ai inveselit seara asta:)))))))))))
 

DeletedUser523

Foarte frumos:D poate chiar au facut lucruri marete pt tribul lor, cine stie;),,,
 

DeletedUser

Da aia cu diplomatul care n-a pierdut in fata unui alt diplomat ?! Sau cum a castigat 83 cate sate prin viu grai :confused: ?! De ce naiba ii zice cavalerul celor 99 sate daca a castigat doar 83 ?!
 

DeletedUser

pai iti dai seama ca nu prea a fost gandit textul:)) poate acest jucator miraculos a mai pierdut in fata altui diplomat:))
 

DeletedUser

:D e chiar faina... interesanta mai bine zis.... o intrebare stiti cumva daca aia au mai jucat cumva pe l1??
 
Sus