Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser4932

burn forum

tazz77 astãzi la ora 19:25 Citat
Speram sa intru intr-un trib de jucatori experimentati de pe celelalte lumi...vad ca voi va bateti joc de numele BURN

msg luat de pe forumul burn
 

DeletedUser

tazz77 astãzi la ora 19:25 Citat
Speram sa intru intr-un trib de jucatori experimentati de pe celelalte lumi...vad ca voi va bateti joc de numele BURN

msg luat de pe forumul burn

Saracul este dezamagit.
sa il trezeasca careva la realitate ca BURN de pe L5 nu are nici o legatura cu BURN de pe celelalte lumi.
 

DeletedUser

x x x : ma frate...mo atacat unu...cu 50 cav ushoara...70 topoare.....20 spioni....16 berbeci
x x x : ce mah...de 2 zile cer nu ma baga nima in seama...ca**t de trib

discutie cu un membru ~EC~:D
literele lipsa sunt "c" si "a", in ordinea asta :p:p ^^
 

DeletedUser

:Dii dau lu unu msj sa vad dak este activ: Esti?
il innobilez si dupa o sapt imi rasp d la marginea hartii: Ce?
 

DeletedUser

Hazard88 astãzi la ora 22:52
cu placere ;)

ExT@zY astãzi la ora 22:49
ms ba cami luas toate resursele..
eu nu am atacat pe nimeni...
dar vad cu esti mia "SMECHER"
hai sa ramai cu ele:)
bft mai departe:)


pace mondiala proclam :eek:
 

DeletedUser

de jos :eek:


dogarel jupanul astăzi la ora 22:50
ba frate sa nu ma mai ataci niciodata k noi suntem aliati ma intelegi?noi nu avem voie sa ne atacam dar avem voie sa ne ajutam am vb acum cu unu din trib de la tine si a zis sa nu ma mai ataci niciodata ok? bafta si ai grija frate ce mai faci bafta
dogarel jupanul astăzi la ora 22:46
poi si opresti atacul?vad k ink vine opreste atacul frate ce d-zeu faci opreste aqm

sacalaka astăzi la ora 22:44
nu stiam :(

dogarel jupanul astăzi la ora 22:39
exact mama frate opreste atacu k oricum nu am resurse suntem aliati intreabal pe intemeietorul tribului vostru sau cel kre se ocupa de dimplomatie ok ? bafta

sacalaka astăzi la ora 22:37
vrei sa spui ca culuarea albastra nu am voie sa o atac???

dogarel jupanul astăzi la ora 22:33
ba cf dc ma ataci noi suntem aliati dc ma ataci?retrageti trupele frate k suntem aliati



am ajuns sa atac aliati :(:(:confused:
 

DeletedUser

bah tu nu auzi sa nu il mai ataci pe ala niciodata? da absolut niciodata... ca te vede doamne doamne...
 

DeletedUser4932

Asta e cel mai tare, sincer. Mi-au dat lacrimile de cat am ras.Stupida faza :p:D:p

am patit si eu asta, dar ling ce e scris, lasa k ne intalnim pe alte lumi si o scuza, cum k nu a platit netul si nu a avut :)))
park pe l1 am patit asta =))
 

DeletedUser

ce tzi trebuie? a spus:
sor84ro astãzi la ora 14:27
care e problema ta?
e prea devreme sa atci
nu o sa tzi las materii si o sa te rup in razboi, imi vin ajutoare si apoi ne aliem contra ta

ai puso fraiere

:)) :))

nu prea stii sa joci dupa cate vad eu dk de acuma ataci pe oricine


ma scuzati..dar chiar e prea devreme sa atac???:rolleyes:..k daca da ii voi da resursele inapoi:D;)
 

DeletedUser

ce tzi trebuie? a spus:
sor84ro astãzi la ora 14:27
care e problema ta?
e prea devreme sa atci
nu o sa tzi las materii si o sa te rup in razboi, imi vin ajutoare si apoi ne aliem contra ta

ai puso fraiere

:)) :))

nu prea stii sa joci dupa cate vad eu dk de acuma ataci pe oricine


ma scuzati..dar chiar e prea devreme sa atac???:rolleyes:..k daca da ii voi da resursele inapoi:D;)

cum ti-ai permis sa ataci de acum ??:eek::eek::eek: mai intai tre sa astepti sa isi fak aparare , sa ia shi el vro 4-5 sate...abea atunci poate cu acordul lui sa-l ataci...sa-i dai resursele baiatului inapoi shi sa nu mai faci asta niciodata...auzi shi u...sa-i fure resursele baiatului...

PS : ai grija ca ii vin ajutoare shi nu e de bine...
 

DeletedUser

Edward Smecherul astãzi la ora 14:55
Am si eu o intrebare.....de ce ma ataci? daca cumva vrei resurse sa stii ca iti pot da dar te rog lasa-ma in pace si chiar te rog.....pentru ca eu nu am gresit cu nimic......dak e cumva o problema sa stii ca eu o pot rezolva daca cumva ai probleme cu cnv sau cu cv....

Respect...

m-am scos dak am probleme "cu cnv sau cu cv...." e in conducerea unui trib
:D
 

DeletedUser

Hazard88 în data de 18.03. la ora 22:52
cu placere ;)

ExT@zY în data de 18.03. la ora 22:49
ms ba cami luas toate resursele..
eu nu am atacat pe nimeni...
dar vad cu esti mia "SMECHER"
hai sa ramai cu ele :)
bft mai departe :)


Deci nu eram singurul care ataca prea devreme... cred ca protectia de incepator ar trebui sa dureze o luna, 5 zile pentru satele parasite :D
 

DeletedUser

Edward Smecherul astãzi la ora 14:55
Am si eu o intrebare.....de ce ma ataci? daca cumva vrei resurse sa stii ca iti pot da dar te rog lasa-ma in pace si chiar te rog.....pentru ca eu nu am gresit cu nimic......dak e cumva o problema sa stii ca eu o pot rezolva daca cumva ai probleme cu cnv sau cu cv....

Respect...

m-am scos dak am probleme "cu cnv sau cu cv...." e in conducerea unui trib
:D

daca ai probleme cu cv-ul itzi trimit io un template pe mail.
 
Sus