Mesaje amuzante L17

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sunt magulit de faptul ca aproape jumatate din chestia aia imi este dedicata mie.;)ion din vale citeste macar partea mea,te rog:))
 

DeletedUser11365

isi face si omu reclama...pe l19 va prinde un trib de top 10..peste 5-6 lumi poate va si juca triburi..ma rog..progresu cere sacrificii
 

DeletedUser29253

Exemplu de corectitudine si verticalitate:

adinamo astăzi la ora 20:30
ce zici?e dp vitorul tau pe joc...iti spun exact pe ce sate esti atacat cand vei fii,cu ce si de cine...dar trebuie sa-mi dai un sat drept plata...ti le pastrezi pe restu daca te ajut eu,daca nu o sa le pierzi pe toate

angler astăzi la ora 20:33
esti simpatic!


bravo! Tribul tau o sa fie mandru de tine! :)))
 

DeletedUser

Swirble astăzi la ora 22:47
imi cer scuze pentru deranj , dar vad ca tot te plimbi dintr=un trib in altul si ma intrebam daca nu poti veni aici ... oricum nu inteleg de ce ati plecat din trib , tu , many si multi playeri care aveau niste functii in trib si chiar se ocupau de acest trib , ca de aia era printre pirmele , datorita voua , numai cand ma uit prin jur si vad jucaotri de 500 de mii de pct si ma gandesc ca erau in tribul asta .... , in fine te rog sa iei aceasta conversatie ca una personala ... , e doar o concluzie la care am ajuns studiind terenul ...

Nu stiu daca este un mesaj amuzant insa mi-e mi-a trezit amintiri placute din pRo dar acum fiecare trebuie sa mearga inainte...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ma bucur ca ai respectat dorinta baiatului de a lua "aceasta conversatie ca una personala" si sa o postezi pe forum...esti printre cei mai tari, tine-o tot asa si nu vei mai primi niciun mesaj pentru ca dai dovada de prea mare verticalitate morala. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vezi tu,mie nu-mi pasa de parerea ta sau a vedetelor de pe extern,acest mesaj l-am pus pentru cei care au avut legatura cu pRo si nu ma refer la dusmani...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In mod normal nu as posta asta pe extern,dar vreau sa vad daca eu sunt singurul care a citit alt forum:confused:
si intr-adevar ne-a facut de ras asa cum spune.


cata andrei în data de 03.02. la ora 20:21
de ce ai mai iesit si pe extern?:|

emil32 în data de 04.02. la ora 09:17
pustiule, intelege ceva. pleeaca dde la acest ceva daca vrei sa mai vorbesti cu mine. niciodata nu m-am luat primul de cineva, niciodata nu am jignit primul pe cineva,niciodata nu am atacat primul pe cneva. am un defect major: nu sunt Iisus. daca unul se ia de mine il desfiintez :) deci da cateva pagini in urma si o sa vezi ca niste papagali au inceput sa posteze mesaje private si sa faca misto de mine. eee, cred ca nu le-am ramas dator :)

cata andrei în data de 04.02. la ora 16:55
da,inteleg,dar nu ai desfintat pe nimeni pe extern,mai degraba te-ai facut de ras.:|

cata andrei în data de 04.02. la ora 16:57
si tu i-ai trimis mesaje pe privat lu caoboi in care ne jigneai car pe toti cei care am facut parte din tribul habar.

cata andrei în data de 04.02. la ora 16:58
clar*,scriu gresit ca ma grabesc:))

emil32 în data de 04.02. la ora 19:33
pe privat pot sa scriu ce vreau, acasa la mine pot sa umblu in pielea goala. totusi parerea mea este ca v-am facut de ras si mai ales am aratat cum luptati, cum trisati cu programele de dat atacuri la secunda.

cata andrei în data de 04.02. la ora 20:56
:))chestia asta e amuzanta si ar trebui postata pe extern.in primul rand nu ne-ai facut de ras,ci te-ai facut singur.apoi cum poti spune ca nu te-ai luat de noi,cand din acele mesaje se intelege clar.si intelege ca nu iti trebuie nici un program pentru atacul la secunda decat un browser web.

emil32 în data de 05.02. la ora 16:44
mosule, tu esti mic si bei laptic. stiu ca e o contradictie in termeni si in actiuni, dar asta e :)
tu nu stii ca acum 2 ani s-a dat mesaj de admni la toti jucatorii ca sunt interzise modila, add-on-uri etc. ca tu folosesti opera este pt ca ei nu au cum sa te prinda. de asta au si facut regula aia sptupida ca poti sa dai max 5 atacuri cu nobili in 1 sec de pe 1 sat. de parca ti-ar trebui mai mult de 5 nobili sa iei un sat. de pe 2 poti sa dau 10 nobili in 1 sec etc.

chestia e ca nu ii mai intereseaza si scopul lor e sa protejeze jocul, sa la mai mearga si sa mai vanda cont premium. acum ca tu trisezi cu Opera, ca ala joaca cu team viewer etc, asta e, nu mai au ce face, nu au cum sa va prinda.
prin aranjare de ferestre nu poti da decat in 2 sec, cat ai fi de iute. poate sa nimeri in 10% din cazuri in 1 sec. oricum lumea isi pierde interesul de a juca dupa magariile voastre.

cata andrei în data de 05.02. la ora 19:02
cred ca e a 3-a oara cand iti zic:NU FOLOSESC OPERA

[/quote]
 

DeletedUser

totusi parerea mea este ca v-am facut de ras si mai ales am aratat cum luptati, cum trisati cu programele de dat atacuri la secunda.


emil32 în data de 05.02. la ora 16:44
mosule, tu esti mic si bei laptic. stiu ca e o contradictie in termeni si in actiuni, dar asta e :)

prin aranjare de ferestre nu poti da decat in 2 sec, cat ai fi de iute. poate sa nimeri in 10% din cazuri in 1 sec. oricum lumea isi pierde interesul de a juca dupa magariile voastre.

:eek:
The Empire Strikes back :eek::eek:.Omul ar trebui sa se duca la un spa sa se relaxeze si el,poate reuseste sa scape de teoria conspiratiei.
Emile,probabil ai parkinson,de-asta dai tu in >2 secunde :rolleyes:
 

DeletedUser

mare a fost invidia impotriva tribului habar :)
fara coduri e imposibil sa dai 4-5 atacuri intr-o secunda :))
 

DeletedUser

nu ma dau mare vedeta, dar pana si io, ca Junior Member, pot da atacuri la secunda. tutoriale pentru asa ceva gasesti pe YouTube :D. asta daca ti-e lene sa cauti pe-aici. si nici nu e una din zecile alea de "tehnici secrete" hahahaha
 

DeletedUser

asa ca last edit,dupa seria aceasta de mesaje:


emil32 astăzi la ora 13:58
opera, mozila, xzila, kazila si mai stiu eu ce s-a inventat, tot al dreac, tot n00b ramai.

haide pa pa pa ca ma plictisesti si imi irosesc minute pretioase din viata cu tine.
 

DeletedUser

@cata andrei lasa si tu omu' ca e ocupat, innobileaza intern la greu pe Clasica...il deranjezi :p
 

DeletedUser12737

mare a fost invidia impotriva tribului habar :)
fara coduri e imposibil sa dai 4-5 atacuri intr-o secunda :))

probabil in lumea noobilor e imposibil. in lumea playerilor se da chiar f des , si nu iti trebuie nici un script, doar putina experienta.
 

DeletedUser

Vai tu , auzi "lumea noobilor" suna a poveste..dupa iar dai cu stangu` in dreptu..."Lumea playerilor" eu stiam ca toti care joaca pe triburile.ro is playeri nu ? si experienta aia de care vorbesti...iti trebuie experienta sa umbli in setari la opera si sa deschizi mai multe tab-uri si dupa sa trimiti mai multe atacuri la secunda ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus