Mesaje amuzante L28

DeletedUser

ce replici fenomenale ai:)

esti rasist?:)

=)) epic raspunsul tau =)).

dOm93 în data de 18.04. la ora 21:46
tzeapa bot :)))))=)))

esti nub în data de 18.04. la ora 23:42
Eu am luat teapa ca am activat garda pentru un simplu spionaj? Nu eu am jumatate de resurse 6 ore ... .

dOm93 astăzi la ora 01:39
usor perikulosule k in max 3 zile o sate joki mario

esti nub astăzi la ora 10:06
De ce zici asta?

Discutie cu una dintre fermele mele.
 

DeletedUser39475

Nu pot zice ca e un mesaj amuzant, dar :

tigerlyly în data de 17.04. la ora 01:33
ma jignesti :)
fake-uri de nobili nu exista decit ptr fraieri ;)

straduie-te mai tare... sansa sa vezi satul mai mult de 50ms e f f f mica... indiferent cit bull folosesti pe extern, daca nu joci la alt nivel iti pierzi trupele si timpul inutil :)

Kkristystar în data de 17.04. la ora 01:35
Nu te jignesc. :p Cum zici tu. :)

tigerlyly în data de 17.04. la ora 01:40
:)

tigerlyly în data de 17.04. la ora 10:07
felicitari :)
sinteti f buni la trisat, probabil ca veti avea o viata lunga pe aceasta harta si veti fi f buni :)
mai bagati niste bani in joc si mai trisati un pic, nu va sfiiti ac deja nu mai este nevoie :)

Mi-a trimis noaptea prima mesaj si imi critica vehement stilul de atac. Ei bine, dupa ce mi-au intrat atacurile intervine continuarea mesajului, dupa care m-a blocat. Nu mai inteleg oamenii astia. Si cu ce ma rog am trisat ?! :confused:

Aa, si... http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=640369
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Super tare !!!!!! rad cu lacrimi :p:p:p
iaurtcufructe a spus:
iaurtcufructe a spus:
[building]church_f[/building]Biserică (inexistent) L16000 A20000 F5000 5000 2:55:21 Ferma este prea mică

cum pot rezolva asta?


Prima oara am crezut ca e bug totusi 5000 de oameni is multi xD si fara suparare daca in 4 ani nu am invatat sa joc apoi sa o ftt mama masii de treaba mai bine ma las dracu` pana acuma asta e cea mai grea lume pe care joc xD
 

DeletedUser

.

tullio ai dat de belea , pregateste-te de ce e mai rau :):):)
moldoveanu8 astăzi la ora 01:01
am sa-l curat pe colegul tau,in 24 de ore.


campionul mondial,~oboro~

moldoveanu8 astăzi la ora 01:01
TMC85-pentru lipsa de respect.


~oboro~

moldoveanu8 astăzi la ora 01:03
am sa va curat academia cu fulgi cu tot,in 24 de ore,ca sa zic asa.


~oboro~

moldoveanu8 astăzi la ora 01:48
nu mai am nimic cu tribul tau,vreau doar sa-i extermin pe:[ally]Arieni[/ally],k?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabi gabi , te schimbi dupa cum bate vantul :p


Gabriel.165 01.08.12 12:58
asa a spus zarzarel mie si lui nick ... eu nu aveam treaba ... si apropo mai primiti jucatori in trib ?

xxxxx 01.08.12 12:58
bineinteles

Gabriel.165 01.08.12 12:59
daca as veni cu nick si inca cativa neati primi ? ca nu ne prea place aici in circ ... nu sunt bine organizati

Gabriel.165 01.08.12 13:00
acei cativa ar fi eu nick therminator tyvokka sadaukarul si infarct

xxx 01.08.12 13:01
Noi recrutăm jucători, nu lași.

Gabriel.165 01.08.12 13:01
:)) cu ce lasi frate daca asa a spus zarzarel nici noi nu am vrut sa iesim ;) deci venim ? sau nu

Gabriel.165 01.08.12 13:02
MariusBr7 în data de 30.07. la ora 23:15
hai sa-i punem pe circ la dusmani =)) ce plictiseala e pe aici :|

MariusBr7 în data de 30.07. la ora 13:23
:|

Gabriel.165 în data de 30.07. la ora 11:58
si mie la fel ...

MariusBr7 în data de 30.07. la ora 11:17
mi-a stricat tot cheful de joc fuziunea asta :|


xxxxx 01.08.12 13:06
de ce nu va faceti propriul trib?

Gabriel.165 01.08.12 13:07
vrem sa avem si noi ceva colegi sa comunicam imfine .. deci e nu cu venitu la voi in trib ? ok :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

=))
eu sunt in vacanta, ies din circ doar daca ma suna heliana sa mergem la un concert rock :D:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

ingenios. 03.08.12 12:34
Jupane lumile nu s-au sfarsit,razboiul abia a inceput,multi din cei care au jucat cu tine acum,vor fi innobilati pe alte lumi numai ca au jucat in lyncan si dupa ce ii voi innobila le voi spune ca e dedicatie pentru tine sau cu dedicatie.

ingenios. 03.08.12 12:36
In rest bafta in joc si ghinion in viata:),e cel mai pozitivmesaj scris unui partener de concurs

chevyx 03.08.12 12:39
asta este si motivul pentru care nu imi esti simpatic , ura pe care o tii in tine celor ce nu iti fac pe plac si faptul ca uiti ca totul este virtual si jucam un joc . nu vad in tine nici un motiv pentru a rupe diplomatia cu ro , intelegi ? imi aleg singur aliatii nu mi-i aleg altii si nici nu alerg dupa ei cum fac altii .
de acord cu tine , pe lumea 31 ma vei gasi in nord vest cu userul 'chevyx idolul lui ingenios' si voi juca pana vei reusi sa ma innobilezi . este o promisiune nu un misto la adresa ta . esti 1 dintre cei 2 oameni care m-au convins ca pentru ei jocul este mai important decat orice altceva , 1 a renuntat intr-un final de la lumea 11 dar tu continui .
succes mai departe in oricare dintre cele 2 lumi ( reala sau virtuala ) . care e una si care e cealalta e alegerea ta .

chevyx 03.08.12 12:40
desi nu este haios voi posta mesajul pe extern ca sa vada toti ce fel de om esti
 

DeletedUser

deja ai ajuns sa inventezi baiete . am sa iti dau ocazia pe l31 sa ma innoblezi cum am promis . app , stii cand se deschide ? ;)
nu mai fi trist , ai ocazia sa iei o pauza de triburile , sa iti pui ordine in ganduri si de ce nu sa iti schimbi prioritatile in viata :p
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
deja ai ajuns sa inventezi baiete . am sa iti dau ocazia pe l31 sa ma innoblezi cum am promis . app , stii cand se deschide ? ;)
nu mai fi trist , ai ocazia sa iei o pauza de triburile , sa iti pui ordine in ganduri si de ce nu sa iti schimbi prioritatile in viata :p
Eu nu sunt trist niciodata fiindca nu am motiv,prioritatile sunt stabilite de mult,nu de exemplu ca la tine ,acum a cata nunta o faci?
 

DeletedUser

dupa ce dai tu interviul pe care am solicitat sa ti-l ia voi da si eu 1 daca voi fi propus sau solicitat la randul meu
 

DeletedUser

pai logic baiete ca e esa , stiu ca ti-i carnetele pe care iti notezi 'x mi-a facut aia pe lumea y , z mi-a facut cealalta pe lumea a' samd . cum sa nu va baneze adminii daca nu jucati corect ? eu n-am avut banati pentru multi in trib pe lumea asta , n-am acceptat clone/multi de la niciunul dintre colegi . cum nu puteti juca cu suporti cum v-o luati si gasiti vinovati pentru esec , nu e asa ?
 
Sus