Mesaje amuzante L2

  • Autor subiect DhaLastWarrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Draga aspirator cu parere de rau iti spun ca momentul comic in acel mesaj il faci tu, nu cicatel. Acel mesaj trebuia postat de cicatel cu titlul "incultii de pe triburile.ro". Dar daca ai insistat si ai vrut chiar tu sa postezi mesajul in care te faci de cacao e problema ta, dar sincer acum cei care citesc mesajul ala o sa imi dea dreptate. Tu esti un bagator in seama care sodomizeaza limba romana si el e un om respectuos care iti tine in seama cat poate ca probabil in acel moment nu avea ceva mai bun de facut.
 

DeletedUser4901

sa stii ca imi place sa imi fac reclama;;)sa postez si mesajul care il am cu tine world?=))
 

DeletedUser

Buna! a spus:
mmania astăzi la ora 20:58
Esti sigura ca pe mine ai vrut sa ma ataci?

mmania astăzi la ora 20:58
!?

aldana astăzi la ora 21:00
hmmm....scoate din sat...am gresit coordonatele

mmania astăzi la ora 21:19
cu cate trupe ma ataci?

aldana astăzi la ora 21:21
atac full

mmania astăzi la ora 21:21
cati nobili?

aldana astăzi la ora 21:23
tu cati vezi sa vina?

mmania astăzi la ora 21:23
:)) spune-mi tu, cati nobili ai trimis pe mine?

aldana astăzi la ora 21:29
1000...e posibil?

mmania astăzi la ora 21:32
da


trimisesem 1 singur atac...acum mi-e mila sa il mai atac...mi-a picat si ultima farama de moral!:(
 

DeletedUser

nu dau nume, dar am dat de un jucator care are atatea conturi ca si-a facut trib numai cu el. pe bune.
 

DeletedUser

sal a spus:
cipri viteazul astăzi la ora 11:32
salut iti dau toate satele mele inclusiv parola daca imi dai pe telefon 500 de centi pe numarul 0753397641 daca primesc 500 de centi pana diseara eu intyru si iti dau parola is pe reteaua orange
o da...imediat
 

DeletedUser7850

Pai da pepito dar daca ziceam foarte tare soro nu mai puneam " " nu? ;p
 

DeletedUser

is curioasa daca nu se autosesizeaza cineva! sau e legal traficul de conturi?:rolleyes:
 

DeletedUser1647

is curioasa daca nu se autosesizeaza cineva! sau e legal traficul de conturi?:rolleyes:

Adminii fac ceva doar daca depui tiket. Indiferent de ce se scrie pe forum despre x sau y ei nu fac nimic decat daca sunt contactati prin Ticketsystem.
 

DeletedUser

s-a depus ticket de catre un alt coleg...si tot acolo e contul!:)) il las in pace...
 

DeletedUser

Sal a spus:
blonu astăzi la ora 16:22
Sal
Eu sunt blonu Intemeietorul tribului WOLF
KITIDURU si zairu sunt conducatori
ei se ocupa de trib in locul meu cand nu sant eu.
Tu daca zici ca ai asa tinp mult si stai pe net lasa ma sa te vad de ce esti in stare si sa vad ce functie ati dau.
Ok

blonu astăzi la ora 16:23
Si daca ai vron trebare in treaba ne pe noi.
Aia 2 care se agita langa cladirea aia mare ati arata ca lucreaza la ce iai dat u ;) :p


picai de pe scaun!:))
 

DeletedUser

sall a spus:
lineage2inter astăzi la ora 15:32
sunt un aliat deal tau, ma ajuti sa cuceresc un sat adica tu sa imi dai cateva sprijin pe 6 sate!vrei? TTEEE RROOGGG!

Cu stima si respect,
[player]lineage2inter[/player]


Ce zici de el???Macar a incercat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus