Mesaje Amuzante L22

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
sa incepem cu asta? :)))

Vynthos a spus:
nu e neaparat inutil...daca faci tutorialul primesti 5 lancieri,asa ca nu ai de unde sa sti ca nu se gaseste vreunul sa atace cu cei 5 lancieri...
 

DeletedUser32877

sa incepem cu asta? :)))
Text original Vynthos
nu e neaparat inutil...daca faci tutorialul primesti 5 lancieri,asa ca nu ai de unde sa sti ca nu se gaseste vreunul sa atace cu cei 5 lancieri...

ce ti se pare amuzant ??
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
se pare ca am cam luat teapa, in fine...de cand joc eu nu stiam de treaba asta, probabil e o noutate sau nu? ma lamureste careva? :)))) :eek:
 

DeletedUser32877

si pt mn e o noutate
am descoperito aseara pe .net dupa ce am dat restart X(
 

DeletedUser27667

JackSpin astăzi la ora 15:15
greseala:)))numar gresit!pt a gasi numarul corect folositi pagini aurii:))) nu is jack deniels
robo-cap astăzi la ora 15:10
jack deniels de pe speed asai pot primi on invitatie sunt robo-cap
 

DeletedUser

Speedy2HoT astăzi la ora 14:06
sal. ma poti ajuta si pe mine? dai si u inceput nou sa am si eu pe ce sa farmez....
 

DeletedUser

un topic ce nu-si are rostul...unora va place sa-i injositi pe ceilalti.ati uitat ca toti ati fost la fel la inceput si ca nu stiati sa jucati...nimeni nu s-a nascut invatat..poate ca unii au prins mai repede jocul si stiu mai bine limba romana sau modul de a se adresa,dar eu raman la pararea ca acest topic este unul discriminator fata de "invataceii" jocului...ei nu trebuiesc luati in deradere..ci ajutati.la unii dintre voi va este frica de concurenta si daca acesti oameni care sunt la inceput de drum invata jocul repede va este frica sa nu va fie luat locul...si nu doriti acest lucru...ci doar sa radeti de ei.atat...in loc sa ajutati la imbunatatirea calitatii jocului viitoarelor lumi,voi "ajutati" lumile urmatoare sa scada in calitate si concurenta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus