Mesaje amuzante l21

  • Autor subiect DeletedUser35286
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am si eu o curiozitate. De ce toata lumea se chinuie sa-si faca trib si ajunge in toate rahaturile din aceasta cauza? :confused: Nu mai e la moda sa fii un simplu jucator? :confused:

Ba da, e mult mai simplu, eu unul prefer sa joc fara trib decat sa fiu intemeietor si sa se sparga toate in capul meu. :)
 

DeletedUser35366

E bun ashea !:x ... Imi fac si eu ... Si ne aliem ... 3 Triburi = 3 membrii :))) !:*
 

DeletedUser

Scuza-ma dar sunte nevoit sa intervin : Tu intrii cu zeppelin , nu ? Ca altfel nu gasesc de ce faci atata galagie pe aceasta tema.
Cat de tampit sa fii sa crezi ca :
1. Adminii de pe . ro sunt in halu ala de corupti
2.Sa platesti cu puncte premium , care se cumpara separat de Inno Games
3.Ca poate un admin sa-ti puna jucatorii pe un anumit continent, acuma hai sa fim serios , is administratori nu sunt programatorii jocului .
4. La ca ce vocabular au avut Inccubus si iurka m-am mirat ca zeppelinu le-a cazut in plasa
Deci inseamna ca Zeppelin nu are pic de inteligenta, si tu ii iei apararea !

nu-i tin partea si nici nu-l apar, in locul lui putea fi oricare altul...mai ales ca nu am jucat niciodata in trib cu el.
cum spuneam si mai innainte, e vorba doar de principii...
ce a incercat el sa faca, nu e cu nimic mai prejos decat faptele alea ale unor "superjucatori" care la deschiderea unei lumi intra cu 5 conturi sau mai mult, cu o parte din ele pica grupat si la o luna de la deschidere si le innobileaza cu unul din ele si dintrodata iata mari jucatori de triburi...
cunosc multe exemple din astea.si vedete facute la apelul bocancilor..

aaa sa nu uit, desi vad ca apar si eu pe lista aia, eu nu ma bagam cu zepelin, datorita faptului ca nu mi-a convenit ziua in care avea el de gand sa intre si o poate confirma si el...
 

DeletedUser20561

Scuza-ma dar sunte nevoit sa intervin : Tu intrii cu zeppelin , nu ? Ca altfel nu gasesc de ce faci atata galagie pe aceasta tema.
Cat de tampit sa fii sa crezi ca :
1. Adminii de pe . ro sunt in halu ala de corupti
2.Sa platesti cu puncte premium , care se cumpara separat de Inno Games
3.Ca poate un admin sa-ti puna jucatorii pe un anumit continent, acuma hai sa fim serios , is administratori nu sunt programatorii jocului .
4. La ca ce vocabular au avut Inccubus si iurka m-am mirat ca zeppelinu le-a cazut in plasa
Deci inseamna ca Zeppelin nu are pic de inteligenta, si tu ii iei apararea !




Poti sa muti satul unui jucator.Poti sa ii adaugi si sate fara sa trimita el nobil.Poti sa faci multe.
 

DeletedUser24244

nuTzuu. astăzi la ora 11:19
nu te supara dar cand ai inceput . ?

:)))
 

DeletedUser3192

nu-i tin partea si nici nu-l apar, in locul lui putea fi oricare altul...mai ales ca nu am jucat niciodata in trib cu el.
cum spuneam si mai innainte, e vorba doar de principii...
ce a incercat el sa faca, nu e cu nimic mai prejos decat faptele alea ale unor "superjucatori" care la deschiderea unei lumi intra cu 5 conturi sau mai mult, cu o parte din ele pica grupat si la o luna de la deschidere si le innobileaza cu unul din ele si dintrodata iata mari jucatori de triburi...
cunosc multe exemple din astea.si vedete facute la apelul bocancilor..

aici din pacate ai dreptate: daca toata lumea ar intra cu un singur cont nu ar mai fi atatea "vedete" pe .ro :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus