Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar nu mai este el pe cont...pacat ca-i terfelesc altii numele pe joc...asta este...daca a lasat contul la...bleah...oricum nu-i treaba mea...mesajul este de pe un cont...si-l voi trata ca si cum apartine proprietarului :p:p:p
 

DeletedUser

mai nu stiu ce sa spun de acest claudiu...doar ca m-a spurcat si dupa m-a blocat la mesaje, ca ultimul las...i-a fost frica de replica =))
 

DeletedUser9688

mdaa.. uneori mai gasesti mesaje amuzante si la sfarsit de lume:


Aquis în data de 15.05. la ora 10:03
Te invit sa te alaturi tribului meu. Impreuna putem fi mai puternici.

keithoss în data de 15.05. la ora 19:28
=))))))))

asta-i text ce se foloseste la inceput de lume.. tu vii acum cu el?

=))))))))))

Aquis în data de 15.05. la ora 19:32
E ca un nou inceput pentru tribul meu deci se potriveste. Daca nu-ti place zi ce text ai fi folosit tu

Aquis în data de 15.05. la ora 19:38
Si oricum pe mine ma intereseaza daca vrei sau nu invitatie nu daca iti place textul.

keithoss în data de 15.05. la ora 19:51
Cine-i sef la voi acolo in BS ?

Aquis în data de 15.05. la ora 19:56
Scrie la profilul tribului. CEilalti doi sunt intemeietori, eu doar conducere.

keithoss în data de 15.05. la ora 20:01
ok.. o sa vorbesc cu Alina sa te invete sa trimiti o invitatia si un mesaj prin care sa inviti un jucator in trib la acest nivel al jocului.

Aquis în data de 15.05. la ora 20:02
stai sa-ti arat ca stiu sa trimit invitatie. sa te uiti la rapoarte

Aquis în data de 15.05. la ora 23:09
ti-a dat mesaj ? cica sa ma inveti sa fac invitatii !

Aquis în data de 15.05. la ora 23:11
scuze. nu era pentru tine

keithoss astăzi la ora 02:50
:)))
 

DeletedUser33089

mai sunt penali daca chiar asa vorbesc unii conducatori:D

si ma intrebam cum de nu au existat alti jucatori sa le inlocuiasca locurile libere din H.K.
acuma stiu si cred ca au avut dreptate sa desfinteze tribul atata timp cat exista jucatori ca astia..
 

DeletedUser

whc-4bfad3ae6af10.jpg


ni se demonstreaza din nou ca limba romana e tare grea rau =))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mara eu nu vad nici un amuzament aici, vad doar analfabetism. Daca asta ti se pare amuzant tie.....
78.gif



mutant009 astăzi la ora 17:27
Sall.
Mi-am facut acest cont aici deoarece vreau sa jok si eu pe aceasta lume.Daca vreodata vrei sa te lasi de jok sau daca auzi pe cineva ca se lasa de jok te rog sa iei legatura cu mine deoarece eu vreau sa jok pe aceasta lume.

Mersi anticipat!

gorneacu astăzi la ora 17:42
si cu ce te pot ajuta eu ? :)

mutant009 astăzi la ora 17:43
daca auzi p cnva ca vvrea sa se laase de jok ma anunti s p mine..vreau neeparat sa jok aici

gorneacu astăzi la ora 17:44
ma las eu

mutant009 astăzi la ora 17:45
pai si dai contul?

gorneacu astăzi la ora 17:50
pai iti trebuie antrenament ca sa joci la nivelul meu. deci uite cum facem : faci un clip cu tine in care executi 100 de flotari in mai putin de 7 minute, 100 genuflexiuni in mai putin de 5 minute si saritura in lungime de pe loc, 3 metri. daca vrei , optional , aruncarea greutatii mai mult de 15 metri ( 7 Kg ) , si alergare viteza 50 metri sub 8 secunde.. la final poti face si putin joc de glezne, asa pentru impresia artistica. daca treci cu brio de toate probele , te voi considera apt sa joci pe lumea asta si iti voi ceda contul. astept clipul nerabdator, o zi buna sa ai :)

mutant009 astăzi la ora 17:51
u faci mijto d mine?

gorneacu astăzi la ora 17:51
vorbesc foarte serios


sa-l mai supun si altor probe? :D:D
 
Ultima editare:

DeletedUser17395

gaby pune-l sa dea banane la maimutza. Daca nu are talent la asta...mai bine lasa-l
 

DeletedUser32261

gore88 în data de 01.06. la ora 23:42
Auzi,ia spune-mi tu mie sincer cum de ai facut atatea puncte,ca eu joc de ceva vreme si nu am decat 1974 puncte.
Da-mi te rog schema aia dupa care joci,pentru ca eu sunt extrem de periculos si pozitia mea pe harta ma obliga sa joc dur!!
Dar totusi,care e faza la jocul asta,sa cresti satul la maxim si apoi mai primesti altul gratis sau cum?
Tu ai lancieri daia sau berbeci? eu nu am niciunul?Ai si alti "zapaciti" dastia gen luptator cu toporul sau vreun cavaler negru?Stii ca un vecin de langa mine are "spioni"?Vine cateodata la mine,viziteaza,se uita la cladiri,apoi pleaca...dar cel mai rau ma enerveaza ca imi ia din materiale.Poi eu ma chinui sa strang cate 400.000 argila,lemn si fier si il primesc la mine in casa si el fura si pleaca.Si acuma fura din ce in ce mai mult!!Vine nasolul si in lipsa mea..Mi-e jena sa-i spun in fata dar mie nu prea imi place sa mi se cotrobaie in valiza.A zis ca ramanem prieteni si ca o sa ma ajute el din cand in cand,iar daca cresc satul a zis ca o sa-mi trimita 4 nobili...Nu stiu ce sunt astia,eu nu tin asa ceva in sat,dar daca nu fura materiale,ii primesc cu bratele deschise.Cum fac sa cumpar si eu cativa soldati,jandarmi,paznici,sa am dreaq aici la nevoie,in caz ca mai vine asta neinvitat.
Omule,astept raspuns de la tine,nu ma lasa asa,dau o bere cand vand prima cladire!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus