Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser

djxxx astãzi la ora 13:21
cum leai dat u bere la toti?? si plus ca la noi in trib sunt si in tribul mama tre sa fie din bucuresti eu acuma de la parinti numai imi dau niki un ban ca am facut ceva prosti cam mari niki alocatie nimik nu am voie sa primesc ala e bai mare.:|

cata nedreptate din partea parintilor...sa nu-i mai dea alocatia la copil...:(:(:(:(
 

DeletedUser1857

djxxx astãzi la ora 13:21
cum leai dat u bere la toti?? si plus ca la noi in trib sunt si in tribul mama tre sa fie din bucuresti eu acuma de la parinti numai imi dau niki un ban ca am facut ceva prosti cam mari niki alocatie nimik nu am voie sa primesc ala e bai mare.:|

cata nedreptate din partea parintilor...sa nu-i mai dea alocatia la copil...:(:(:(:(

ban`atii careva... :cool:
 

DeletedUser

el lidero maximo:D
dak lideru e asa, va dati seama restu cum sunt...
 

DeletedUser706

daca liderul e asa, nu inseamna ca si membri sunt la fel... ;)

Serios vorbind , "pasarelele" noastre din vizuinile triburilor mamut , spun ca ai dreptate .
Sunt ceva baieti isteti si pe acolo , doar ca nu i baga nimeni in seama ...iar daca spun ceva ..i i dau afara .
De aceea am si spus ca testele mele nu sunt ironice la adresa membrilor obisnuiti din mamuti ...eu am ceva doar cu ElLidero ...

Ca exemplu : Ultimul se ruga de mine sa intram la ei , cand eu intrasem deja .
4 din baieti lui de trib ramasese fara slaba aparare pe care au avut o , iar acum erau farmate la greu ...
Iar el ma invita sa vin !!
In loc sa aive grija de clica de membrii pe care o au deja , ei aduc altii ...
Probabil sa i inlocuiasca pe cei care sunt deja ferme .

Cineva "ma acuza" ca de ce ma port asa dur cu acesti lideri .
Ca ar trebui sa inteleg si eu ca sunt incepatoti ...
Dar ei inteleg ca si bat joc de sute de jucatori incepatori
Un jucator intra in joc este invitat intr un asemenea trib ...saracu intra ca nu stie ...si in 7 zile [cu protectie cu tot] ..e deja ferma si da restart .
Asta pentru ca cei care i i ironizez eu , nu se preocupa sa i invete sa joace [ nici nu a r avea cum , pentru ca nu stiu nici ei ]...iar ei pastreaza numarul nu prin jucatori ..
Ei pierd azi 50 de jucatori care da restart ..si recruteaza alti 50 !!

Si atunci cum sa te porti cu respect cu ei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca stii fuarte multe domnu' aztecu'. am si io o intrebare. in turnuletzele alea ce apar cand se face gardu' zid, potzi sa pui arcasi sa fie apararea mai eficienta? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vad ca stii fuarte multe domnu' aztecu'. am si io o intrebare. in turnuletzele alea ce apar cand se face gardu' zid, potzi sa pui arcasi sa fie apararea mai eficienta? :rolleyes:

sssss:rolleyes:.... nu ca`i bate soarele si fac insolatie :D

s`urile sunt cu virgulite sub ele :D
 

DeletedUser706

Vad ca stii fuarte multe domnu' aztecu'. am si io o intrebare. in turnuletzele alea ce apar cand se face gardu' zid, potzi sa pui arcasi sa fie apararea mai eficienta? :rolleyes:

Cei mai eficenti sunt lunetisti [ dar trebuie sa faci magazie nivel 31 si sa lasi resursele sa se stranga acolo ..
Cand se strang suficent ..poti face lunetisti [ i l pui dupa steguletul din turn] ..si anunti si pe ceilalti ...

Atunci apararea este foarte eficenta ...
Poti scoate chiar si lancieri si spadele din sat ca nu ti mai trebuie daca ai lunetisti ..
Dar cine a ajuns sa faca magazie nivel 31 si sa lase sa se umple ...???
Cine reuseste sa ne anunte si pe noi pe aici pe forum ...
Sa vedem si noi cum arata lunetistii
 

DeletedUser1857

Cei mai eficenti sunt lunetisti [ dar trebuie sa faci magazie nivel 31 si sa lasi resursele sa se stranga acolo ..
Cand se strang suficent ..poti face lunetisti [ i l pui dupa steguletul din turn] ..si anunti si pe ceilalti ...

Atunci apararea este foarte eficenta ...
Poti scoate chiar si lancieri si spadele din sat ca nu ti mai trebuie daca ai lunetisti ..
Dar cine a ajuns sa faca magazie nivel 31 si sa lase sa se umple ...???
Cine reuseste sa ne anunte si pe noi pe aici pe forum ...
Sa vedem si noi cum arata lunetistii

eu am o ferma plina... da nu vii arat ... :rolleyes:
 

DeletedUser706

eu am o ferma plina... da nu vii arat ... :rolleyes:


Nu se pune ..
Daca cineva umple magazia macar la nivel 30 atunci ...
Si daca si face 5-6 lunetisti ...nu te mai apropii de satul lui !!
Tu cu ferma la 30 am auzit ca poti sa ti faci luptatori cu AK47 asa scrie la help .
 

DeletedUser

Nu se pune ..
Daca cineva umple magazia macar la nivel 30 atunci ...
Si daca si face 5-6 lunetisti ...nu te mai apropii de satul lui !!
Tu cu ferma la 30 am auzit ca poti sa ti faci luptatori cu AK47 asa scrie la help .

mi`e frica ca o sa apara unu acum care sa se jure ca el si`a facut lunetisti, magazie la 31, ak-47 si mai stiu eu ce aberatii .... cred ca in momentu asta unii chiar se intereseaza cum sa faca asa ceva =))
 

DeletedUser706

mi`e frica ca o sa apara unu acum care sa se jure ca el si`a facut lunetisti, magazie la 31, ak-47 si mai stiu eu ce aberatii .... cred ca in momentu asta unii chiar se intereseaza cum sa faca asa ceva =))

Pai de ce sa se intereseze daca i i spunem noi !!
Magaziei nivel 30 , o umplii ...si "poc" apare lunetistii dupa stegulete .
Doar ca trebuie sa ne anunte pe forum cand s a umplut magazia , ca nu l credem pe cuvant !
 

DeletedUser

Pai de ce sa se intereseze daca i i spunem noi !!
Magaziei nivel 30 , o umplii ...si "poc" apare lunetistii dupa stegulete .
Doar ca trebuie sa ne anunte pe forum cand s a umplut magazia , ca nu l credem pe cuvant !

ai uitat sa spui k nu trebuie sa aiba nici un soldat in sat altfel nu apare pt k e timid:D
 

DeletedUser

nu e amuzant delok :(

Þinta poate fi atacatã ºi poate ataca pâna la 10.5. 16:50, numai dacã proporþia dintre punctele agresorului ºi cele ale apãrãtorului este maximum 20.

de fiecare data cand vad mesajul asta imi mor cavalerii de oftica
 

DeletedUser1857

radeti voi radeti... dar cu inca un sat ferma full, imi fac anti`aeriene... si o sa cuceresc lumea :rolleyes: :cool::cool::cool:

se vede`, ca frecventam forumul si pe vremea lui` Sf. Madalin :rolleyes:
 
Sus