Mesaje amuzante Lumea 17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9103

eusebinho astăzi la ora 00:38
.vrei sa vii la noi in trib???....cautam oameni seriosi care sa se tzina de jocul asta...:-?

vasy988 astăzi la ora 00:47
eu nu-s serios si nici nu ma tin de joc...

eusebinho astăzi la ora 00:48
pai ai multe puncte.....inseamna ca nu iti doresti trib deloc....;))

vasy988 astăzi la ora 00:48
244 sunt putine, sunt varza :(

eusebinho astăzi la ora 00:49
putine pe alta lume.....multe aici ...;))....si pari a fi un jucator destul de bun....de care tribul nostru ar avea nevoie....

vasy988 astăzi la ora 00:57
nu sunt bun sunt noob, daca eram jucator bun era si eu intr-un trib din top. Iar cum aia nu vor sa ma primeasca inseamna ca sunt varza ca si jucator, din acest motiv nu vreau sa vin nici la tine sa nu-ti fac tribul de rusine, prin prezenta mea acolo.

eusebinho astăzi la ora 01:02
:|......sa stii ca eu tot te astept in tribul nostru..;))

vasy988 astăzi la ora 01:04
Daca primesti noobi si punctangi in trib inseamna ca.... nu va respectati ca si trib.

eusebinho astăzi la ora 01:05
stii deja mai multe decat mine....cu "noob" si alea alea.....pentru moment daca ai punctaj mai mare ....esti cel mai tare....mai tz...se invata...:p

vasy988 astăzi la ora 01:07
mai veneam, dar nu-mi place sa vorbesc codat prin sh, tz...etc

O seara placuta.


ce oameni :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Rutluv Napomret în data de 18.10. la ora 16:08
Salut!
Sunt un spion, aici, in [ally]Shock?[/ally] pus de [player]angel dust[/player] sa spioneze aici. Am luat informatii si as vrea sitter de la tine ca sa le postez pe forum. Nu pot sa plec, ca mai am si alte informatii de luat, dar macar sa stiti ce am adunat pana acum.

Lurks în data de 18.10. la ora 16:10
ce ma? fugi tare si da-mi pace ca nu-ti dau nici un sitter

Rutluv Napomret în data de 18.10. la ora 16:12
:|

Love Lays Dying astăzi la ora 16:12
Salut ,sunt bun prieten a lui Angel Dust si m-a rugat sa ....ii dau niste informatii .....despre tribu asta ,dupa care sa ma alatur lui ,am aflat ca sunteti trecuti la dusmani si mai sunt cateva chestii de pe forum ,si te-as ruga sa imi dai 3 minute sitter sa le pot pune pe forum dupa care sa intru in trib ,am si invitatia data de vineri.

kiron.. astăzi la ora 19:16
ha, ha, ha ! si eu sunt bun prieten cu adminul lumii 17!

Love Lays Dying astăzi la ora 19:16
si ce treaba au adminii ?

kiron.. astăzi la ora 19:22
las-o asa este mai bine pt. tine !

Love Lays Dying astăzi la ora 19:26
in ce sens ?

kiron.. astăzi la ora 19:28
In sensul de mers !

Love Lays Dying astăzi la ora 19:29
da eu merg bine si in doua picioare ,ce imi mai trebuie inca doua ?

kiron.. astăzi la ora 19:31
aaaa!!! esti biped..... scuze atunci !!!!

Love Lays Dying astăzi la ora 19:33
da desigur ! dar tu ?

kiron.. astăzi la ora 19:39
:)
Esti simpatic sau cel putin vrei sa pari a fi simpatic !

kiron.. astăzi la ora 19:48
!!! Am vazut la profilul tau ca esti cel mai mare spion !!!
Ma inveti si pe mine arta spionajului, intodeauna am vrut sa fiu spionul unui alt trib !! Cred ca am face echipa buna amandoi, tu ai fi profesorul iar eu elevul.

Eu joc de aproximativ 2 luni triburile ... nu prea am experienta foarte multa , poate ma inveti sa joc mai bine si sa ma dezvolt mai repede, ca astia din tribul asta nu ne ajuta deloc!

Love Lays Dying astăzi la ora 19:48
poate e doar o parere a ta ,dar eu ma comport aastfel tot timpul ,incercand sa destind aceste stranse orgolii ale unui joc care pana la urma e daor un joc ,si unii chiar nu il trateaza ca atare

kiron.. astăzi la ora 19:49
sa stii ca si eu tratez orice gen de joc ca atare, nu sunt stresat deoarece stiu sa si pierd, normal imi place sa castig intotdeuna (cui nu ii place ?)

Love Lays Dying astăzi la ora 19:49
intai trebuie sa accepti invitatia mea de a intra in trib apoi ar trebui sa imi dai id-tul de yahoo ,apoi va trebui sa iti faci si un id de skype ,e un program gen messenger dar multa lume importanta de pe triburile il foloseste.

Love Lays Dying astăzi la ora 19:50
mie ,azi aveam sansa sa trec pe locul 1 ,dar nu am mai construit nimic 1 ora ca sa nu fiu primul

Love Lays Dying astăzi la ora 19:51
deci da-mi id-ul tau de messenger si sa incepem cu prima lectie ,cum sa te comporti pe triburile.ro cu jucatorii importanti

kiron.. astăzi la ora 19:51
pai asta ar insemna sa plec din tribul asta ... si cred ca se supara astia din trib pe mine, mai am si ceva jucatori pe langa mine, cica te ataca daca nu pleci cu voia lor, cred ca este mai bine sa stau aici si sa comunicam ...

=) =) =) De tehnica asta nu mai auzisem pana acum =)

Mi-a placut faza cu "skype e un program gen messenger dar multa lume importanta de pe triburile il foloseste."

Aah,, si faptul ca i-a dat invitatie in Shock? lui kiron =))
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus