Mesaje amuzante L2

  • Autor subiect DhaLastWarrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asta a fost chiar simpatic, fara rautate :)

salut a spus:
costelinho astăzi la ora 01:18
Sunt diplomatul tribului [ally][W~W][/ally] si sunt nou. As vrea sa stiu cu ce v-am deranjat de suntem dusmani pt k pana acum am fost aliati? As dori sa stiu cum putems a remediem asta??

Cu respect,Costelinho

[W~W] este un trib micut care face parte din WWizz, in sensul ca este academia tribului [P~W], care la randul lui este academia tribului [M~W], [M~W] care si ei sunt academia tribului WWizz, care nu este academia nimanui :)
 

DeletedUser

Asta a fost chiar simpatic, fara rautate :)



[W~W] este un trib micut care face parte din WWizz, in sensul ca este academia tribului [P~W], care la randul lui este academia tribului [M~W], [M~W] care si ei sunt academia tribului WWizz, care nu este academia nimanui :)

Am vorbit cu Gangster si a zis ca W~W nu mai face parte din familia lor :)
 

DeletedUser

si tu ? cine mai esti ? pe zi ce trece tot mai multi jucatori apar care in joc nu auzi de ei deloc...si pe forum sunt cu gura mare

Nu e prima data cand aud asa ceva.Ce pt ca unii oameni is ocupati,si posteaza si ei ceva trb sa te ei de parca nu ar avea voie sa posteze de parca nu se ridica la nivelul vostru ca vezi doamne suntem "muritori de rand" nu atat de invatat in de-ale jocului...ce sa zic....mai buna e tactica taci si fa,decat sa vii si sa te lauzi dar cand postezi un lucru se iau niste pustani de tine ca nu esti la fel de activ ca ei care stau 4 ore la sc si vin fuguta pe forum sa vada ce se mai zice...
 

DeletedUser8312

Sa revenim la ideea centrala a topicului..:)

Am vrut sa omor 3 nobili..si uite ce a iesit


58406125zv5.png
 

DeletedUser

Tzi`o zic fara rautate-totusi esti off`topic siegfried:)Mesaje amuzante`s aici,nu atacuri:)Aveai levelul 20!Nu prea cred!Uite simulatorul darkwizz!Clik pe el!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8312

Da...scz..am confundat..:p..mesaje amuzante..cu atacuri amuzante..:p...zidu` era 0..da` mi`a scapat asta..:D
 

DeletedUser

da... si marmota s-a lasat de meserie... dar tot circarii este cei mai smecheri...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8312

Vad ca esti la curent cu replayurile mele...asta cu marmota si ambalajul resigilabil am zis`o pe undeva..nu mai stiu pe unde anume..:d..


Dar totusi ..ce`ai vrut sa evidentiezi prin acest ultim post?:)


Si poate nu te`ai prins...ca semnatura are o anumita incarcatura ironica..:)
 

DeletedUser

Vad ca esti la curent cu replayurile mele...asta cu marmota si ambalajul resigilabil am zis`o pe undeva..nu mai stiu pe unde anume..:d..
Nu, nu sunt la curent, nu citesc toate aberatiile.


Dar totusi ..ce`ai vrut sa evidentiezi prin acest ultim post?:)
Exact ce spui tu in semnatura.

Si poate nu te`ai prins...ca semnatura are o anumita incarcatura ironica..:)
Si eu o spuneam tot ironic, pacat ca nu stii sa citesti printre randuri...
 

DeletedUser

de ce ma ataci? a spus:
george0016 în data de 24.05. la ora 14:00
de ce ma ataci?

Pepsix în data de 25.05. la ora 10:33
pentru ca asta e scopul jocului !

george0016 în data de 25.05. la ora 17:42
a . si cu ce ma ataci?

Pepsix astăzi la ora 19:24
cu nobili!




Poruncă
Origine Jucător: Pepsix
Sat: 17 Pepsix Hibrid (485|396) K34
Ţel(direcţie) Jucător: george0016
Sat: babadag city (189|442) K41
Durată: 109:50:10
 

DeletedUser

acum cateva saptamani ma intreaba un coleg, care de abia incepuse sa joace triburile:
"Danutza, zi`mi si mie ceva... "
"Da, spune.."
"Am vrut sa intru intr`un trib si mi`a zis unul de acolo ca nu primesc ferme; si eu am ferma. se poate scapa de ea sau ce trebuie sa fac?"

dupa ce i`am explicat ce si cum vine a doua zi la mine bucuros si imi spune "Gata, mi`am facut si eu o ferma"

:D
 

DeletedUser

nazac astăzi la ora 17:12
sant un om care prin jocul evenimentelor a ajuns sa fie imobilizat intr-un scaun si am descoperit acest joc care imi este cam singura placere pe care imi pot permite sa o mai am.daca tu vrei sa ma lipsesti de ea nu am cum sa ma pot impotrivi asa ca iti doresc multa sanatate si bafta in continuare\

.las la alegerea ta ce vei face
Cu respect nazac





Chiar daca ar fi asa (chiar daca nu prea cred)... nu cred ca ar trebui sa li se faca favoruri si in lumea virtuala... aici suntem toti la fel :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus