Mesaje amuzante Lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

andreiboss90 astăzi la ora 12:23
mah asa de patetici sunteti k nici 2 sate din marea voastra albastra nu puteti sa scoateti?
vai...chiar k sunteti varza...
macar faceti si voi ca ambrosieg...destept baiat...a dat stergere...macar a iesit mai bine ca voi

nu ne mai plictisiti cu replicile voastre
ok?
si asa nu aveti sanse...


spor la joc...
cat va mai lasam...


numai viata, mascota asta a voastra.
 

DeletedUser

sa fim sinceri?
e mai bun si ca tine! :-j
eu nu am zis ca sunt bun jucator! :-j
 

DeletedUser

Alt razboi pierdut intern, n-a castigat nimeni din asta.

andreiboss90 astăzi la ora 12:23
mah asa de patetici sunteti k nici 2 sate din marea voastra albastra nu puteti sa scoateti?

Nbz este un trib ce castiga sate prin cantitatea atacurilor, toata lumea stie asta...din cauza asta voi scoateti satele din centrul vostru.

Cealalta strategie este sa ignori linia 1, sa spargi linia 2 ca sa se retraga apararea in linia 3...satele din granita impinsa or sa fie slabite si luate mult mai usor.

......
n-ai cum sa reprosezi cuiva ca nu au luat satele dintre ei, si noi avem sate inamice intre noi de la inceputul razboiului.
(pentru cei mai intepati care vor spune "pai voi sunteti slabi", le propun sa verifice statistica si hartile)
...
Droppin' knowledge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din partea mea sa ia si 5 sate intre noi.
Cat timp isi baga 300 k si blocheaza sprijinul ca desteptii,in timp ce pe granita e nevoie de sprijin.

Atentie ,NBZ ,granita se mareste,sprijinul se subtiaza,statisticile nu mai sunt asa frumoase ca alta data....astept cu nerbdare organizatul vostru...
 

DeletedUser

hai sa fim seriosi, tot ce a fost punct rosu intre noi, am cucerit tot!
:p
 

DeletedUser

E doar un joc oameni buni !

piter 90 astăzi la ora 09:41
ai baut cafelutza?

oRG4 astăzi la ora 09:45
Toti sunteti asha destepti in tribul ala??....doar niste handicapati pot scrie mesaje cand sunt atacati...si dela voi mi-au scris toti..:)))))))

piter 90 astăzi la ora 09:46
ma omule :) daca ne atacam....ii ceva rau sa ** sau sa radem???:O.....sa mor daca nu unii dintre voi sunteti kiar penali......cu zughy cand ma atacat am ** prin msg si radeam....eu unu nus dinala sa injur ca pierd sate sau ca sunt atacat :))....doamneeeeeeeee treziti-va ma ;)

oRG4 astăzi la ora 09:50
Fugi tareee....

piter 90 astăzi la ora 09:50
bine ma :)).....sa te vad cand incepi sa dai si tu msg =)).....batman ce esti u

piter 90 astăzi la ora 09:58
macar incepe sa refaci nobilii ma batman :)).....sau vrei resurse de ajutor? :)))))))))))))))))))))

oRG4 astăzi la ora 10:03
Batman e ma'ta!!!...si surprizele vin de acum incolo ca esti cam guster si nu te-ai prins .....dar ai sa te distrezi mai tarziu...la revedere - DISPARi si tu batman si cine mai vrei tu!

piter 90 astăzi la ora 13:47
uite


Mesajele acestea au fost trimise de către piter 90 mai departe.
 

DeletedUser

hal de jucatori ce am si eu in trib..

cavalleras în data de 10.07. la ora 18:47
Salut.
De cand innobilezi tu sate din NBZ?
Cine ti-a dat voie?

nut line astăzi la ora 16:22
sal nam dat eu a dat nevastamea ea nu stie cum e cu aliati daca vrei poate sal ia eu il cedez inapoi

cavalleras astăzi la ora 22:23
Nu cred ca vor accepta cei din nbz scuza asta stupida.
Ca sa nu mai zic ca mi-ai citit mesajul si nu mi-ai raspuns, te-ai facut ca ploua.

nut line astăzi la ora 22:39
eu il cedez inapoi

cavalleras astăzi la ora 23:24
vorbeste cu [player]akarafeo[/player] - daca ei sunt de acord, eu te iau inapoi. Altfel, n-am cum sa te iau, imi pun tot nbz-ul in cap, si chiar n-am chef.
 

DeletedUser19202

ce ne arati domne aici? cum perii pe altii? stiam...si nu ne interesa altceva?:))))
 

DeletedUser23963

logic ca daca apare si numele meu trebuia sa spuna si un bebelus ceva chiar daca in esenta nu a spus nimic
sau poate vi se pare amuzant e doar ce posteaza ai vostri...
 

DeletedUser

eu am pus ceva ce mi s-a parut amuzant, da' vad ca voi sunteti mereu niste triste..
 

DeletedUser19202

Sat de barbari (117|586) K51 2,988 hanabi21 [nbz=:)] John Terry [Regal] 12th July 2010 -


MAI ai unu de dat afara vad ...ia vezi daca tot ti se pare amuzant;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus