Mesaje amuzante Lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27688

daca s-a considerat ca au disparut frustratii de pe L13 imi pare rau sa va anunt dar inca nu au fost scosi toti de pe harta.

L13 revine in forta:D:D

atenatus astăzi la ora 18:38
De multe ori ma intrebam cum de s-a distrus lumea asta asa de repede, cum de s-a incheiat, cum de isi sterg pe capete conturile. raspunsul l-am aflat de ceva timp, tribul nr 1 e un trib plin de n00bi. nu contest ca or fi fost si jucatori buni care au luptat, dar ei sunt incomparabil mai putin cu n00bii, cu grosul. cine sunt n00bi? as enumera pe cativa:
- [player]Saasha[/player], o cucoana fara viata reala, o nooaba care efectiv a stat numai de furat sate, nu a putut sa ma cucereasca de 3 luni de zile, eu jucator fara trib puternic, eu jucator fara sprijin de la altii (decat sporadic), eu jucator neinteresat de lumea asta. mi-am facut numai aparare si doar am mutat trupele. incredibil cat de prsot ataca. mi-am batut joc de ea numai din pura placere, nu cunosc jucatori din OUT, nu am avut treaba decat cu 2-3, nu, i-am omorat trupele doar ca sa ii arat cat e de proasta, cat e de n00aba.
a incercat in fel si chip, cu conturi de moral 100 numai de atac (fentam si ii omoram nobili chiar la zid 0, neluandu-mi niciun sat), a icercat cu organzate pe mine, pe mine jucator de 50 de sate care nu o atacam, jucator pe care avea moral 40. sa ajungi sa rupi in medie 50 de sate pt a lua un sat e prostie crasa. ma intreb daca cucoana asta fara viata reala a atacat vreodata un jucator cu moral 100. nu cred.
a incercat sa ma atace pe la 2 noaptea, fie ca nu stia ca e bonul 100, fie ca si-a zis ca poate daca se bate cu satele goale, neaparate are mai multe sanse, sa dai ca fraierul intr-un sat noaptea, e si asta o strategie. cum ar fi unul cazut la podea si dai in el cu picioarele. mare luptator, mare :)
ieri, culmea nesimtirii, a indraznit sa imi ceara prietenia, ca sa vada cand nu sunt on si sa ma atace :) drept rapsuns i-am zis ca poate lui gogu sa ii ceara prietenia :)) si m-au blicat adminii. sigur, nu sunt badaran, dar toapele astea de stau in puf la masa si nu fac nimic toata ziua merita cu prisosinta orice jignire.

oricum, tin sa ii multumesc ca m-a rapoartat, ca m-au blocat adminii si astfel am reusit sa scap de sate, in ritmul in care imi lua ea (1 sat pe saptamana, unul la doua saptamani), cum aveam eu acolo 20 de sate pline de aparare ma apuca anul nou cu ea. si chiar am obosot sa invat toti prostii ce e un sincronizat, ce e ala moral etc. nu mai spun ca la niciun sat, dar absolut la niciun sat nu a trimis sprijn dupa ultimul nobil. nu m-a interesat lumea asta, am treburi, razboiae, joc frumos pe alte lumi, dar daca imi faceam 1500 de grei pe fiecare sat si 2 nobili, pierdeam un sat la 2 luni, 2014 tot pe aici ma gasea, fentand si batandu-mi joc de toapa.

ramane o intrebare, oricum nu a invatat nimic pt ca tot prost ma ataca si acum ca si acum 3 luni: ce va mai ataca n00aba cand nu o sa mai am niciun sat in zona ei? jucatorii mici si neajutorati s-au terminat, ce mai ataca? barbari? inactivi mai aveti?
destul cu toapa cea n00aba, i-am alocat 10 min din voata si sufar pt chestia asta :))

- chivu s princess - noob trecator prin satele mele, nu insistam
- FlippyTheKlan, n00b cu state vechi, ma ataca cu inca 2-3, organizate pe mine, rata pierderi 20-30 de sate.

- Garry - n00b exemplar, vrea sa o ajunga pe sasha dar nu cred ca reuseste. acest individ, la moral 32% m-a atacat numai si numai fara berbeci. am avut un sinur sat in zona lui, sat doar cu trupele proprii, sat ce nu a reusit sa mi-l ia o saptamana. ii omoram satele de langa mine, pe restul le fentam. sau ii omoram numai nobilii, sau imi mai tiriteam de sus de la 3 ore sprijn cand era coana sasha in refacere :)) n0000000b, cum sa te bati cu un sat, cu un jucator fara sprijin si sa nu il cuceresti :)) moral 32 si fara berbecii :))

- ronydiliu, nob de elita in DMC, participat la organizate pe mine cu gasca lui, supt alvita, luat cate un sat pe ici pe colo, rata pierderi 30 sate pe sat cucerit. acum cand a vazut ca sunt blocat de admini a sarit si el sa ia sate, sa dea atacuri :)) ai de capul si de zilele lui. ras.

- [player]Dana Vali[/player], noob, cunoastem de pe clasica.
- acsiionut, cornel., Sharp3e, marius ne, asca lui FlippyTheKlan, atacuri de sute de sate pe mine, doar cu trupele proprii pierdeam 3-4 sate pe organizat, rata pierderi tot asa 20-30 de sate si mai multe pe sat cucerit.

de ce l-am omorat la trupe si mi-am batut joc de acesti n00bi? DE PLACERE. din pura placere, dadeam satele la un pusti si incheiam lumea, dar cand am vazut cata prostie zace in tribul de pe locul 1 mi-am zis: de ce nu dom'le, de ce sa nu fac misto de ei? de ce sa nu imi bag joc de ei, de ce sa nu le arat cat sunt de n00bi?

o sa ziceti poate ca mint, puteti sa va uitati la twstats si mai ales retineti:

54 atenatus [Regal] 113,15 Mio.

locul 54 la aparatori pe lumea asta, un jucator ca mine nesprijinit, un jucator care nu a fost motivat sa lupte. Ma intreb, ce mama dracu ati luptat voi ma aici pe lumea asta? ce drac de joc ati jucat?
cel putin in ultima parte ati tabarat 2 triburi (cu NMZ) pe OUT si va bucurati ca betivul care a mai gasit in paharul altu betiv 3 picaturi de posirca, va bucurati ca le luati satele :)) pai aia era lupta? ma intreb daca nu cumva asa ati facut mereu, innobilari de inactivi, facut puncte, venit n00bii la voi cu puncte multe, ataat jucatori mici fara aparare si incet incet iata-va pe locul 1.

pai ce sa cred eu despre lumea asta cand deasupra mea la aparatori e:

chivulet, jucator de 15 milioane de puncte. pai ce ai fost tu atacat mai nea pe lumea asta? imi spui si mie? nu cumva ai manarit mereu alte truburi sa fii mereu in avantaj, asa cum a fost pe final asa zisul razboi, voi cu NBZ vs OUT? nu cumva mereu ai innobilat la inactivi, inactivi care, dracia dracului, nu te-au atacat?

rasuri, niste rasuri de jucatori sunteti. asta numai ce v-am cunoscut in cele 3 luni de cand m-am hotarat sa imi bat joc de voi. dar daac jucam 2 ani cu voi cred ca ajuneam la nebuni, stergeam de mult contul :)

retineti n00bilor: 113 milioane de inamici la aparatori, numai in ultimele 3 luni cred ca am facut 100 milioane. 100 milioane impartit la 20 de mii inseamna nici mai mult, nici mai putin de 5000 de sate de atac, eu un jucator fraier, nesprijinit, nemotivat pe lumea asta :)
ai de capul vostru de n00obi, va recomand sa va lasati de acest joc.

cinste OUT, cinste jucatorilor care nu au sters contul si au luptat in inferioritate evidenta. cred ca le-a fost mai usor totusi avand in vedere gradul de n00bism existent in DMC.

P.S. cei din DMC care poate nu ati fost de acord cu mizeriile de la voi din trib, care stiti ce n00bi ati avut pe acolo puteti sa imi dati mesaje, nu va dau in gat la sefi.
P.P.S. mesaj trimis la OUT, NBZ, DMC :)
P.P.P.S. o sa va raspund cand s-o putea, ca o sa ma raporteze iar la admini coana sasha, fata cu reactiunea si nu stiu cand ma mai deschid adminii. e necesar sa o faca pt ca altfel nu stiu daca mai poate lua vreun sat :)

doamneee, craciunul ma apuca cu sasha :)

nu uitati - rusine, rusine sa va fie de n00bi, ati distrus lumea asta mai repede ca orice alta lume ;)

timp de scriere mail: 40 de min. lasati-vaaaa, lasati-vaaaa, ca m-ati innebunit.

aaa, si sa nu uit, transmit lui sasha ce ii transmite tribuna portarului cand degajeaza mingea. in plus ai retinut, cu gogu sa fii tu prietena sa vezi cand e on ca sa il ataci, nu cu mine.

pa pa pa pa :)

MYTRA astăzi la ora 18:53
....

Mesajele acestea au fost trimise de către MYTRA mai departe.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus