Mesaje amuzante L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

Noua senzatie in oct :))

sika 95 în data de 08.01. la ora 21:05
Titlurii

Vasali 50 k inamici invinsi
Luptator 100 k inamici invinsi
Senior 150 k inamici invinsi
Aristocrat 200 k inamici invinsi
Cavaler 250 k inamici invinsi
Ban 300 k inamici invinsi
Conducator. 350 k inamici invinsi

pentru fiecare atac organizat cei care sun activi si colaboreaza cu grupa in idea de a castiga lupta pe zona va primi cate o steluta la fiecare 10 stelute primite indiferent de scorul la inmici invinsi titularul va primi un rang in avans .

Cei care sunt gasiti fara a respecta ordinele conducerii vor fi penalizati cu un minus de o steluta la fiecare gresala ..daca nu are stelute va fi retrogradat la un titlu mai mic din ierarhie.

Toti jucatorii care joaca in defensiva vor avea in plus titlul de boier si la fiecare actiune promta de sprijin al colegilor care solicita sprijin vor primi cate o steluta. Fiecare steluta inseamna un sat primit moca de la colegii din granita care sunt sprijiniti de boieri (satul nu va fi in granita ci undeva in spatele linilor frontului ). Boier insemnand ca are pamant (sate) si alti muncesc pentru el insa acesta ai ajuta la nevoie :) ) La fiecare sat primit de la colegi se va sterge cate o steluta. Preferabil este sa nu aiba stelute ci sate insa pana se stabilesc ce sate se vor impartii se va tine scoteala in stelute.
Daca boerul primeste sate in avans acestea se vor nota cu # si la fiecare actiune promta de sprijin se va sterge cate unul pana va ajunge la stelute.

Jucatori defensivi care sunt f activi la sfarsitul fiecarui trimestru va primi ca rasplata si un nou titlu in erarhia ca acelora de la inamici invinsi.

Caatare de astazi se vor sterge toate titlurile din dreptul fiecaruia si se vor inlocuii cu cele reale.

Mai mult:

Din data de 15 Ianuarie se vor arhiva toate punctele la inamici invinsi. Si asta se va face trimestrial. Tot trimestrial se va organiza o intrunire a tuturor jucatorilor activi din trib.Intrunirea se va tine in Loc. Busteni de pe Valea Prahovei.Ca premiu pentru activitatea depusa acestia vor avea reducere la cazarede 20%. Cel care va avea cel mai mare punctaj la inamici invinsi in fiecare trimestru va avea cazarea asigurata MOCA. ( Diferenta o suport eu. Eu voi inchiria vila pentru intrunire si tot eu voi asigura si diferentele la cazare.)
Ultimul ca punctaj la inamici invinsi dintre cei care participa la intrunire va aduce o sticla de whiscky de minim 1L. :D


Intrunirea se va face impreuna cu familiile sau prieteni/prietenele (amanti/amante) dumneavoastra inclusiv cu copii daca aveti.

Conditia de baza toti veti avea asupra dumneavoastra un laptop pt joc si cine are internet mobil este f bine venit :)

Mancarea va fi adusa de fiecare si se va discuta de una dintre colegele participante iar bautura de catre unul dintre colegii participanti. Alte amanunte se vor da dupa trecerea trimestrului.

Pentru cel mai bun coleg din structura defensiva se va aloca trimestrial un CP in valoare de 200 puncte moca. Punctele se vor strange de la colegii sprijiniti prin cheta :).

Important: Incepand de azi circularele nedeschise in 48 de ore si ordinele ne executate se pedepsesc cu retragere un sat de minim 10.000 puncte. La 10 penalizari se va trece la o retrogradare in titlul avut in trib.

Restul de amanunte le voi da ulterior.

Aceasta este o circulara pentru tot tribul. Si NU glumesc nici cu premiile si nici cu penalizarile. Punetima la incercare daca nu va vine sa credeti.

din 3 atacuri pe un sat blindat fac aia 50k, daca lansez tot atacul intr-o zi o sa dea cu eroare la titlu in trib :)) recomand eu un joc, sims city ;)) lasa-l pe asta sika
 

DeletedUser8140

:)) multa munca, multa cercetare, multa gandire analitica si in final a gasit soluati de a iesi triumfator intr-un razboi nefavorabil :) pierde dar macar dupa un atac organizat e "Conducator" :))

pretentii de la trib de rang 3
 

DeletedUser16966

:)) multa munca, multa cercetare, multa gandire analitica si in final a gasit soluati de a iesi triumfator intr-un razboi nefavorabil :) pierde dar macar dupa un atac organizat e "Conducator" :))

pretentii de la trib de rang 3

in loc sa vezi partea buna... si asa ai cont si in oct. poti sa mergi moca la munte :))))
 

DeletedUser8140

:)) si ce? sa le duc whiskey la 1L? neah, apropo, exista whiskey la 1L? whiskey de marca nu whiskey "Doina"
 

DeletedUser8140

Copacul familiei AT =)) cateva mesaje semnificative de pe forumul lor...

Razboi sau Pace (închis)
Mai doriti razboi cu spam ?
DA
48 voturi (85,71%)

NU
8 voturi (14,29%)


Sondajul de opinie se încheie în data de 07.01. la ora 20:40:52



bghi în data de 04.01.2012 la ora 20:40 Mulţumesc
Am deschis acest sondaj din dorinta de a vedea pararea dvs . in legatura cu razboiul pe care il avem cu spam! .
Probabil ca unii dintre dvs. nu a-ti fost intrebati cand s-a declarat acest razboi si nu sunteti de acord .
Cel mai corect este sa va exprimati opinia dvs . sincera pentru a stii in ce directie ne indreptam .
Sunt valabile doar voturile care sunt insotite de un raspuns scris .
Daca doriti puteti sa va sustineti parerea cu argumente mai multe .
Nu se iau in considerare voturile de pe sittere sau conturile de pe parola .
Va multumesc .

bbeenniiaammiinn a spus:
deci cum a ramas cu spam.......pace ori razboi in continuare......

bghi a spus:
bbeenniiaammiinn a spus:
deci cum a ramas cu spam.......pace ori razboi in continuare......

Nu stiu de ce puteti intrebari fara rost ....nu s-a discutat NICIODATA DE PACE CU SPAM !

=)) asa intemeietor asa trib sa tot ai
 

DeletedUser8140

nite titluri putin cam homo

titlurihomo.jpg
 

DeletedUser

Sorine...

Numai de ras te tii..dar sa stii de la mine..la un momendat rasul de ajunge din urma..:))):D
 

DeletedUser8140

mare e gradina SFS-ului, numa caractere si oameni buni :))


~OCT~ - MA3STRU astăzi la ora 02:05 Mulţumesc Citat
http://ro9.triburile.ro/public_report/7ea96aa2260eff423e080f9b59b2f0e0
CARNATII, PARDON ARDEII RAD DE UN ATAC IN CARE spintekatorule ISI GOLESTE SATUL DE APARARE CA SA-L FACA SAT DE ATAC. E NORMAL SA RADA NOOBII, PENTRU CA EI SE ATACA SINGUREI IN ACESTE CAZURI.
La ce tendinte sinucigase au, nu indraznesc sa atace dusmanii.
II ROG SA POSTEZE SI URMATOARELE 10-15 ATACURI:))))
Prelucrarea MA3STRU astăzi la ora 11:45
AT - bghi astăzi la ora 06:06 Mulţumesc Citat
La sfarsitul jocului vedem cine rade mai bine .
AT - KingArthur07 astăzi la ora 06:32 Mulţumesc Citat
asa rad si de mine..da stai linistit!rad doar de rasul lor!
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 10:00 Mulţumesc Citat
ce sa zica si ei,niste zapaciti care trimit trupe pe sate de parca ar fi sfarsitul lumi:))))) nu ai cu cine:))))
AT - garraiosif astăzi la ora 16:45 Mulţumesc Citat
dupa parerea mea ei daca nu castiga L9 se impusca toti :D
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 16:48 Mulţumesc Citat
nu o castiga iti spun eu
AT - garraiosif astăzi la ora 17:05 Mulţumesc Citat
parerea mea e ca sunt prea disperati. pai ca ii ceara unui jucator de la noi indirect sa treaca de partea lor????? daac tot sunt asa de tari dece incearca pe la colturi???? se tem?? pai asa e foarte simplu doar vezi cine ti se alatura si gata daca ii ia pe astia de pe granita ei sunt foarte fericiti. acum cu lycansul la bagat si pe el acolo degeaba acum e mare si tare dar in continuare?
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 17:12 Mulţumesc Citat
numai gura de ei,au ajuns pe primul loc doar cu recrutari si cu milogeala,asta e spam-u,si faza e ca se mai gasesc si pampalai care pun botu si se duc la ei:)))) beba daca stiti a fost asa era bun baiatu dar a cedat mental asa cum multi o sa faca,ce sa le faci lumea asta e cea mai urata dintre toate ca nu a fost un razboi cum trebuie mai frumos a fost razboiu dintre oct si U.N. care era inainte exista respect chiar daca ne mai intepam noi:)))) insa razboiul de acum nu ii dau nici macar nota 2.
AT - garraiosif astăzi la ora 17:20 Mulţumesc Citat
intru totu deacord. proverbul : inalt ca bradul prost ca gardul pt fiecare jucator din spam care nu are caracter(majoritatea).da am auzit ** de beba
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 17:28 Mulţumesc Citat
in spam exista o criza mare foarte mare:D:))))
una de jucatori ca numai au ce innobila si se innobileaza intre ei si a doua e ca numai au pe cine pupa in fund,pe noi au facut-o deja eu unul m-am saturat:))))
AT - garraiosif astăzi la ora 17:36 Mulţumesc Citat
ma intreb cat vor continua asa ca sunt 90 in 2-3 ani vor fi vreo 20-30 :D
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 17:38 Mulţumesc Citat
stai ca nu i-am bagat si pe aia din lycans si rai:))))
lycansu mai are sa ne pupe in fund dar deja saracii au obosit cat iau pupat pe spameri:))))))=))))
AT - garraiosif astăzi la ora 17:38 Mulţumesc Citat
cine stie ce bucurosi sunt acum lycanei :
Author a scris:

al luat si noi 1000 de sate de la AT, ura ura


peste 2 luni
Author a scris:
ce naiba se intampla?? at a luat de la noi 2000 sate :(


ha ha ha
AT - garraiosif astăzi la ora 17:40 Mulţumesc Citat
da sunt prea obositi sa mai faca servici pt cei din spam asa ca iau pus la munca in folosul spamului. stersul picioarelor trupelor noastre si degetelor lor zbarcite :D
~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 17:41 Mulţumesc Citat
tare:)))

asa o sa fie si spamu


dominam sfs-ul,ce bine hai sa bem

si la sfarsit


ba ce prosti am fost ne-au calcat in picioare astia:)))))
~OCT~ - Mircea Stoianovici astăzi la ora 19:12 Mulţumesc Citat
se bucura degeaba...daca au luat 1 sate..zici ca sunt zeii triburilor!!!
>>la sfarsit se va vedea cine castiga<<<si va spun sigur ca nu spamu va castiga!!

EI INCEARCA MEREU SA FACA ROST DE CONTURI DE LA NOI..SI CATE O DATA LE REUSESTE..DAR MA ROG !! ASTA E SPAMU!! LE E FRICA SI DE UMBRA LOR

si surpriza:

kyks în data de 05.03. la ora 16:11
pune-mi te rog si mie o pila SA INTRU IN TRIBUL VOSTRU !!!

:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

Of of, ce lume rea si invidioasa :) nu stiti sa pierdeti un joc cu capul sus, RUSINE oct, sunteti cocalarii serverului romanesc, vorbiti de caracter pe forum si voi debitati cele mai mari prosti auzite pe jocul asta :)

~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 20:06 Mulţumesc Citat
cine are 2000 de sate in cap e cel mai prost:))))=)))))

AT - garraiosif astăzi la ora 20:35 Mulţumesc Citat
mai da ingerul asta tembel nu stie alt ** sa spuna decat :NOOB? se simte?? se considera?
taca naibi daca nu are alt ** mai bun de zis.
astept sa imi spui ce a fost Nichita Stanescu.

barbat sau femeie??? sper ca nu vei cauta le goagal cine a fost?

~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 20:35 Mulţumesc Citat
multi cont auzi tu:)))
se vede ca esti tembel mai inger tembel:))))
nu o sa afli in viata ta cine e pe contul asta)))

pacat ca planeta e populata si de asftel de primate, n-ai cu cine, in afara de alianta SPAm numai distrusi au mai ramas pe l9. mancatori de salam 3 la 10 lei si bautori de sucuri mai ieftine ca apa plata ;)) alias sexizi si garraiosif, mai un mircea stoianovici care vinde casete cu manele in piata


numai viteji, numai viteji domle ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28264

~OCT~ - Sexizi astăzi la ora 20:35 Mulţumesc Citat
multi cont auzi tu))
se vede ca esti tembel mai inger tembel)))
nu o sa afli in viata ta cine e pe contul asta)))

acelasi analfabet care e si pe mircea stoianovici :)

ps. - sper sa nu ma baneze nimeni - analfabet nu e o jignire, e o stare de fapt
 

DeletedUser8140

astia-s 2 noobi (sexizi si garraiosif) care au dat de triburile, pierd sate, sexizi recent a urlat ca nu mai vrea granita si cedeaza satele colegilor, garraiosif se plange in at ca=i innobileaza colegii satele barbare si s-au intalnit pe forumul matrimonialelor sa dezbata problema caracterului si integritatii dusmanului (SPAM!). ca de ce-s pe primul loc, ca de ce are unu 2000 de sate, ca ei de ce n-au? ca ei nu pierd, ei castiga, felicitari at-ul a ajuns la -2001 de sate in razboiul direct cu spam si vor mai urma.
 

DeletedUser8140

Scuzati de double post dar e prea amuzant :))

~OCT~ - Mircea Stoianovici astăzi la ora 10:27 Mulţumesc Citat
sunteti jalnici bah.....si mai sunteti si pe invers=))))))..halal trib SPAM...LASATI-VA ..CA FARA ADMIN NU REZISTATI 1 SAPTAMANA....
 

DeletedUser17245

KingArthur07 în data de 29.08.2012 la ora 03:58 Mulţumesc Citat
oare asa sa fie..:)))))

ce colegi avem..:)))))

Author a scris:
cassacriss în data de 23.08. la ora 18:11
sa traiesti cucoane multa bafta in acest joc si multam ca m-ai ajutat sa fiu dat afara din lyncas
Hai daca vrei ia sate de la mine ca sa te mandresti , cat de curand vor fi barbare si asta numai datorita tie.

ELmaf3oso în data de 23.08. la ora 18:35
sa fie intr-un ceas bun.
3




partea a doua ...




KingArthur07 astăzi la ora 19:19 Mulţumesc Citat
nu te sfii..asa au fost si ale noastre..suntem ca un sac de box..noi doar incasam lovituri..si cand dam cate una..ne este parata rapid!
messi1991 astăzi la ora 20:12 Mulţumesc Citat
pt ca dam rar, si previzibil. stim f bine cum tb atacat si tocat trupele, dar nu mai avem chef si timp. ia sa-i vezi tocati incontinuu 2-3 luni, aleatoriu, cu fake-uri peste tot, tot asa de buni i-ai crede??
KingArthur07 astăzi la ora 20:13 Mulţumesc Citat
da eu ii stiu..ce le poate pielea..daca ma fortez 1 saptamana..le iau sate intre ei garla..da cu ce le apar???



cu aer, cu muschi , licheni ? awwwwww .)))))))))))))))
 

DeletedUser4360

[6:42:52 PM] ELmaf3oso: o intrebare
[6:43:00 PM] ELmaf3oso: de ce se grabeste sutanu sa inchida lumea?
[6:44:49 PM] ELmaf3oso: sau cine s-a grabit si a dar ticket ptr a inchide aceasta lume?
[6:45:22 PM] Camy: da si tu ai dat mesaj
[6:45:30 PM] ELmaf3oso: eu am cerut conditiile
[6:45:32 PM] Camy: nu stiu de ce se grabeste
[6:45:47 PM] Camy: poate s-au saturat de lumea aia
[6:45:54 PM] Camy: si eu as face la fel pe 6
[6:46:28 PM] ELmaf3oso: faza ca dupa mesaju lu carmi de ieri ,cu inchiderea lumii 9 , ca in 4 luni , gata , hai pa si la revedere , ceva nu imi miroase a bine
[6:46:43 PM] ELmaf3oso: si am cerut lamuriri , cine se grabeste sau ce e cu graba asta de a se inchide lumea
[6:47:18 PM] Camy: da tu nu vroiai sa se inchida lumea?
[6:47:23 PM] Camy: sau cum?
[6:48:14 PM] ELmaf3oso: vreau , dar nu in conditiile actuale
[6:48:24 PM] ELmaf3oso: auzi tu ce imi raspunde mie carmi
[6:48:42 PM] ELmaf3oso: Lumea se închide pentru că avem două triburi aliate pe hartă cu o dominanţă de pestem 90%, împreună.
[6:49:08 PM] ELmaf3oso: cand am vazut asta , am zis , clar cineva se grabeste
[6:49:19 PM] ELmaf3oso: cineva a depus tickete sau ticket de inchidere pe acest motiv
[6:49:44 PM] ELmaf3oso: sutanu , daca a facut asta si aflu , sau mariana, sau cine a facut ticket ptr a decide chestia asta si carmi a pus botu... cu mine a pus-o
[6:50:02 PM] ELmaf3oso: cum sa decizi tu , ptr toata harta cu asha ceva ?
[6:50:20 PM] ELmaf3oso: pai maine rup alianta, nu maine, acum ,.. si fac razboi, da nu se inchide lumea ca e alianta pe harta
[6:50:24 PM] Camy: da nu toti vreti inchiderea?
[6:50:26 PM] ELmaf3oso: auzi tu nesimtire
[6:50:40 PM] Camy: auzi mafiot
[6:50:47 PM] Camy: am parere ca nu vrei sa se inchida
[6:50:57 PM] Camy: in conditii cat de cat
[6:51:07 PM] Camy: pana nu va injurati ca la usa cortului
[6:51:30 PM] ELmaf3oso: ramane de vazut
[6:51:47 PM] ELmaf3oso: nu decide sutanu cand se inchide lumea 9
[6:51:30 PM] ELmaf3oso: ramane de vazut
[6:51:47 PM] ELmaf3oso: nu decide sutanu cand se inchide lumea 9
[6:51:49 PM] ELmaf3oso: prin asha ceva
[6:51:58 PM] ELmaf3oso: asta e manuta lui, asta e mana unui ticket depus catre carmi
[6:52:02 PM] ELmaf3oso: si aia, a luat-o de buna
[6:52:12 PM] ELmaf3oso: a inghitit-o , jeap
[6:52:33 PM] Camy: aveti o ura intre voi...si tu iti arati o fatza a ta....pacat
[6:52:44 PM] Camy: demonstrezi ce se aude:|
[6:52:45 PM] ELmaf3oso: nu am nimic cu 80% din tribul reload, dar ptr faze de genu asta ... fac razboi oricand
[6:53:15 PM] Camy: nu te mai razbuna pe cei 80 % pentru 2
[6:53:30 PM] ELmaf3oso: aia 80 la % sa vina in spam
[6:53:45 PM] ELmaf3oso: ptr 2 , o sa ridic tot tribu
[6:54:04 PM] ELmaf3oso: dar nu imi vine mie carmi, stii ca e alianta si ca e pondere
[6:54:07 PM] ELmaf3oso: ai sa mori tu, carmi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus