Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

LordRa în data de 29.07. la ora 19:37
Tribul nostru face parte din ELITE KINGS FAMILY alaturi de *300*.

Crestem in numar cu fiecare minut. Avem devotamentul a peste 1000 de jucatori experimentati de pe lumea clasica, jucatori care iti vor sta alaturi, fie ca ai nevoie de ajutor sa cuceresti un sat, fie ca vrei sa razi in nas dusmanilor ce vor trimite valuri de atacuri asupra ta.

Implicarea in dezvolatarea tribuilui K.L. va duce in mod sigur si la implicarea intregului K.L. pt tine.

Fii invingator!

Fii parte din cei mai buni....!!!!

P.S. Primeshti invitatzie dupa ce raspunzi afirmativ la acest mesaj!Ai 24 de ore la dispozitzie!

io vreau sa va rad in nas buey neispravitilor!!!!
 

DeletedUser

acu' trebuie sa le dai un punct pentru PiaR...mesajul e foarte motivant..

Mai stii un mesaj mai vechi pe L6 cred cu "*augh augh*"? macar n-au incercat tot asta si aici, ca numele tribului care recruta cu mesajul ala era acelasi :D
 

DeletedUser

acu' trebuie sa le dai un punct pentru PiaR...mesajul e foarte motivant..

Mai stii un mesaj mai vechi pe L6 cred cu "*augh augh*"? macar n-au incercat tot asta si aici, ca numele tribului care recruta cu mesajul ala era acelasi :D

da da.. l-am primit si io pe ala, de trei ori chiar :D
 

DeletedUser10929

Speechless...

ceau a spus:
hardy10007 astăzi la ora 16:48
da o veste anunta si pe alti zi la tot tribu sa ii atacam pe cei de la coordonatele 2 si 2 ca de ii lasam singuri raman de ne oprit

:eek: mai poti zice ceva?!?
 

DeletedUser11381

Quote:
Text original simonique Vezi discuţiile
hahaha:|

intrinsecu ia zi tu la mamica te-ai saturat de atata bine, sau de ce vrei sa-ti pui femeile pe cap?

mamica simoniqa : poate ca intrinsecu vrea sa isi puna toate mamicile in cap :p

mesaj funny a fost o invitatie gen :

pitika te invita sa intrii in tribul Mici Pitici! lolz
 

DeletedUser10929

recutari...

OldLion în data de 29.07. la ora 20:01Tribul nostru face parte din ELITE KINGS FAMILY alaturi de *300*.

Crestem in numar cu fiecare minut. Avem devotamentul a peste 1000 de jucatori experimentati de pe lumea clasica, jucatori care iti vor sta alaturi, fie ca ai nevoie de ajutor sa cuceresti un sat, fie ca vrei sa razi in nas dusmanilor ce vor trimite valuri de atacuri asupra ta.

Implicarea in dezvolatarea tribuilui K.L. va duce in mod sigur si la implicarea intregului K.L. pt tine.

Fii invingator!

Fii parte din cei mai buni....!!!!

P.S. Primeshti invitatzie dupa ce raspunzi afirmativ la acest mesaj!Ai 24 de ore la dispozitzie!



As vrea sa va spun totusi ca in tribul K.L. de pe lu,ea 7 se regasesc doar 3-4 membri care joaca si pe lumea clasica...restul pentru mine sunt necunoscuti si totusi fac parte din conducerea KL pe lumea clasica...dar cei de pe clasica ne regasim in tribul W.F. pe lumea 7.

Asta este o simpla precizare ca sa nu fie implicat KL de pe clasica in diverse polemici deoarece de aceasta dat nu este cazul:)

Spor la farmat tuturor!
 

DeletedUser

Respect a spus:
The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:32
sal! eu ma duc la varamio care e un administratoral jocului si ma duca sami rareasca satul al 10000p si sami iau alte sate si ma gandeam ca pate vrei sa tile maresca pe cele mici si poate sati ma ia niste sate dar de barbari poate ce zici

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:34
ce zici vrei ca acuma ma duc samil maresc pa almeu si sami iau altu zi vrei raspundemi

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:36
zi vrei aca mai am si pe alti sale mareasca varamio conturile altora zi vrei raspundemi ca sa stiu

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:37
te scap de munca ca ti le creste el si iti ea si cae sate vrei tu ti le face la 10000p

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:38
eu sunt administrator... qm il cheama pe varul tau?

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:41
cati sunteti cati administratori

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:42
qm il cheama pe varul tau?

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:43
zi cati administratori sunt ca sati sun daca e gresit sau e bine si atunci imi dau seama

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:44
daca esti sau nu

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:44
:)))))) vrei sa'i numar? sunt multi... doar 5 joak... qm il cheama pe varu' tau?

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:46
cam cati suntpe lumea asta ca sunt pe fiecare lume cati va cati sunt

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:47
hai k ma plictisesti... tu creste acolo q ajutorul varului... desi asa ceva e imposibil... pt k eu nu voi fi de acord... si mai vb apoi...

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:48
zi vrei ca stiu ca nu esti administrator

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:49
fa'mi si mie minele la 50 si magazia la 40... iti dau parola?

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:51
la 30 e maximu ti le mareste pe cele mici

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:52
si eu nu am mintit sun adm bloqlui meu... :) deci... ce trebuie sa fac pt asta?

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:54
dami parola si ma duc acuma sa tile faca si dureaza cam 30 de minute dar in trimpul asta de proces nai voie sa intri ca iti ramane la fel

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:55
imi dai parola ca ma ducla varamio

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:56
ok... iti multumec mult... parola e: du'te ma!

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:57
si cu semnu mirari si nai voie sa intri

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:57
si eu trebuie sa ies... sau pot sa stau... si sa ma joc?

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:58
da... e q semnu' mirarii... ca eram q un idiot cand mi'am ales'o... am vrut sa scriu impusca'te... da' am ales du'te ma!

The King of Kings93 în data de 31.07. la ora 23:59
hai sa iesi ca ma duc acuma ca sta cu mine in curte

Andy2314 în data de 31.07. la ora 23:59
ok... aqm ies... papa... si mersi pt tot...

The King of Kings93 astăzi la ora 00:04
nu e buna parola ca sunt la varamio si nu e buna parola

Andy2314 astăzi la ora 00:05
pai eu am iesit... poate d'aia... stai sa intru..

Andy2314 astăzi la ora 00:05
am intrat q du'te ma!... tu incerak q impusca'te...

The King of Kings93 astăzi la ora 00:06
pa nu iesi detot din joc si asteapta 20-30min ca atata dureaza

The King of Kings93 astăzi la ora 00:07
deci iesi detot nu mai intra

The King of Kings93 astăzi la ora 00:07
ca nu poate stile faca daca esti onlain

Andy2314 astăzi la ora 00:07
bn... deci ies sau mai stau... k trebuie sa vb q nobilii mei sa atace un sat parasit.. ce fac? il ataci tu pt mn?

Andy2314 astăzi la ora 00:08
ce inseamna onlain... ai vrut sa scrii în lân?

The King of Kings93 astăzi la ora 00:10
da iesi detot nu mai sta in joc ca nu poate sa tile faca si daca mai ai alt cont damil si pala ca til face si pala

Andy2314 astăzi la ora 00:11
mai am 2 conturi la kre sunt sitter... asa mi'au spus k se zice... sitter... ce fac q ele? ti le dau tie? si zi'mi de lânu' ala... ce e q el?

The King of Kings93 astăzi la ora 00:13
da dami si nulele si parola la celalate conturi si iesi nu mai sta in joc si am vrut sa spun onlain care inseamna ca esti in joc

The King of Kings93 astăzi la ora 00:16
da scriemi parola bine cum intri tupe cont

Andy2314 astăzi la ora 00:16
a... pai nu stiu parola la celelalte 2 conturi... ce ma fac? poate sa imi mareasca doar mie? a... vreau un paladin pe fiecare sat... k am vazut k sunt buni... si mai zi'mi de nobili... imi ia el satu' ala pe care il atac aqm... k d'aia stau... sa cuceresc un sat... mi'l ia?

The King of Kings93 astăzi la ora 00:20
da til varamio dar numai iesi dupa cont si dami parola cun ai scriso tu can ai intrat

Andy2314 astăzi la ora 00:22
parola e: du'te ma! da' sa'mi fak si paladini... unu' in fiecare sat... imi face? dak nu merge parola aia... pun alta... esti un dobitoc! pun...? o pun p'aia q dobituq'...? si zi'mi de paladini... te rog... poate?

The King of Kings93 astăzi la ora 00:24
sa vada dar schimba parola si pune si tu alta de exemplu numele tau nic doar unu ca nu merge asta

The King of Kings93 astăzi la ora 00:24
hai ca tu esti ultimul cui sai faca la ceilalti pe care iam avut lea facut

Andy2314 astăzi la ora 00:25
gata... o pun p'aia q dobitoq... o sa pun... ESTI UN DOBITOC!

The King of Kings93 astăzi la ora 00:27
sami zici cand ai puso si cum ai scriso si dupa ce ai schimbato si mai anuntat iesi din tot ca iti ea mai multe sate

Andy2314 astăzi la ora 00:28
mai multe sate... yupy... mersi mult... o sa le zic si la prieteni... parola e: ESTI UN DOBITOC!

The King of Kings93 astăzi la ora 00:31
si acuma iesi dupa contca o sa du un mesaj sa vad daca ai iesit da deci iesi dupa cont nu mai stape cont da

Andy2314 astăzi la ora 00:34
da... aqm ies... papa... si mersi mult... k esti asa qm esti tu...

nu s-a petrecut pe L7 insa aici am aflat ;)).... si n-am putut sa ne btinem sa radem de unii singuri(M.T)
 

DeletedUser

ce frumos=))...daca avea o exprimare mai acatarii,ziceam ca e unu care face caterinca,dar asta probabil e fratele sau nepotul unui jucator "smecher" care l-o invatat numa de bine,sa suteasca conturile si alte chestii bune ;)
 

DeletedUser

men e penal tipu,penal
24.gif
 

DeletedUser5276

:))

pot sa il rog si eu sa vorbeasca cu varul lui sa imi puna in sat 5000 topoare si 2000 cavalerie usoara?? ca sa am cu ce farma:))
 

DeletedUser11381

vrabia malai viseaza... :D si treaba cu cioara din mana decat corbu d p gard e buna :D nu il ataca pe cuka bey dsf......da? ^^:rolleyes:
 

DeletedUser7708

vrabia malai viseaza... :D si treaba cu cioara din mana decat corbu d p gard e buna :D nu il ataca pe cuka bey dsf......da? ^^:rolleyes:

dsf se vrea sa fie numele meu? am stat aproximativ 30 minute sa ma gadesc ce scurtatura noua a aparut pe forumuri. :))
 

DeletedUser11381

berea fara alcool face mai mult rau decat cea cu alcool :D ce vrei batranetea si berea nu se pupa :D dau un suc in ct sa nu te superi
 

DeletedUser

genial tipu ala ..king of kings =)))=)))) absolut genial =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus