Mesaje amuzante L17

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

London24 astăzi la ora 14:15
Rog pe toata lumea sa dea cu tot ce are in [player]london24[/player]..dupa cum bine stiti(o parte din voi care ati citit precedentele circulare),pe acest cont joaca [player]Cristian Ciura Octav[/player]..speram ca in urma acestei actiuni de amploare,acest jucator josnic sa fie trimis la margine,sau daca nu,sa cedeze psihic si sa renunte la aceasta lume..

o zi frumoasa in continuare si un weekend placut:*

:rolleyes: Spor versus TOP 5 :d
 

DeletedUser

nu inteleg ce vrei sa zici cu mesaju ala....din cate stiu,circulara aia a dat-o catalin2003 prin sr si academii...ce este asa amuzant ?
 

DeletedUser

E amuzant faptul ca exista oamenii care confunda jocul cu viata reala incercand totul chiar si cele mai josnice metode

pe un alt server al triburilor , .us eram intrebat daca am chef de un cont la SPOR si sa fiu spion la S R ..
 

DeletedUser

si normal ca ai refuzat...doar aveti destui spioni,inca unu in plus nu va ajuta cu ceva :)
 

DeletedUser

johnvis în data de 18.06. la ora 13:53
nu prea le ai cu fake-urile :))
Daca vrei sa te invat strategie hai la mine in trib :D

Chiradi în data de 18.06. la ora 20:40
vorbim dupa ce o sa iti faci bilantul cate sate ai pierdut :)


eh..saracul de el nu si-a dat seama ca printre cele 400 fake-uri sunt ascunse si 40 atacuri full :))
 

DeletedUser

da..eu in locul tau deja eram in tribul lor:))...daca iti ofera si lectii gratis:>
 

DeletedUser35152

mda...

eh..saracul de el nu si-a dat seama ca printre cele 400 fake-uri sunt ascunse si 40 atacuri full :))


acum spune-le si celorlalti ce s-a intamplat cand ai facut bilantul?
in urma celor 400-500 atacuri(printre care erau si fake-uri) eu am pierdut numai 2 sate in favoarea tbkm.
asa ca nu mai vorbi prostii pentru ca lumea te crede :p
degeaba ai 1.618.422 puncte. tribul tbkm are 48.127.437 pct iar vipers are numai 7.236.275 pct. in 2 luni ati reusit doar sa recrutati fricosii din vipers (multumesc ca m-ati scapat de ei, spre binele vostru ar fi trebui sa scapati si voi de ei) si sa cuceriti maxim 10 sate de la cei activi. acum nu stiu cine le are mai bine cu contablitatea. sa nu dai faliment cu bilanturile tale.
Apropo hai in vipers daca vrei si iti dau functie de "moderator forum", celelalte functii sunt ocupate de oameni seriosi :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o sa aveti voie sa vorbiti cand o sa ajungeti al performanta la care a ajuns TBKM si sa eliminati triburile care le-a eliminat TBKM.

pe vreme ce noi ne luptam cu THS voi v-ati facut DE FRICA academia lor..si acum uite , v-au lasat cu buza umflata...


asa ca ciocu' mic si joc de glezne baiete , unii din noi mai au si o viata reala , e vara , e soare si eu n-as da niciodata triburile pe o bere rece sau pe o iesirecu prietenii ;)
 

DeletedUser

aha...40 doar din partea mea...si nu atacasem la nici jumatate din capacitate , pe atunci aveam aproximativ 100 sate de atac si 140 sate in total...


auzi tu la copilasii astia=))))..cica slabut =))
 

DeletedUser

mda .... un copilas iti spune asta . pe atunci .. adica pe 6.07 , acum 2 zile ? acum o saptamana vad ca aveai 140 in total :D
 

DeletedUser

se referea la mesaj. si l-a postat aici mai tarziu, ce e asa greu de inteles? sau n-ai invatat inca sa citesti?
 

DeletedUser

mda .... un copilas iti spune asta . pe atunci .. adica pe 6.07 , acum 2 zile ? acum o saptamana vad ca aveai 140 in total :D

si inca odata dai dovada ca esti doar un incepator si nu stiu de ce sa mai postez aici sa vorbesc cu tine ca nu prea am de ce sa ma mai incurc cu toate personajele anonime de pe extern....


ia uitete tu puisor mai intai pe un TW-stats si apoi vorbeste , nu mai tot arunca vorbe aiurea...

ah , si daca nu sti ce e tw-stats , mai bine nu mai scrie nimic aici , te rog!
 

DeletedUser

mda , sunt incepator . sa-ti zic cine-ti poate confirma asta pe l14 ? nu ma obosesc ;)
 

DeletedUser

am si eu niste prieteni care au jucat pe L14....pai si atunci ce cauti pe forumul lumii 17?...dute acolo fratele meu..te astept pe L21.
 

DeletedUser

am gresit taticu , nu 14 ci 17 trebuia . si e forum public , nu cred ca-ti apartine tie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus