Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

lumea 4-a deja a uitat de Rvansa...caci am parasit-o inainte de a putea sa ne cristalizam,dar revin cu o urare din L6:

Aho, aho, copii si frati,
Unchi, matusi, veri, cumnati,
Muncitori sau carturari,
Tarani si parlamentari,
Militari, doctori, studenti,
Promovati si repetenti,
Scafandri si alpinisti,
Infractori si politisti,
Vanzatoare si soferi,
Angajatori si someri,
Copii, tineri si batrani,
Intr-un cuvant: TOTI DE PE TRIBURI-
Stati putin si nu manati si urarea-mi ascultati:

aho,aho copii si frati
de la huntER ascultati
ca aveti ce sa invatati
si nici un ban nu dati
de criza asa scapati !


Anul care va sa vina
va fi TOT un an lumina,
nobilimea o sa vina
sa va fie CURTEA plina
s-aveti ca fulgii de ninsoare
sute de mii de topoare
cate paie aveti pe-acasa
atatia TALERI pe masa
s-aveti si arcasi mereu
ca sa v-ajute la greu
s-aveti hambarele pline
sa manance caii bine
s-aveti grajdurile pline
si mereu zeci de sprijine
s-aveti tribul cel mai tare
pe dusman doar c-o suflare
sa-l bagati in disperare
cand se vor uita la Voi
"multi mai frate, ce puhoi!"
s-aveti zidurile tari
si paladini de clestar
Unii mici, altii mai mari,
toti cu faima "CEI MAI TARI"
paladinului sa-i dati
vin fiert si posmagi inmuieti
sa aibe vreo zece vieti
si statuia din cetate
va creste noapte de noapte
Va spori an de an
cat e columna lui Traian
In fiece cartier
sa aveti cate-un server
si cand adminii v-o bloca
sa va faceti triburi moca !
Veti trai si veti vedea
ca toate se vor indrepta!
M-am luat cu uratura
si nu-mi mai pot tine gura!
Bata-va pe toti GERULA
ca eu l-am mai batut o tura
chiar pe speed acum o luna,
si-aproape o saptamana
va urez s-aveti de toate
voie buna,sanatate
mancare si bautura!
puncte premium fara numar
de manele si carnati
cu toti sa va saturati
si de n-ascultati SALAM
ascultati-l pe VALJAN
ca-i cel mai bun veteran
Noi am rupt THOR-ul în cinci
Si-am dat si la cei calici,
Care stau cu limba-n gura
Si nu stiu nici-o uratura
Mânati mai, hai, hai, hai!



Aho, aho, Plugurel miricel
Cu rotilele de fier,
Plugusor cu saispe boi,
Plugusor mânat de noi,
veteranii de razboi,
ia mai manati mai flacai
si strigati cu totii bai !

hahaiiiii !


Da-mi colacul sa mai duc
inca-un razboi si mai lung
sa inving dusmanii-n tara
sa le plezneasca fierea iara
cand se vor uita la topuri
sa inghita numai noduri
ca am inamici invinsi
o sunta optzecisioptdemilioanetreisuteoptzecisipatrudemiioptsutecincizecisitrei de insi

Roata-n brazda, mai flacai,
si dati toti din bice,bai
ce sunati din zurgalai?
Mânati mai si hai, hai, hai!

si dusmanii ca magarii
sa se duca-n fuga mare
cu cozile pe spinare
sa de stergere de conturi
sa va dea toti ponturi
sa fuga pe alte lumi
c-aici voi veti fi jupani


de urat am mai ura,
dar ni-i ca vom insera
pe la casa dumneavoastra
departe de casa noastra
si e zapada cam groasa
si viscolul maricel
si noi mai avem nitel
sa colindam si dusmanii
ca sa sa le-adunam toti banii
sa le fuga toti grajdarii
sa le moara armasarii
sa le plece toti ciobanii
oile sa le starpeasca
berbecii sa nu le creasca
iarba verede sa n-o pasca
branza sa l-i se scumpeasca
lumea sa ii paraseasca


Si la anul cand venim
sanatosi sa va gasim,
satele sa le-nsutiti!
sefi de triburi ca sa fiti
LA MULTI ANI FERICITI!!!
 

DeletedUser

leonidaspartanul în data de 19.01. La ora 23:36
eu respect orice om si orice animal!pe tine te respect ca animal!pt.ca imi place sa protejej animalele!dar tu esti unul deosebit!:)asa ca te las in dobitocia ta!ori joci acest joc frumos,corect...ori dute la jocurile de noroc!sunt si pe internet!respect,pt.ca esti un om!dar.....mai dute undeva....ca ma scirbesti!adio!
Parazzitul în data de 19.01. La ora 22:25
nu ma pot schiomba asta sunt eu....obisnuiti-va m-am intors din nou si mmp99mpk ma ameninta la 2 zile dupa ce mi-am facut contul a inceput sa ma ameninte mai da vaestit am mai ajuns eu .....am si fani ma urmaresc pas cu pas cum am eu uni pe un joc de asta si au chimabat numele in parabotul29 ca sa faca misto de mine astia ma idolatrizau
leonidaspartanul în data de 19.01. La ora 22:20
deci tot un parazit ramai! :))
omg ma crede un animal si cica ma respecta =)) astao fi militant peta
 

DeletedUser

mmp99mpk în data de 17.01. la ora 18:31
VREI SA ITI SE INCHIDA DIN NOU CONTUL ? SCRIU IARASI LA ADMINISTRATORI SI GATA !
parazzitul în data de 17.01. la ora 15:48
de abia mi-am facut contukl si voi redeveni din nou ce am fost odata nu ai scapat nu o sa scapi vre-o data de mine
mmp99mpk în data de 17.01. la ora 11:47
INCA NU AI MURIT ? DEOBICEI PARAZITII TRAIESC PE LANGA ALTII DAR MAI SI MOR COND SE IMPUTE HOITUL!INCEPE DISTRATIA... AI SA MORI INCET DAR SIGUR
sa curga ameninatrile la adresa mea......dar ce rapizi sunt...ma urmaresc pas xu pas astia cred ca-mi sunt fani
 

DeletedUser

voi nu cred ca puteti vedea ceva amuzant decat daca e3 scris de incepatori.....cand scrie unul care are contul de o ora si spune si el ceva rade tot forumul dar nu stiu eu cel putin am ras=)) l-am trimis si pe la uni prieteni de ai mei care u joaca triburile si au zis ca asa ceva nu au vazut in viata lor deci vezi-ti de triburile tele de punctele tele de prea iubitul tau joc care deja pentru tine nu mai e un joc e mult mai mult cum mi-au spus mie uni desi in opiniamea e doar un joc ca si cs gta si altele si nu nici pe departe cel mai bun doar ca asta spre deosibire de altele are niste strategi bine puse la punct ca sa cumparati voi premium si mie mila de astia care joaca pe preimum
 

DeletedUser

voi nu cred ca puteti vedea ceva amuzant decat daca e3 scris de incepatori.....cand scrie unul care are contul de o ora si spune si el ceva rade tot forumul dar nu stiu eu cel putin am ras=)) l-am trimis si pe la uni prieteni de ai mei care u joaca triburile si au zis ca asa ceva nu au vazut in viata lor deci vezi-ti de triburile tele de punctele tele de prea iubitul tau joc care deja pentru tine nu mai e un joc e mult mai mult cum mi-au spus mie uni desi in opiniamea e doar un joc ca si cs gta si altele si nu nici pe departe cel mai bun doar ca asta spre deosibire de altele are niste strategi bine puse la punct ca sa cumparati voi premium si mie mila de astia care joaca pe preimum

Uitati mai sus un mesaj amuzant :)), la cata incoerenta are in el, l-a postat fix unde trebuie :D:D
 

DeletedUser

macloid astăzi la ora 15:38
cine vrea sa vina la intalnire , sambata seara la 19 in mall cotroceni, sa ia legatura cu burg00a

la cat il iubim pe mafia mergem cu bomba atomica dupa noi :)))))))
 

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Nu cred ca e nevoie sa intervin pe fiecare tema la Lumii 4, dar daca ma obligati sa fac asta o voi face.
 

DeletedUser

cgal e in viata reala gabor ?ca atunci se explica mai multe=)) dac e asa bancurile cu gabori sunt adevarate




Tu si cu mongolo sunteti la un pas de vacanta asa ca va rog sa va revizuiti atitudinea si posturile viitoare sa respecte tema si regulamentul.
 

DeletedUser

imi place .... astia din gtc nova iupiiii si care mai sunt comenteaza la adresa noastra si noi cand le dam peste nas se baga super moderatorii si ne da avertismente .. asta inseamna sa fie sefii de trib moderatori ... dar eu daca vreau sa fiu moderator pe extermn ce trebuie sa fac?

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Daca urmatorul tau posta incalca vreo regula pleci in vacanta. Gata cu avertismentele, trecem la puncte!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce nu inchizi si topicul asta ar fi mai simplu nu crezi ca sa faceti voi la toate?
 

DeletedUser

5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.

Asta ca o adaugire in caz ca nu ati citit regulamentul!

Nu e nevoie sa inchid o tema din cauza a 2-3 clone!
 

DeletedUser

Grea limba romana :)))

un membru al conducerii
Buna ziua domnule. As dori cand sunteti sa-mi dati sitter de verificare.
Va multumesc pt intelegere.

un jucator
nu

un jucator
dace sami dai materie prima

un jucator
daca omo dai materie prima da

un jucator
numi
 

DeletedUser

Pacat ca nu avem aici mesajele celor din Master , sa ne radem si noi putin de perlele pe care le scot ...
O mica intrebare , de unde reusiti sa le scoateti pe toate??
 

DeletedUser

Stiu ca lumea 4 e cam veche , si asa ceva e aproape imposibil , sa mai primesti mesaje de genul asta pe lumea asta...
Dar la aproape 10 milioane am primit urmatorul mesaj

blue.21 feb 05,2013 23:19
sall te rog daca nu joci vrei sami dai mie contul te rog frumos
 
Sus