Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

O sa incep eu. Am unele bune.

sal a spus:
misu the great astãzi la ora 22:20
as dori si ue o invitatie in trib

MaSoN koko astãzi la ora 22:39
Doreste'ti in continuare.

Tare!

... a spus:
asde pica în data de 26.02. la ora 20:18
cocos sa te grabesti incet da la naum

MaSoN koko în data de 26.02. la ora 21:22
Poate vorbesti si tu pe romaneste...

Daca poate cineva sa'mi traduca...

nu a spus:
Lord Nau astãzi la ora 15:39
of may baiatule u chiar crezi ca o sami faci ceva :D ????

MaSoN koko astãzi la ora 15:41
Ce intrebare e asta? Normal!
Deja incep sa te curat, in curand nu o sa mai existi.

Lord Nau astãzi la ora 15:47
:))) =))) ... vom vedea :p , am impresia ca ai jucat cam mult pe lumea asta :):D

El crede ca eu glumesc, lol.
 

DeletedUser4360

@ kokoboys02

si eu care imi doream sa intru in mason daca ajungeti pe k 62 :(
 

DeletedUser574

Freezy în data de 01.03. la ora 17:12
La voi totul e personal?
Din momentul acesta PNA-ul dintre triburile noastre cade.

O zi buna.

DeathEaters în data de 01.03. la ora 17:13
Te ajut eu sa.l ridici?:)
Un sfat pentru ~DE~: desfintati tribul!:)

Freezy în data de 01.03. la ora 17:32
Hai ca mi-ai dovedit ca esti un om cu obrazu' gros ...
imi pare rau ca nu ma aflu pe langa tine ..

DeathEaters în data de 01.03. la ora 17:37
De ce? Iti place de mine? Mie imi plac fetele;))

DeathEaters în data de 01.03. la ora 17:39
Mie imi pare mai mult rau ca nu esti langa mine, sincer.
Adica, mai luam si eu un sat fara pierderi mari:(
 

DeletedUser

MaSoN SpAiKeR a spus:
morfina astãzi la ora 20:32

SAU PUTETI SA MA ATACATI DAR SA NU FOLOSITI CATAPULTE TE ROG


MaSoN iulio în data de 12.01. la ora 12:07 Citat Prelucrare ªterge cu alte cuvinte, omorati-l, dar sa ii placa si lui :))

--------------------

salut a spus:
STDk în data de 03.02. la ora 21:54
Salut cu respect!!..nu vrei sa fuzionezi?eu iti propun sati iei tribu si sa vii la noi...te asteapta o familie amre...si un colectiv care sare in ajutorul tau la nevoie si te respecta.

Nu inteleg de ce nu incheiati relatii diplomatice...ajutatine si pe noi ca suntem mici sa devenim o fortza ca voi...avem nevoie de sprijinu vostru...te rog frumos mai gandestete astept un raspuns

Cu respect.
STDk, Conducator ~AK~

MaSoN SpAiKeR astãzi la ora 00:37
Lol mare lol.

----------

Ovidius Maximus a spus:
coloratu20 astãzi la ora 16:31
cum pot face sa vin in tribul vostru?
__________________________________

Ovidius Maximus astãzi la ora 16:34
trebuie sa ai 2000 de puncte. cand ai ajuns la 2000 de puncte scrie un mesaj pertinent lui MaSoN Spaiker. iti va spune el ce sa faci.Daca ai fost dat afara din OT pentru inactivitate, ti se va intampla la fel si aici. Bafta!

___________________________

coloratu20 astãzi la ora 16:36
am fost dat afara pentru ca eram atacat de 3 zile intru-na si am dat termen sa mi se aduca sprijin si bulangiul ala sa enervat
________________________

Ovidius Maximus astãzi la ora 16:41
Sa inteleg ca nu ai armata? Trebuie sa ai armata multa sa intri la noi. dar e posibil sa intri si asa, maine. sa vad.
_______________________________________

coloratu20 astãzi la ora 16:42
pai de unde sa am frate dak aia mau tradat?
___________________________________________



LOL => Rezerv satul lui [player]coloratu20[/player].



------------

Zoltex a spus:
genistul77
astãzi la ora 17:00

Daca nu ma mai ataci trec in tribul tau.


------------

MaSoN Lopital a spus:
te rog frumossss a spus:
Lubine astãzi la ora 17:42
DWAMNE ITI jur ca am peste 4 atacuri si toti care ma ataca au peste 6000 PUNCTE !!! te rog euuuuu ajutooor!! sprijin ...ti`l trimit inapoi...RAMAN DATOOR!!!
si nici nu e departe...doar la cateva k-uri departare:)))


-------------


De pe forumul MaSoN.
 

DeletedUser

De prin triburi adunate!Nu de mine....eu doar am copiat! Se intalnesc multe pe jocul asta, dar asa ceva mai rar.
Aceste mesaje chiar au fost trimise!

1. "am voie sa numesc Paladinul cu numele meu de familie?"

2. " auzi, cel mai mult imi place la tine in trib....ca eu mai am 3 conturi (toate in lumea 1) la alte triburi mai babane da acolo e nasol ca ne pun aia sa fim activi"

3. "ce inseamna sa fi activ...ca eu fac mult sport"

4. " imi place tare mult de tine...vrei sa imi faci o vizita in satul meu"

5. "ba Sefu da si tu niste atacuri si fa praf vreo 20 de sate sa auda lumea de noi"

6. "imparate te rog din tot sufletelul meu sa dai afara fetele de la tine din trib..ca azi m-am batut cu o nasoala la scoala"

7. "auzi hai sa intrati la mine in trib ca vreau sa ii atac pe astia de langa mine si vreau sa am mai multi care ma sprijina"

8. "nu te supara pe mine ca am trimis un atac la tine da am vrut si eu sa vad cum e (un fost membru al tribului..actual sat parasit..nu din cauza mea)"

9. "Acum am ajuns la ferma 18, pot sa maresc si nivelul cazarmei ca sa fac soldati (cazarma era la nivelul 2 si nu facuse deloc soldati.."executase" numai ferma si magazie ca sa ii incapa soldatii si resursele).

10."man cum imi scot resursele din ascunzatoare ca sa le folosesc"

11. "vreau sa ne aliem pentru ca unu o ataca pe iubita mea si vreau ca tu sa il distrugi"

12. "te rog sa imi dai si mie din punctele tale si cand o sa fiu mare ti le dau inapoi"

13." cat ma costa ca sa intru la tine in trib...sa sti ca nu am card pentru ca am 9 ani dar imi da mama bani"

14. "o sa le scriu la astia cu jocu' (se referea la adm.de sistem) ca imi dea si mie gard (a se citi zid) de ala cu turnulete (jucatorul avea 300 de puncte si desenul aferent pe harta...el voia desen pentru 9000 de puncte)"

11. "trimitemi si mie niste sprijin ca ma ataca unu si ma mucifica"

12. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"
 

DeletedUser

12. "te rog sa imi dai si mie din punctele tale si cand o sa fiu mare ti le dau inapoi"

13." cat ma costa ca sa intru la tine in trib...sa sti ca nu am card pentru ca am 9 ani dar imi da mama bani"

12. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"


super :D
 

DeletedUser5225

6. "imparate te rog din tot sufletelul meu sa dai afara fetele de la tine din trib..ca azi m-am batut cu o nasoala la scoala"


asta e cea mai tare :eek:
 

DeletedUser4360

2. " auzi, cel mai mult imi place la tine in trib....ca eu mai am 3 conturi (toate in lumea 1) la alte triburi mai babane da acolo e nasol ca ne pun aia sa fim activi"

4. " imi place tare mult de tine...vrei sa imi faci o vizita in satul meu"


:D
 

DeletedUser

2. " auzi, cel mai mult imi place la tine in trib....ca eu mai am 3 conturi (toate in lumea 1) la alte triburi mai babane da acolo e nasol ca ne pun aia sa fim activi"

:D:D:D

11. "vreau sa ne aliem pentru ca unu o ataca pe iubita mea si vreau ca tu sa il distrugi"

:rolleyes:

12. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"

:D:D:D
 

DeletedUser

11. "trimitemi si mie niste sprijin ca ma ataca unu si ma mucifica"

12. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"
cele mai tari dintre toate=))))))))))))))), DOAMNE ce n-as da sa primesc si eu un asemenea mesaj=)))))):rolleyes:
 

DeletedUser

Cerebelle ( catre un coleg de trib ) : vad ca ma ataci ? ce se intampla ? ai dat in loc de sprijin , atac ?

EL : SA PREA POATE ..MA IARTA..INCERC SA RETRAG TRPELE...

(dupa ceva timp , oricum nu mai puteau fi retrase ) :

EL : NU ESTE MARE NENOROCIRE..ORICUM AI SPRIJINUL MEU


:)
 

DeletedUser

(un pusti de 12 ani ) : TE ROG FRUMOS IL ATACI PE UNUL "XXX" care ma tot ataca si am vazut la el in profil ca tu ii esti dusman merci te rooggg
 

DeletedUser

fara ei jocul ar fi prea plictisitor =)) ... asa ca, nu va lasati baieti , trimiteti in continuare cat mai multe mesaje
 

DeletedUser4360

chervase 06.03.2008 21:54:38
Azi m-am apucat si eu de joc si imi place, am o intrebare cand am calculatorul oprit este posibil sa ma atace careva ?


speechless :D
 
Sus