Mesaje amuzante L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

Credinta! Adica,daca esti in raza credintei ai un moral mai bun asupra adversarilor. Cinteste pe browser acolo jos ca se precizeaza toate imbunatarile si chestiile noi pe care le are versiunea asta.
 

DeletedUser

pana la urma ce putere are biserica,scrie in germana

Clădire nouă Biserica:

Biserica este importantă pentru credinţa armatei. Unităţile din orice sat care nu sunt în raza unei biserici, vor fii cu 50% mai slabe atât la apărare cât şi la atac. Nu trebuie construită o biserică în fiecare sat, din moment ce 1 singură biserică poziţionată inteligent poate acoperii o zonă suficientă ca să mărească credinţa satelor în raza ei.
Fiecare jucator începe cu un sat care deja are o biserică. O biserică e distrusă când un sat este cucerit dar un jucător poate să o construiască în alt sat pentru un preţ mult mai ieftin decât preţul normal.

Biserica poate fi marită până la nivelul 3, cu cât mai mare nivelul cu atât mai mare zona de influenţă.
Există o opţiune prin care se poate verifica raza unei biserici, pe minihartă dând click pe checkbox "Arată raza de influenţă a bisericii"
Biserica nu poate fii distrusă de catapulte.
O listă cu toate satele influenţate de o anumită biserică poate fii gasită selectând biserica.
Cu premium acount poţi vedea care sate nu sunt în raza unei biserici în Privirea generală combinată, în stânga coloanei ce arată populaţia.
Credinţa unui anumit sat este arătată în partea dreaptă a privirii generale grafice.


:cool::cool::cool:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
xxx în data de 16.12. la ora 20:06 Daca maresc cladirea principala la 2 se construieste de 2 ori mai repede ??? :eek:

Sa pastram identitatea ascunsa totusi :D
 

DeletedUser

sal a spus:
AlleLiviu astăzi la ora 09:41
te rog frumos vi la mine in trib,daca vi iti spun doua sitturi de unde poti lua jocuri,filme,programe,etc,merci,astept raspuns
cu rescpect:
[player]AlLeLiViU[/player]

O invitatie.
 

DeletedUser

marele imperiu

:-O o sa fim cel mai tare imperiu !! :-O
O propunere a spus:
lup cenusiu2 astăzi la ora 10:18
O propunere sa ne unim si sa formam un impoeriu ce sa ocupe prima pozitie .Accepta si o sa trimit invitatii la toti membrii tribului tau

ce ma fac, ma duc sa ma pregatesc pentru tronul de rege! :)))
 

DeletedUser

nacamura astăzi la ora 14:09 va rog pe toti sa imi dati resurse va rog frumos am nevoie !

a FOST CONCEDIAT IN URMATOAREA SECUNDA:)))) doamne e rau sa fii prost
 

DeletedUser

nu e un mesaj amuzant ci o descriere amuzanta mai degraba :))

Descriere
[ally]*Nbs*[/ally] a fost infiinţat de către Titan ice & mihaitza08.

Dragi playeri al luimii 9.Noi vrem sa crestem in acest trib .stim ca daca vine un membru odata la zi nu facem nimik.Noi invitam 24/24.Daca vedeti profilul nostru va rugam sa intrati in tribul *Nbs* si veti fi rasplatiti incepand cu data de 24.Toti membri vor primi resurse.Care intrati pana pe data de 20 veti avea jansa de diplomat secund

VA ASTEPTAM
 

DeletedUser

salut a spus:
Florinike15 în data de 16.12. la ora 16:25
salut abia am infiintat tribul in timp o sa se mareasca ai sa vezi *** vrei sa vii alaturi de noi iti dam si drepturi si tot ce ai nevoie

sexy-sadik în data de 16.12. la ora 16:28
nu mersi.:)

Florinike15 în data de 16.12. la ora 16:31
am inteles...

ce-o fi inteles:-?? nu stiu
 

DeletedUser15358

Ia auzi si la rau asta.

MOgul88 astăzi la ora 15:52
=)) Hai ca esti simpatic. Poop u
The Dark Grave Digger astăzi la ora 15:46
satanistule o sma razbun p tine ptc miai facut p l7 ! lasaca vezi tu , sin trib puternik akuma *** o s vezi tu !
 

DeletedUser

Ia auzi si la rau asta.

MOgul88 astăzi la ora 15:52
=)) Hai ca esti simpatic. Poop u
The Dark Grave Digger astăzi la ora 15:46
satanistule o sma razbun p tine ptc miai facut p l7 ! lasaca vezi tu , sin trib puternik akuma *** o s vezi tu !

ahahaha:))=))) foarte tare=))
 

DeletedUser

unde ii gasiti mha?? =)) :)) cred ca au migrat prostii de pe travian aici.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Intrebarea trebuia pusa invers...cum de ne gasesc ei pe noi ? :D

Aveti rabdare pana va incepe scoala...sa vedeti cum o sa dispara jumate din astia :eek:
 

DeletedUser4920

mini maxx esti un mare mare looser te faci de cacao singur =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus