Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

:D:D:D esti tare dfa nu am ce zice, macar esti glumet, in rest cine stie, nu te stiu destul de bine :D:D:D:D si nu sunt ofticat, imi place ca ne distram, eu unul cel putin ma distrez, cand nu sunt pe joc :D:D:D
 

DeletedUser

wladmadness astăzi la ora 20:16
frate am nevoie de circulara de acum pana pe 27 AUGUST care vreti pls urgent si scz ca dau circulara
 

DeletedUser

Esti sigur ca mesajul asta e de pe lumea 4?
Nu-l gasesc pe wladmadness nicicum.
 

DeletedUser8266

Lume Rang Jucător Puncte Sate Trib
RO10 4286 wladmadness 71,199 7 .WRATH
RO15 7000 wladmadness 643 1 GOD~A
 

DeletedUser

dar am zis eu ca e de pe l4? :D:D:D totusi trebuie sa recunosti ca vrea circulara, sper ca ti ai dat seama la ce se vroia sa se refere
 

DeletedUser9568

Suntem la Forum Triburile > Lumea 4 > Politică şi propagandă Lumea 4 > Mesaje amuzante lumea 4 :|
 

DeletedUser

Am nevoie de ajutor masiv sunt atacat de **** am trupele plecate in departari si am zidul jos de tot

un mesaj f tare :D:D:D
 

DeletedUser

pai nu vezi ce a zis? ca are trupele in departari si ca are zidul .... jos de tot :D:D
 

DeletedUser5970

Spaiky m-ai linistit, prin postul tau afirmi ca nu sunt singurul care si-a pierdut simtul umorului :D :p
Bun venit in club!
 

DeletedUser

OFFF...:(..incepuse lumea, sa mai anime putzin FORMUL si iar i-ai "omorit"..

Este doar un joc si mai birfeste lumea..mai chitzibareste ..asta face parte din farmecul jocului--asa cred eu, ..

SPAm era, daca eram in armata, si vorbeam neintrebati....si ne tavalea o armata de "CAPRARI" care erau SEFI nu conta ce aveau in cap, ei aveau in mina piinea si cutitul..

Putin RELAx nu strica..

Ne mai contram, ne mai tachinam,....dar totodata ne respectam si nu uitam ca este doar un joc pe care-l jucam de placere.
 
Sus