Mesaje amuzante L17

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

LEI RAI astăzi la ora 12:33
am venti la poarta ta si am batut cat am putut sami deschciz macar jumate din poarta ta sa putem ** as dori sa ne unim ca frati si vreau sa facem alianta cu tribul vostru astept un raspuns ms

vai =))):)))
 

DeletedUser

lord MInoo în data de 18.01. la ora 18:45
pot sa stiu de ce sunt bagat la inobilare interna?

poda în data de 18.01. la ora 19:32
deoarece de 4 zile nu ai mai intrat pe joc

lord MInoo astăzi la ora 16:14
am intrat dar am avut probleme cu netu si nu ma arata online uneori


deci stimati conducatori a celorlalte triburi va rog frumos nu mai bagati oamenii la inobilari interne deoarece ei intra pe joc dar au probleme cu netul si de aceea nu va arata voua ca sunt on ;):rolleyes::D
 

DeletedUser

Baiatul a vrut sa gaseasca o scuza ca sa nu fie bagat la inobilari interne,poate a vrut sa continue!
 

DeletedUser11707

nu stiu daca e de ras sau de plans da postez aici pentru ca vecini lui aliati sa aiba mai mare grija in privinta lui decat in privinta dujmanului,si de asemeni aliati tribuli D_F sa fie cu ochi in 4 caci la ei nu se respecta culorile harti....
partea 1:
crematory66 în data de 25.01. la ora 23:46
vreau sa stiu daca avem PNA sau nu caci doi jucatori de la voi ne ataca
ms anticipat

A00A în data de 26.01. la ora 01:50
avem...scrie te rog de cine ** si trimite raportul

crematory66 în data de 26.01. la ora 01:52
[player]KosteaN[/player] al doilea

crematory66 în data de 26.01. la ora 01:53
stai ca am incurcat mesajele
[player]SANDY CELTUL[/player] asta e primul care a atacat

crematory66 în data de 26.01. la ora 01:54
rapoarte la ora asta nu am dar iti trimit maine cum le primesc

crematory66 în data de 26.01. la ora 02:10
Agresor: [player]SANDY CELTUL[/player]
Sat: SF. PATRICK (389|484) K43

Număr: 0 0 4899 0 0 1896 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 4899 0 0 1896 0 0 0 0 0 0

Apărător: [player]bonapart3[/player]
Sat: Sat de barbari (398|483) K43

Număr:
Pierderi:

altfel nu pot sa iti arat raportul pentru protectia jucatorului meu
ms de intelegere , da ii poti cere siter la al tau si ai sa vezi

partea 2:
SANDY CELTUL astăzi la ora 17:32
ai impresia ca daca ii spui lui ma speri sau ce ai vrut sa arati?
pai de ce nu ai vorbit direct cu mine vizavi de ce il atac pe jucatorul tau?
am crezut ca este inactiv de aia il atacasem.
dar nu o voi mai face ,desi am pierdut ceva trupe acolo si voi ati reusit sa faceti acest P.N.A. in momentul cind doream sa iau eu satele lui.
dar stati linistiti stiu ce inseamna un P.N.A. asa ca il voi respecta.

SANDY CELTUL astăzi la ora 17:33
a si apropo de asta cu sitterul nu tine ,ca eu recunosc pe cine am atacat si pe cine nu.

crematory66 astăzi la ora 18:11
noi jucam asa dupa ce credem ? ca ala e inactiv si hai sa incercam sa atacam? culoarea pe harta se respecta indiferent daca sint activi sau inactivi
daca tot au ajuns mesajele la tine ai vedea ca doi jucatori de la voi au atacat in aceiasi zi
si de ce sa ** cu tine,nu te vad la profilul tribului tau...

SANDY CELTUL astăzi la ora 21:40
o sa incerc sa iti raspun si la aceste mici curiozitati ale tale:
da, eu joc dupa cum cred de cuvinta ( te deranjeaza?) si da, daca mi sa parut ca nu misca cind i-am luat un sat nu vad de ce sa nu continui sa il atac?
iar vizavi de culoarea de pe harta prea putini stiu ca aceste P.N.A.- URI SINT FACUTE DE CATRE DIPLOMATII TRIBURILOR MAI MULT PT. A SE APARA PE EI DECIT IN FOLOSUL TRIBURILOR, LA STADIUL ASTA DE JOC NU VAD CU CE NE AJUTA?
DACA AVEATI CURAJ DE CEVA MARET SI VOI SI ASTIA DE PE LA MINE O PUNEATI DE O FUZIUNE NU DE VRAJEALA ASTA DE NEATACARE.
MA BUCUR CA DOI AU ATACAT IN ACEEIASI ZI DESI DE FELUL MEU SINT DE PARERE CA DACA VREI CEVA , ITI IEI SINGUR CA POT APAREA SURPRIZE SI APOI CERTURI ,ASA CA DEGEABA INCERCI SA MA INVINUIESTI DE CEVA CA NU TINE.
nu ma vezi la profilul tribului spui: pai uitate- in alta parte cum ar fi la punctaj sau mai stiu eu unde.
faptul ca nu sint in conducere nu iti da dreptul sa crezi ca nu insemn nimic in trib ,desi aici cam asa e , sint venit de curind si nu imi doresc nici o functie ,desi cred ca as putea lua una oricind cred , pt. ca am experienta in acest joc si as face fata , am mai condus alte triburi in alte lumi.

crematory66 astăzi la ora 22:27
nu am nici o curiozitate, stiu doar ca nu respecti culoare harti si e tot ce ma intereseaza
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ce amuzant a fost acest schimb de replici, mai aveam putin si lesinam de ras...te rog cauta si tu un alt topic pentru a-ti exprima frustrarile...lumea intra sa rada aici nu sa vada cum va spalati voi rufele deja ingalbenite :)
 

DeletedUser

emil32 în data de 30.01. la ora 12:02
nu o sa va simtim lipsa :) asa ca valea

caoboi în data de 30.01. la ora 15:58
?

emil32 în data de 30.01. la ora 18:08
nu erai tu in habar? ma, tu nu mai tii minte de la inaltimea arogantei tale, dar eu stiu cum atacai pe aia cu 1-2 sate. apoi ziceam ca bine ca ati disparut, ca ati fost un trib de incapabili, pt ca erati prea aroganti si nesimtiti. cu habarnam ala in frunte care citea mesajele si nu raspundea :))

in fine CRD (RCRD) merge mai departe, habar nu mai e. suntwem mai buni.

caoboi în data de 30.01. la ora 18:09
viteazule :)

emil32 în data de 30.01. la ora 18:13
nu pot sa mqa laud ca sunt viteaz. am excelat in aparare si nu aici, mai mult pe clasica. oricum, nu m-a interesat sa reduc jocul la nimicul in care il jucati voi, sa iau sate si sa cresc. m-a interesat sa imi fac prieteni, sa fiu om si mai ales sa scot tot ce se poate din jocul asta. stapanesc la perfectie cel putin 20 de tyehnici de lupta avansata, pe cand tu poate stapanesti 3-4. sa dai spargere pe un sat stie orice prost, orice n00b dupa o luna.

poate nu stii dar eu am fost in spatele distrugerii multor nobili ai votri chiar daca ii dadeati in 1 sec cu Opera. deci repet, nu ati inteles nimic din joc daca il jucati de atata timp la nivelul asta. eu l-am dus la nivel de arta.

caoboi în data de 30.01. la ora 18:14
grozavule :)

emil32 în data de 30.01. la ora 18:19
vezi ca nu stii si nu poti sa porti o discutie? :)
in fine, imi irosesc timpul cu tine.

iti spun numai o mica tehnica - distrugerea pietei - probabil o folosesti si tu, nu pot spune ca nu stii cat de cat jocul. daca nu o faci cu cap p faci degeaba, refac piata. daca o socitestu tu asa incat sa nu am timp, trimit trupele si le retrag si cu pana la 20-30 de min inainte, printre atacuri (nobili). daca totusi ti-ai pune mintea la contributie si mi-ai anihila tehnica trimit trupele intr-un sat vecin si cand vine momentul le trimit acasa :) asta e una din micile tehnici. mai sunt 19, duse la extrem. dar in fine, pt tine eu sunt prost si tu bun ca ai sate.

caoboiule, tu nu ai fost capabil de un trib, ai fugit din unul in altul ca sa cresti, eu am trib :) acelasi cu care am inceput :)) n00bi, n00bi frate, ati dormit degeaba cu capul pe tastatura. si ca sa nu mai imi dai o replica plina de inteligenta te blochez acum, te deblochez eu maine, poimaine :))

emil32 în data de 30.01. la ora 18:19
nu fi trist pt ca stiu, urma - inteligentule, luptatorule etc


Unde l-am mai vazut pe asta? :)
 

DeletedUser

la marginea hartii cu 200 de pcte. oare si asta e una din cele 19 tehnici duse la extrem? :D
 

DeletedUser

:))Cum se mai baga estia in seama,caoboi la nivelul tau nu cred ca ai auzit de distrugerea pietei:))uitati-va cate puncte are pro-gamerul,cel care a dus jocul la nivel de arta:))semi-analfabetul.
 

DeletedUser

Asta-i shaolin.. cel putin 5 din acele 20 de tehnici nu ne sunt cunoscute noua, muritorilor de rand :|
 

DeletedUser15429

Hop si eu de plictiseala

Ion din vale în data de 30.01. la ora 19:35
Am inteles ca sunteti un bun cunoscator al celor 20 de tehnici artistice de a invinge inamicul. Uimitor este faptul ca le si aplicati cu exigenta si claritate, va meritati pozitionarea.

emil32 în data de 30.01. la ora 19:38
n00bul tot nob ramane. verifica cui am dat satele pe lumea asta 0 la doi vecini, prieteni f buni, ce au fost cu mine de la inceput de drum in trib.

ca sa nu mai imi pierd timpul cu un n00b ca tine iti spun doar atat, pe clasica la jucatori pana in 100 de sate sunt pe locul 6 pe lume, la aparatori. si asta in conditiile in care am jucat mereu in triburi inferioare, din loialitate.

P.S. de 2 luni joc cu harta rosie acolo. am pierdut 7 sate, restul de 13 le-am dat la prieteni :)

P.P.S. cauta-ma cand o sa stii sa folosesti twstats.

Ion din vale în data de 30.01. la ora 19:44
uuuuu stiti sa folositi uneltele twstats. Acolo nu exista tehnici?

emil32 în data de 30.01. la ora 20:29
nu

Ion din vale în data de 30.01. la ora 20:32
Pai inseamna ca mai aveti de invatat triburile. Sunt 43 de tehnici esentiale...

emil32 în data de 30.01. la ora 20:34
aaaa, da? ma pun pe studiat frate, probabil sunt 2-300 de tehnici avansate. am ramas in urma, de. merci ca mi-ai spus, merci mult sefule

Ion din vale în data de 30.01. la ora 20:41
Nu sunt 300 ha ha ha ce gluma, sunt 43, este o carte "Cele 43 de tehnici ultra-avansate pentru jucatorii super-doatati"

Ion din vale în data de 30.01. la ora 20:42
Scrisa de Ion din Deal, adica de mine, numa atunci stateam la deal

emil32 în data de 30.01. la ora 20:57
da si mie cartea, hau te rog, te implor... ca nu mai am cu ce sa ma laud la astia daca e asa. mi-o dai?

Ion din vale în data de 30.01. la ora 21:00
Eu nu o am, numai fotocopiile si nu le dau ca mai am de invatat pentru examen, lideru ne da examen din aceste tehnici.

emil32 în data de 30.01. la ora 21:04
offffffff, si ti-am zis sa nu iti bai nasul in copiator, nepriceputule :)

Ion din vale astăzi la ora 11:27
pardon, m-am dus la xerox cu ele... Nu am nevoie sa cunosc functiile unui astfel de aparat, pentru mine cele 43 de tehnici esentiale despre folosirea uneltelor twstats sunt importante, cu astea ajungi mare!

emil32 astăzi la ora 11:47
aaa, pai spune asa ca sunt trehnici de folosire a twstats. credeam ca sunt tehnici de lupta

Ion din vale astăzi la ora 11:48
Pe alea le manuim peste cap, orice prost le stie.

emil32 astăzi la ora 12:19
pai tu esti unul care nu le stie

Ion din vale astăzi la ora 12:25
Am luat 10 la examenul ala, si pe domeniul practic si pe cel teoretic. Intreaba fosta comisie sau cauta in arhivele tribului...

emil32 astăzi la ora 12:38
ati luat poate toti 10 10 :))

Ion din vale astăzi la ora 12:58
Nu toti, eu am fost singurul, restu au luat 9 la teoretic si la practic 10, suntem oameni seriosi domne
 

DeletedUser

Si cand o sa le stapaneasca el bine.... Tehnicile exista, dar lipsesc cu desavarsire...

:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus