Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser

se putea sa nu si beleasca ochii in forumu nostru...

parca nu mai jucai acuma intri ocazional?
 

DeletedUser14300

Subiect: NOUA ORGANIZARE
pavone în data de 07.09. la ora 15:21
s-au facut cateva modificari in ceea ce priveste conducerea si ar fi bine sa stiti cine se ocupa de azi inainte de trib.

intemeietori
[player]filtm[/player]
[player]profamaria[/player]
[player]pavone[/player]

conducere
[player]mariusmishu[/player]
[player]alexxionutz[/player]
[player]jimena 79[/player]
[player]j0j0lino[/player]
[player]mafiabuzau[/player]
[player]sir adx75[/player]

conflicte interne/externe
[player]styrix[/player]

[player]zmeurik [/player]- stelutze
[player]madaterry [/player]- urmarirea respectarii regulamentului in ceea ce priveste rezervarile


va rog, cand aveti o problema de rezolvarea careia raspunde un anumit conducator sa va adresati lui.
doar in situatia in care conducerea nu rezolva problema ma voi ocupa eu.

de azi intra in vigoare si sistemul stelutzelor pt inactivitate.
cate o stelutza primita cadou de fiecare data cand sunteti pe galben. 3 stelutze adunate, adica de 3 ori pe galben, inseamna innobilare interna.
orice cont de granita pe care-l prind pe galben sau pe rosu il voi da direct la innobilat...doar pt cei din marea albastra se aplica cumulul de 3 stelutze pana se ajunge la innobilare.

spor la joc
irina


la cum se lauda pavone ca intra o data pe saptamana...ca ea nu traieste pt joc...bla bla...probabil ca in curand magicul isi va baga intemeietoarea la interne:)))
si ce-i mai tragic...fara tribisti nu mai are cine o consola cat isi asteapta iubitul toata noaptea sa vina de la spritz:)))
 

DeletedUser14300

vezi ca ai gresit topicul...nu aici ti-a poruncit stapana sa comentezi:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

maybe a butterfly...

stapan e cel ce are prosti sa i se supuna orbeste...eu merg pe premiza respectului fatza de cei neputinciosi si a educarii lor;) deci, fugi la scoala...lasa prostiile:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mini uite-te mai intai la cine e satul si cine l-a denumit asa.

unde e jignirea?!
 

DeletedUser

mastere asta iti este valoarea ....recrutezi copiii .....si le ceri siter :D:D:D mare jucator !!!!!!:D:eek::D:D


Danger96 astăzi la ora 12:35
Ce prost sunt
imi cer iertare tuturor din trib
Çred ca voi fi concediat dar imi pare sincer rau.
Am avut cred un prieten din wanted si mea cerut sitter si iam dat de prost ce sunt si mea trm tot inapoi :(((
Sper sa ma iertati
Stiouc a am fost prost .
:(((:(((
Credetima ca nu stiam
Sper sa ma ajutati ca nu am am nik pe sate ca mea trm un musti tot inapii:(((

Danger96 astăzi la ora 12:38
:(((

Danger96 astăzi la ora 12:38
Ce prost am fost:(((

Danger96 astăzi la ora 12:39
Mea golit abs tot


CRED ca sunt de aceeasi valoare !;)
 

DeletedUser38312

prin mesaju asta va-ti dat de gol ca sunteti praf...invitand in trib toti *** :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

sa inteleg ca mi-a urmat pavone sfatul??? si cum nu-i dau astia voie sa se inmulteasca...din probleme de securitate nationala, a nu se intelege altceva;)... s-a apucat sa infieze..ia tot ce prinde pe l5 si alapteaza:))))
 

DeletedUser

deviere de la subiect ;);) ma rog ...ce spui tu nu se ia in seama ,era ** de cel ce se autodenumeste za.... cel care cumpara conturi ,cel....cel.... face tot posibilul sa iasa in fata, prin marsavii ....
 

DeletedUser14300

nu sunt avocata lui aliat si nici nu am nici un interes sa ii pun parte...dar, te-ai uitat in ograda voastra inainte sa dai in vecini?
 
Sus