Mesaje amuzante L29

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

EDITAT


cel mai amuzant mesaj:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

tu mai lasa copiii misule si intra pe skype
ori ti-ai schimbat skype-ul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

uon tupecni iaD astăzi la ora 11:25
Se poate o invitatie la voi plisssssssssss

Tribul asta se duce pe apa sambetei, deja au inceput sa baje toti premium dinalea si nu-mi place aici, am intrat ca aveau puncte faine.

Sivi:
-am jucat pe multe lumi
-am experienta necesara
-cunosc toate trupele si infanterie si asalt
-ma pricep sa scriu mesaje si in romana si in inglish

Am multe trupe ca am facut din fiecare unitate, acum astept sa fac cavalerie grea si le am pe toate.

Iti multumesc pentru timpul petrecut ca sa citesti mesajul dar vreau raspuns ACUM!


Mi s-a parut amuzant.
 

DeletedUser

cuka returns astăzi la ora 20:55
Vezi ca oamenii tai ataca playerii mei!

Saint-Cyr astăzi la ora 21:07
Vad, multumesc :D

cuka returns astăzi la ora 21:07
Si tu tot raspuns obraznic!Ok!

Saint-Cyr astăzi la ora 21:08
Arogantei i se raspunde cu obraznicie.
Doar daca nu ai vrea sa "ma" tremur tot.

cuka returns astăzi la ora 21:10
Nu stiue ce ai vazut tu arogant in fine,,

Saint-Cyr astăzi la ora 21:11
Eu nu stiu ce ai vazut tu obraznic.

Nu-i neaparat amuzant... dar de cand triburile mari care se pretind a fi plamadiri Dumnezeiesti, incearca tactica nubilor cu intimidarea?
 

DeletedUser

Se lasa cu scantei :eek:

Neah. Nu mai cobor eu la nivelul astora ca iar o sa ma enervez si ma las de joc un an.
O sa ma obisnuiesc cu ideea ca din 2010 incoace, de cand isi permite tot romanul internet, s-a umplut serverul de semidocti si smecheri, alaturi de care sincer, nu-i nici o placere sa joci.

Am primit un mesaj obraznic, am raspuns obraznic. Ma doare in cele trei litere ca este vorba de cuka returns si de tribul Cnoobs. Jucam pentru distractie si pentru ca ne place. Ca se gasesc unii in care se umfla orezul pana peste masura asta-i alta problema.

Necazurile se rezolva pe harta, nu pe forumul extern.

----
Iar faza cu "papusa" este de-a dreptul hilara.

How2Farm astăzi la ora 21:08
papusa , am scos azi caii fiecare joacă cum ştie insă rezistă cine poate...
 

DeletedUser7708

Sincer, mesajele amuzante din lumile trecute(până în 15-17) aveau haz. Acum le forțează niște oameni cu calități discutabile, gen Dj.Misu23 care apare aproape pe fiecare lume și nu face purici pe niciuna, doar se dă interesant cu niște mesaje fabricate, nicidecum amuzante. Dacă vă plictisiți pe acasă și aveți 23 de ani, să știți că mai sunt alternative la triburi, gen munca. Probabil nu vă primesc angajatorii că nu știți altceva în afară de triburi. Mai dezintoxicați-vă.
 

DeletedUser25287

Este drept ca in ultimul timp se cauta cu tot dinadinsul metode noi ( sau invechite ) de a face din cineva victima unei barfe publice, practic orice scrii cuiva este gasit ca motiv de batjocura de altcineva, motiv de facut misto cum s-ar zice, oare ne vom maturiza intr-o buna zi?
 

DeletedUser

Nu-i neaparat amuzant... dar de cand triburile mari care se pretind a fi plamadiri Dumnezeiesti, incearca tactica nubilor cu intimidarea?

Cel mai amuzant mesaj! Am ras cu lacrimi!
Tu ar trebuii sa mai verifici jucatorii tai ca jumate din ei is ferme!:D
 

DeletedUser7708

Este drept ca in ultimul timp se cauta cu tot dinadinsul metode noi ( sau invechite ) de a face din cineva victima unei barfe publice, practic orice scrii cuiva este gasit ca motiv de batjocura de altcineva, motiv de facut misto cum s-ar zice, oare ne vom maturiza intr-o buna zi?

Mă bucură să văd că mai sunt și alți jucători care realizează că prin metodele respective, nu cel batjocorit coboară în ochii celorlalți.

Zi faină tuturor.
 

DeletedUser

Sa-i vezi cum incearca sa faca si eu un mesaj amuzant sa iese cu el pe extern sa fie si el in atentia tuturor!
 

DeletedUser17308

:)) ce mesaje se postau pe lumile vechi, imi amintesc ca l'am imbracat pe unu in femeie:)) rujat, rochita:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus