Mesaje amuzante L29

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14942

Pai ce sa va fac nene daca aveti frati si surori mai mult decat adventistii?!!! Pai voi vreti ca adminii sa va creada ca v-ati inmultit ca sobolanii sau ca sa fiu mai finut: PRECUM IEPURII??!!! Asta nici mutu n-o crede . Eu daca mi-as trage 10 conturi ,nu imi permite religia sa-i mint pe-astia ca am 10 frati cu tot cu surori la un loc. Sau toate multiconturile astea s-au nascut dupa data de 1 Octombrie 1966 ,adica dupa Decretul 770 care interzicea avortul?!!!
PieS: Banati tot ce prindeti ca astia nu sunt nascuti cu DECRETUL 770 .Marea majoritate sunt nascuti la finalul primului mandat a lu' Tovarasu Iliescu ...hahahaha

Era prima lume pe care jucam..acum 4 ani.
Am un singur frate ma frizerule:) si jucam atunci fiecare pe contul lui.
M-am oferit sa ii trimit copii ale actelor de identitate, dar nici nu a dorit sa auda:p
Ba mai mult..
l-am convocat pe admin la mine acasa sa vada cu ochisorii lui ..
eu ii plateam transportu'...el o fost fraier. mai vedea si el sublimul judet care este Teleormanul:))..ar fi admirat frumusetea raului Vedea in Rosiori:)).
nici n-are idee ce a pierdut:)
 

DeletedUser

Era prima lume pe care jucam..acum 4 ani.
Am un singur frate ma frizerule:) si jucam atunci fiecare pe contul lui.
M-am oferit sa ii trimit copii ale actelor de identitate, dar nici nu a dorit sa auda:p
Ba mai mult..
l-am convocat pe admin la mine acasa sa vada cu ochisorii lui ..
eu ii plateam transportu'...el o fost fraier. mai vedea si el sublimul judet care este Teleormanul:))..ar fi admirat frumusetea raului Vedea in Rosiori:)).
nici n-are idee ce a pierdut:)

Hai sa-ti spun eu ce gafe ai facut :
1. Nu te-ai gandit ca adminii pot obtine imprumuturi bancare cu copiile actelor de identitate? Daca nu 1 imprumut, macar o rata la Flanco sau la Altex.Stii tu, de-alea cu buletinul.
2. Adminul nu este diriginte sa vina acasa in vizita si nici de la Protectia Sociala,ca sa-ti evalueze situatia.El se bazeaza pe instinct .
3.Ce sa vada in judetul ala? Numai magari ?!!! :D Crezi ca pe marginea paraului Vedea se poate face plaja?!!
Mai exista restaurantul ala in padure?!!! Mai e plin orasul de pereteni?Peretenii parca sunt din acelasi adn precum branenii,unii mai zgarciti decat altii si toti mai zgraciogi decat scotienii :D
Ce amintiri am eu de prin orasul ala !!! Prima mea gagica a fost din Rosiori ,fata de colonel . Cand am zis si eu ca dau lovitura in noaptea de revelion si ca facem chestii rusinoase ,am avut parte de cel mai naspa revelion .La 1:30 noaptea, a dat tacsu stingerea si pe mine ma trimis sa dorm cu fratisu in camera :D Si ce planuri aveam eu mai spre ziua ,lausem cheile de la apartamentul lu' sora-mea sa ne retragem la cuibusorul de nebunii .Toata noaptea am belit ochii pe tavan si imi venea sa plec pe usa si sa ma duc dreacului de-acolo .Cel mai naspa revelion pe care l-am petrecut vreodata a fost in Rosiori :D
 

DeletedUser14942

Ohh:)
Se pare ca tu cunosti bine "zona"...nu te-a putut pacali sarcasmul meu:))
Ma gandeam ca poate cade unu' altu in plasa:D
 

DeletedUser9858

Ariess astãzi la ora 14:16
"Boss zii ca poate sa goleasca satele radem de le de 3 zile cu discutia asta , l-am pacalit si el tot mai crede ca Ahteo ia omorat trupele )))))))))))
Doamne chiar o sa postez asta si la profil la ziar sa rada toata zona de sund de el cai noob rau))))))))"



ATAT ! AI INTRAT IN CONFLICT CU MINE!
Ariess astãzi la ora 14:13
nu am dovezii decat copy paste alea ti le fac eu in cateva secunde... ce nu intelegi?
D3X10 astãzi la ora 14:12
eu ti-am dat ce trebuia...acuma tu decizi daca continui cu un jucator care iti pune bete-n roate
Ariess astãzi la ora 14:12
atunci discutia noastra se incheie..
cand vei avea dovezi clare ma cauti !
sal!
D3X10 astãzi la ora 14:11
n-am voie sa dau sitter inafara tribului, cum nici tu nu ai voie
Ariess astãzi la ora 14:11
ia dami tu mie sitter daca esti asa convins.
iti dau dupa 100 PP !
D3X10 astãzi la ora 14:11
ultimele rap care le am sunt alea de farm, de cand m ai atacat am farmat si doar farmat...tot ce am prin rap e doar farm, sa stii ca atunci ti-amd at cu copy paste ca imi venea mai usor, trb sa zici si tu sa ti dau cu trimite rap mai departe...acuma zici si tu
D3X10 astãzi la ora 14:09
pai ma a sprijinit pe satu care ti l am luat eu cand ma dat la ceruperare, stai 1sec
Ariess astãzi la ora 14:09
decat copy paste care le pot face si eu..
Ariess astãzi la ora 14:08
dar tu pari suspicios..
nici nu imi dai coordonatele la satul sprijinit nici nimica...
D3X10 astãzi la ora 14:08
mda...cei drept urat gest din partea unui conducator
Ariess astãzi la ora 14:06
Ariess astãzi la ora 14:05
Cristi eu te stiu pe tine de pe l17 :) ar fii culmea sa procedezi atat de urat.. mai stiu inca 2 in trib care fac la fel .. dar nu ma intereseaza..
eu zic de mine si atheo :)
tipul asta nu ar avea de ce sa ma minta..
daca dex accesta m-a mintit ITI DAU VOIE sa ma bagi la interne si sa golesc singur toate satele.. :)
Cu toate ca tu esti in toane bune cu accest atheo o sa vedem cand vine dex acasa si trimite cu dai mai departe:).

Oricum urat gest.
Ariess astãzi la ora 14:06
dus cu pluta.. astãzi la ora 14:04
dai pace la asta..nici nu-s sigur ca o trimit atheo sprijinul ala..putea la fel de bine sa le scrie el si sa-ti dea copy paste..vedem ce are de zis atheo
D3X10 astãzi la ora 14:04
touch
D3X10 astãzi la ora 14:04
e tel cu tach cu ecran mare...la cate smsuri scriu..:))
Ariess astãzi la ora 14:04
dar cum naiba scrii asa de repede..
D3X10 astãzi la ora 14:03
akm sunt in autobuz...
Ariess astãzi la ora 14:03
...... !
D3X10 astãzi la ora 14:03
daca vroiam sa te trag pe sfoara o faceam demult...ar trb sa ai mai multa grija cu membri de trib
Ariess astãzi la ora 14:02
....:) sper ca imi poti da sau ma tragi si tu pe sfoara ca imi bag pl..
D3X10 astãzi la ora 14:01
pai dai asa si spunei ca peste o ora il dai cu dai mai departe
Ariess astãzi la ora 14:01
pai nu ma crede
D3X10 astãzi la ora 14:00
pai dai acum cu copy-paste ce ti am dat eu si peste o ora iti trimit si mesaju cu dai mai departe
Ariess astãzi la ora 14:00
haide men esti culmea.... cum ii arat eu lui Cristi...
D3X10 astãzi la ora 13:59
nu am cum...sunt pe tel, am un android dar nu am aplicatia pt triburi si nu am totul...iti trimit peste o ra cand ajung acasa, vrei sa i raspund ceva?
Ariess astãzi la ora 13:59



trimite-mil cu dai mai deparrte..
D3X10 astãzi la ora 13:58
ce mesaj?
Ariess astãzi la ora 13:57
trimitemi mesajul ca nucred asa ceva..
Author a scris:

dus cu pluta.. astãzi la ora 13:56
numele satelor se pot schimba usor..n-am vazut nicaieri coordonate cu satul sprijinit de el..ulterior mi-am dat seama ce vrei tu sa-mi spui..ii trimit mesajul asta sa vedem ce are de zis

D3X10 astãzi la ora 13:57
uite si la asta cat tupeu are
D3X10 astãzi la ora 13:57
atheo55 astãzi la ora 13:55
salut, as vrea sa il atacam pe ariess, am vorbit cu cristi(dus cu pluta) si o sa il concedieze, eu te-am ajutat pentru ca trebuia sa scap de atacul lui, prea a stat aici langa mine si ma sufoca...as vrea sa dam pe el incepand de maine, am ** si o sa fie concediat azi
Ariess astãzi la ora 13:53
eu ce tot bat campii aici!
D3X10 astãzi la ora 13:53
pai da...ar trebui sa fie concediat atheo pentru tradare
Ariess astãzi la ora 13:51
si in caz ca atheoo va fii concediat veti veni aici si vom face pe el organizate pana ii sar fosilele din cap ca are 50 de ani..
D3X10 astãzi la ora 13:50
asa zic si eu...70% ar trebui sa procedeze corect
Ariess astãzi la ora 13:49
nu e bai.. ca nu sunt sigur ca plec de aici
70% sunt sigur ca va proceda corect cristi.. si daca va proceda corect tu si stitch veti veni aici.
iar daca nu.... cum am zis eu !
D3X10 astãzi la ora 13:48
ok frate, daca e sa iti faci tribul tau te bagam la aliati si o sa colaboram
Ariess astãzi la ora 13:47
men. :)
in caz ca cristi nu va realiza ii voi bate in cap cu chestia asta cat voi da de el pe triburi !
si in + daca e sa fie sa fiu scos din trib ceea ce nu cred.. " cristi cred ca a judecat gresit acuma ca e dabea venit del a munte si il doare capu " ..:)
dar in orice caz imi voi face tribul meu si stau acolo pana sunt scos :)
D3X10 astãzi la ora 13:46
ai atac frate dar tot ti-ai rupt ceva si in spatele acestei chestii este atheo...eu ti-am spus ca prea ii stai in coasta si cel mai probabil vrea sa scape de tine
Ariess astãzi la ora 13:44
il stiu pe cristi asta de pe L17stai linistit..
nu sunt un jucator asa slab cum consideri tu .:)


P.S: mai am atac stai linistit!
D3X10 astãzi la ora 13:44
a fost gandita ce i drept toata chestia
D3X10 astãzi la ora 13:44
probabil de asta ti-a si omorat atacu, akm daca te ataca tu nu ai cu ce da la recuperare pt ca nu ai atac
D3X10 astãzi la ora 13:43
eu zic sa nu te chinui degeaba sa i comentezi, o sa sfarsesti la innobilari interne...
Ariess astãzi la ora 13:43



ce i-am scris acuma..
D3X10 astãzi la ora 13:42
ba normal ca ai dreptate, doar ca uni se cred peste membri tribului
Ariess astãzi la ora 13:41
dar nu am dreptate ce spun?
D3X10 astãzi la ora 13:41
eu zic ca e un capat de linie...
Ariess astãzi la ora 13:40 Author a scris:

Ariess astãzi la ora 13:40
ok am inteles.. vreti sa scapati de mine....
de ce stati pe ocolisuri..
esti rau cristi... se vede foarte clar ca sprijinul trimis nu este pe cel care am cerut eu este pe altul i ntimp ce il atacam pe dexo ala..:)

foarte urat din partea ta..
atheo ar trebuii sa isi ceara scuze in fata mea..
daca vrei ma poti concedia dar nu procedezi frumos!

D3X10 astãzi la ora 13:39
daca ai nevoie de ceva te putem sprijini noi si sa dam aman2 pe atheo
Ariess astãzi la ora 13:39
... dar eu nu i-am gresit cu absolut nimic..
D3X10 astãzi la ora 13:39
sunt mana-n mana
D3X10 astãzi la ora 13:38
mda...tipic, probabil a ** atheo cu el
Ariess astãzi la ora 13:37 Author a scris:

dus cu pluta.. astãzi la ora 13:35
Astept sa-ti ceri scuze de la atheo..ai 2 ore sa-ti dai seama cat ai fost de noob..te sfatuiesc sa le folosesti cu intelepciune..daca la 15:46 nu ti-ai dat seama ce ai facut,te-am concediat



. nu inteleg..
D3X10 astãzi la ora 13:37
lui dus cu plua i ai trimis?
D3X10 astãzi la ora 13:32
ok
Ariess astãzi la ora 13:30
gata i-am dat sefului!
D3X10 astãzi la ora 13:27
ok...pai ma anunti ce iti zice sefu
Ariess astãzi la ora 13:26
nu i=-am dat ocazia ca i-am dat block !
D3X10 astãzi la ora 13:25
aha...si atheo ce ti-a raspuns la mesaj? ai zis ieri ca i ai trm un mesaj
Ariess astãzi la ora 13:25
nu... astazi revine.. !
D3X10 astãzi la ora 13:25
ai ** cu sefu tau?
Ariess astãzi la ora 13:24
neata..
D3X10 astãzi la ora 11:17
neatza...
Ariess în data de 07.07. la ora 21:30
ma rog vedem.
daca nu rezolva in zona vin la voi in trib!
D3X10 în data de 07.07. la ora 21:06
pai astea te pot trada oricand
Ariess în data de 07.07. la ora 21:06
de ce e grav /:)?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:59
aha...ok, sa mi zici ce iti raspunde conducatorul tau, petru ca daca ai pe langa tine jucatori cum ar fi atheo e grav
Ariess în data de 07.07. la ora 20:56
stiu.. mi-a mers greu browser-u
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:55
da
Ariess în data de 07.07. la ora 20:55
atunci la secunda?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:54
atunci ai trimis tu nobili cam prost pe satu ala
Ariess în data de 07.07. la ora 20:54
ce nobili?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:38
ok...sa i zici la conducatorul tau sa ti dea un copy-paste cum trimite el nobili...
pai atunci ne mai auzim
Ariess în data de 07.07. la ora 20:36
deja m-am certat cu el i-am lasat un PM urat !
Lasal.. o sa dau la conducator discutia mea cu tine sa vada si o sa fie concediat si ma bat cu el
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:36
pai el te-a lasat de caruta cu sprijinul ala...****, vezi si tu...gandeste-te...
Ariess în data de 07.07. la ora 20:32
cum sa il lucrez pe la spate.. ce vrei sa spui?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:31
pai uite cum facem, ca sa imi castig increderea in tine, lucreaza-l si tu pe la spate pe atheo cum te-a lucrat si el pe tine si atunci iti dau satu ala si suntem OK
Ariess în data de 07.07. la ora 20:31
pentru ca atheoo m-a tradat.. eu m-am bazat ca imi trimite sprijin !
Daca vrei sa facem treaba ok , daca nu renuntam la tot si ma bat cu toti din zona asta!
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:30
pai da frate, dar tot singur l-ai pierdut
Ariess în data de 07.07. la ora 20:29
iti bag sprijin daca imi cedezi satu ala HaHaHa ! care l-am curatat singur :)
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:28
ok...o sa vad ce pot face, daca vrei sa bagi niste sprijin trimite akm putin pe 002.Prison Break (375|683) K63, am un full de atac akolo
Ariess în data de 07.07. la ora 20:27
numai stiu...
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:26
ok, altul?
Ariess în data de 07.07. la ora 20:26
Camelot asta al lui este de atac..
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:26
am satele lui de aparare dar vreau sa stiu si care sunt alea de atac, sa fiu sigur
Ariess în data de 07.07. la ora 20:25
da am inteles..
pai el de pe ce sat ti-a trimis aparare?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:25
pai sa faci rost de satele lui de atac sa dau pe unu din ele maine, poate 2, si unu il pastrez eu unul il iei tu de la mine...zici ca ai dat si tu recuperare
Ariess în data de 07.07. la ora 20:24
aha.. peste o ora si putin am 4nobili..
un sat de la atheo?
D3X10 în data de 07.07. la ora 20:23
pai frate eu am ** cu tovarasi mei din alte triburi si maine dimineata imi ajung cam 10.000 din fiecare pe toate satele...numai are rost sa ma sprijini
Ariess în data de 07.07. la ora 20:23
tie zimi satele tale de atac sa te sprijin!
D3X10 în data de 07.07. la ora 16:29
Ariess astãzi la ora 16:19
zimi satele tale de atac sa iti trimit sprijin si sprijinai tu satele.

eu pe cine sa sprijin?
Ariess în data de 07.07. la ora 16:23
tie
D3X10 în data de 07.07. la ora 16:20
cui sa i sprijin satele ma?
Ariess în data de 07.07. la ora 16:19
zimi satele tale de atac sa iti trimit sprijin si sprijinai tu satele.
Ariess în data de 07.07. la ora 16:19
stai o secunda..
D3X10 în data de 07.07. la ora 16:17
pai vezi cum faci rost de satele de atac ale lui atheo sa le luam primele, si sa iti faci si tu cate 2 noili langa ele
Ariess în data de 07.07. la ora 16:15
buuunu ! foarte bine !
D3X10 în data de 07.07. la ora 15:44
mai bine am incepe sa l lucram pe atheo, eu atacandul si tu sa nu l sprijini si cand iau 2 sate de la el unu ti-l dau tie... si tu zici ca il recuperezi, asa cresti si in ochi conducerii de la tine
D3X10 în data de 07.07. la ora 15:43
eu ti-am spus sa nu incepem sa ne tocam trupele intre noi...
Ariess în data de 07.07. la ora 14:21
aaaaaaaaaam intelesss :).
ma bucur ca mi-ai spus!
D3X10 în data de 07.07. la ora 12:17
normal...crezi ca lui ii convine sa te aiba in coasta lui?
D3X10 în data de 07.07. la ora 12:17
atheo55 sprijinã 007.Game of thrones 06.07.12 22:38
atheo55 sprijinã 007.Game of thrones 06.07.12 21:58
atheo55 sprijinã 007.Game of thrones (nou) 06.07.12 21:09
atheo55 sprijinã 007.Game of thrones (nou) 06.07.12 20:48
Ariess în data de 07.07. la ora 12:16

D3X10 astãzi la ora 12:15
da...cred si eu, daca atheo a uitat sa retraga sprijinul si ti-au murit trupele pe bonus...

atheo te-a sprijinit pe tine?
D3X10 în data de 07.07. la ora 12:15
da...cred si eu, daca atheo a uitat sa retraga sprijinul si ti-au murit trupele pe bonus...
Ariess în data de 07.07. la ora 12:14
asa ai tu impresia?
mi-am pus eu baza intr-un coleg ieri daia am esuat.. dar de astazi voi face singur..

showtime !
D3X10 în data de 07.07. la ora 09:33
da am vazut
)))))))))))
sunt jucatori buni in spor dar sigur nu esti printre ei
D3X10 în data de 07.07. la ora 05:40
:))
Ariess în data de 07.07. la ora 01:48
:)taci ma din gura ca iti iau toate satele
D3X10 în data de 06.07. la ora 20:43
vrei sa incepem sa ne rupem trupele atacandune sau sa ne vedem linistiti de joc?...pentru moment






Deci il felicit pe
dus cu pluta.. de la spor chiar are echipa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


nooobix maximus!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser9858

banautuzule aici nui vorba de puncte , e vorba de un jucator ca se lasa pacalit si provocat de un jucator oare care de pe harta, ca sa numai zic ca tipul ii sarise la gat unui coleg de trib fara sa se oboseasca sa isi folosesca nitel capul.
Tu crezi fara sa verifici orice mesaj venit de pe la oricne de pe harta?

si nu sunt DEX

Sunt Smileyx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai tu crezi ca eu am citit mesajele?
Eu vreau sa spun doar ca te uiti in curtea altuia, asa fara motiv. Ce treaba ai tu cu spor? Ai trib, vorbeste despre el.


Ma bagai si eu in seama, asa... n-avusei ce face, scuze daca te-am deranjat proplayere
 

DeletedUser9858

e topicul mesaje amuzante si acest player a comiso soarta , zic merci ca nui la mine si la voi:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Bravo, esti bun. Ne-ai nenorocit, ce sa zic... dizolvam tribul acum si dam stergere cont.

O zi buna, dex.
 

DeletedUser9858

Boss nu te mai oftica asa tare e cald , asta aveti si voi noobii calitatea 1, crestetii si pastratii ca sigur va vor ajuta pe viitor
 

DeletedUser

Boss nu te mai oftica asa tare e cald , asta aveti si voi noobii calitatea 1, crestetii si pastratii ca sigur va vor ajuta pe viitor

N-auzi ca nu am citit mesajele, oare cine le citeste...... nici nu stiu despre ce e vorba.
Oricum, simte-te bine!! mai baga mesaje cu spor, dar mai scurte, sa avem motivatie sa cititm.
 

DeletedUser9858

N-auzi ca nu am citit mesajele, oare cine le citeste...... nici nu stiu despre ce e vorba.
Oricum, simte-te bine!! mai baga mesaje cu spor, dar mai scurte, sa avem motivatie sa cititm.

apoi si atunci daca nu citesti cat de praf e colegu tau de ii sare la gat la alt coleg fara dovezi , fara sa gandeasca , ce cauti sa comentezi pe aici boss?
comenteazi inainte sa citesti
 

DeletedUser

e topicul mesaje amuzante si acest player a comiso soarta , zic merci ca nui la mine si la voi:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Sincer mie nu mi se pare nimic amuzant .Nu de alta dar ai facut o cacanarie de neinteles .Ce inseamna ditamai carnatul ala ?!!! Alea se vrea a fi discutii amuzante ?!!Indescifrabilelea alea? Am citit vreo 3-4 randuri dupa care m-am lasat .Daca tot ai reusit sa le iei dupa forumul lor sau de unde le-ai luat ,macar pune-le asa cum au fost.Sa inteleg si eu ce dreacu scrie acolo . Nu stiu unde incepe o idee si unde se termina alta .Daca intelege ceva ce scrie acolo, rog un rezumat si pt mine :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus