Mesaje Amuzante L22

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mazareverde :)
raudetot în data de 21.02. la ora 22:30
Saruman: Ascuns în fortăreaţa sa, stăpânul ţinutului Mordor, adica a lui [player]mazareverde[/player], vede totul. Privirea sa pătrunde prin nori, prin întuneric, prin praf, prin carne. Tribule, ştii prea bine despre ce vorbesc: un mare Ochi([ally]SH[/ally], fără pleoape, înconjurat de flăcări.


Boromir: Nu se poate intra pur şi simplu în Mordor. Porţile sale negre nu sunt păzite numai de orci. Acolo există un rău care nu doarme niciodată, iar Marele Ochi[ally]SH[/ally] este mereu atent. Este un ţinut arid, plin de foc, cenuşă şi praf, până şi aerul pe care îl respiri este un fum otrăvitor. N-ai putea face asta nici cu zece mii de oameni. Este o nebunie.

Frodo (auzind ţipetele Călăreţilor Negri): Ce sunt?
Aragorn: Au fost odată oameni. Mari regi. Apoi Sauron [player]mazareverde[/player] vicleanul le-a dăruit cele nouă inele ale puterii. Orbiţi de lăcomie, le-au luat fără tăgadă, unul câte unul câzând pradă întunericului. Acum ei sunt sclavii voinţei lui. Se numesc Nazgul şi nu sunt nici în viaţă, nici morţi. Ei simt prezenţa Inelului mereu, atraşi de puterea sa. Nu se vor opri niciodată până nu ne vor găsi.
 

DeletedUser15142

Luax astăzi la ora 15:28
esti online?

uratic@roz astăzi la ora 16:14
da maaaaaaaaaaaaaaaaa

Luax astăzi la ora 16:28
uitate la rapoarte....am nevoie urgent de niste trupe de atac ...pierd o gramada de armata ...si 4 nobili...ajutama te rog si spargei trupele am nevoie de satlul ala....pana mea miam farat 3 fulluri in trupele alea...

uratic@roz astăzi la ora 16:34
ce rapoarte ma?

Luax astăzi la ora 16:36
iti trimit acum raportul

uratic@roz astăzi la ora 16:37
3 fulluri la punctele tale , vrei sa te cred sau asa ceva?

Luax astăzi la ora 16:39
full...2800 de topoare cu 600 de cavalerie usoara

uratic@roz astăzi la ora 16:40
=))...

Imi apar contuzii numai cand imi vine sa rad!:))

ceva in genul

5000 topoare
3000 usoara
300 berbeci cunosti ?

Nu stiu cat de trist sau amuzant este, insa dovedeste ce jucatori are MIT , adica experimentati ..
 

DeletedUser20120

experimentat neexperimentat, baiatul inca mai joaca pe contul lui pe aceasta lume, tu spre deosebire de el nu mai joci pe aceasta lume pe contul tau, joci pe un alt cont primit
 

DeletedUser21870

experimentat neexperimentat, baiatul inca mai joaca pe contul lui pe aceasta lume, tu spre deosebire de el nu mai joci pe aceasta lume pe contul tau, joci pe un alt cont primit

-hotul striga "hotii"-lasa pe altul sa vorbeasca stelistule?tu cu ce cont joci pe aceasta lume?
 

DeletedUser15142

Da , bine chiar ca ai scris tu lucky chiar vroiam sa scriu si eu sa vad unde si cum activeaza stelistu , vad ca comenteaza atat pe aici.
 

DeletedUser20120

da, si eu joc pe un cont primit...insa l-am crescut fff mult de la punctajul care il avea contul cand l-am luat.

n00b spart, joaca si el pe un cont primit si face misto chiar de jucatorii din tribul din care face parte...este si el in mijlocul tribului acolo, sta ca noobi in mijlocul tribului si ia numai interne si barbare, ca altceva nu poate...
 

DeletedUser15142

Zi numele contului pe care joci , eu joc pe uratic@roz in caz ca nu stii
 

DeletedUser

samurayu93 astăzi la ora 23:13
Teme te membru al tribului armada!vei fi atacat de mine până când zidul tău se va crăpa sub furia celor 2 lăncieri trimişi de mine,samurayu93!Degeaba ordoni tu arcaşilor să tragă,eu le am pus la lăncieri chiloţi de tablă!Degeaba ceri sprijin vecinului tău,că am pus pile la strong şi acum sunt băiat rău!
Când am văzut mesajul pe care l am primit ...să mor de râs.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus