Mesaje amuzante L11

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iar esti obraznic....cat vrei pe contul lui osamabinladen?..sa-ti mai usurez viata...uitasem;)...mo;))))
 

DeletedUser

nu ai tu si nici toate ghicitorile tale din chitila bani sa imi cumperi mie vreun cont
 

DeletedUser

te-nseli..am intrebat cat vrei pe contul lui osamabinlanden....ce n-ai inteles tu e ca banii sunt pentru altceva..tu poate ai vrea bani dar nu vei primi...gogea,vezi ce usor se negociaza?
 

DeletedUser

vanzarea si cumpararea de conturi sunt interzise si n-ai tu ce sa-mi oferi mie pe cont , hai sa vorbim despre altceva :

zi-mi cum e cand 1 isi cumpara si el 600 pp si tu i le folosesti pt tine dupa ce omul iti lasase si contul . mi-ar fi rusine sa-i arat pe altii cu degetul dupa ce i-ati facut lui mihai
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu nu ai bagat mana in miere dar nu este prea tarziu..si acuma trebuie sa sterg contul daca ataci si tu?

nu trebuie. mi-ar face o placere enorma sa te atac pe tine, nu barbarii
pt tine o sa fac o exceptie si pana nu rup tot atacu pe tine, nu ma mai iau de nici un barbarel:p
 

DeletedUser

vanzarea si cumpararea de conturi sunt interzise si n-ai tu ce sa-mi oferi mie pe cont , hai sa vorbim despre altceva :

zi-mi cum e cand 1 isi cumpara si el 600 pp si tu i le folosesti pt tine dupa ce omul iti lasase si contul . mi-ar fi rusine sa-i arat pe altii cu degetul dupa ce i-ati facut lui mihai

esti destept dar limitat...mihai a renuntat la joc din motive personale,lipsa timpului si cred eu si probleme financiare...cum am spus si lui "numbar oane" gogea,alias admin asassin, nu stau sitter decat pentru putin timp...viata este frumoasa...poate si din cauza asta nu facem fata atacurilor voastre.....iti dau parola daca vrei....
P.S.totul este de vanzare,inclusiv conturi de triburi....nu am oferit bani;)
 

DeletedUser

nu trebuie. mi-ar face o placere enorma sa te atac pe tine, nu barbarii
pt tine o sa fac o exceptie si pana nu rup tot atacu pe tine, nu ma mai iau de nici un barbarel:p

doar cu acordul lui gogea ca sa nu-i strici strategia....si pe urma va stricati prietenia..si nu asi vrea sa te vad suparata;)
 

DeletedUser

nu ii stric nimic, stai linistit. prietenia nu o sa ne-o strici tu sub nici o forma. nu mai spera ca nu vei reusi;)
 

DeletedUser

esti destept dar limitat...mihai a renuntat la joc din motive personale,lipsa timpului si cred eu si probleme financiare...cum am spus si lui "numbar oane" gogea,alias admin asassin, nu stau sitter decat pentru putin timp...viata este frumoasa...poate si din cauza asta nu facem fata atacurilor voastre.....iti dau parola daca vrei....
P.S.totul este de vanzare,inclusiv conturi de triburi....nu am oferit bani;)


nu minti cu nerusinare . mihai cu sau fara probleme financiare si-a cumparat si el 600 pp pt l 25 ( il gasesti acolo unde am jucat si eu ) iar voi i le-ati papat . am sters mesajul de la el cand am lasat siter sa-mi ia satele . foamete mare ? ia o paine .

cand intrebi 'cat' te referi la financiar nu la timbre cu fluturi . n-am nevoie de parola ta si iti repet : nu ai tu ce sa imi oferi mie pe cont .
 

DeletedUser

mihai cand vrea va primi puncte premium.....si ca sa fi linistit a lasat 2200 de puncte premium cand a renuntat si au fost folosite doar pe contul lui...pana la L25 mai este L23...tu esti pe dinafara despre situatia lui mihai..iti dau parola lui daca vrei...cand a intrat ultima oara a schimbat parola ,mi-a dat-o mie si contul lui e pe rosu,deci nu avem dependenta de sate...in curand satele lui vor fi barbare...
cand intrebi cat vrei depinde si cui ii pui intrebarea....tu poate vrei bani, alti vor altceva....adica este de vanzare....
 

DeletedUser

ma floris tu crezi ca vorbesti cu aia care umbla cu caruta de minti cu atata nerusinare ? cand a intrat ultima data a schimbat parola si ti-a dat cu tifla ma .
nu ma , eu n-am pret . esti prea sarac ca sa ma cumperi pe mine .
 

DeletedUser

ai dreptate...am incercat sa intru acuma si a mai schimbat parola odata....dar este pe rosu,deci nici la altii n-a dat-o....
nu ti-am oferit bani,dar cred ca tu ai nevoie de ei ,ca tot aduci vorba....acuma sa-ti spun la ce raspuns ma asteptam cand am intrebat cat vrei:.....ma abtin sa-ti spun...poate altadata...
P.S. maine am incerc sa iau legatura cu mihai....
 

DeletedUser

daca a schimbat-o, inseamna ca a terminat-o cu voi. cu ceva l-ati suparat ca altfel vi-l lasa, daca nu asa, macar in sitter:p
 

DeletedUser

daca a schimbat-o, inseamna ca a terminat-o cu voi. cu ceva l-ati suparat ca altfel vi-l lasa, daca nu asa, macar in sitter:p

El stie cel mai bine. Dar inainte de toate el a terminat-o cu voi. Iar noi nu avem acea dependenta de triburi ca voi sa stam sitter.
 

DeletedUser

pai acum ceva timp, ziceai ca in teapa inseamna 4 jucatori. cu restul ce e? sitter, inactivi....pentru decor?
 

DeletedUser

E mai Lori nu toti vor sa fie premiati. Nu toti au strategii. Nu toti sunt disperati. Nu toti sunt cei mai buni. Si tot asa mai departe. Dar ei joaca si trebuiesc respectati. Chiar daca asta inseamna sa si pierzi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus