Mesaje amuzante ro15

DeletedUser16039

până şi eu l`am făcut la inamici invinşi, şi`s mai mic ca el de 7-8 ori :D
 

DeletedUser27053

Tellzoid în data de 08.11. la ora 13:20
Ceau,cum ti se apre tribul B-Sea?

Ms.Big în data de 08.11. la ora 14:38
Cam rece azi dar probabil odata cu aparitia soarelui se va incalzi . Locurile pe plaja sunt bune. Am si bar sa imi cumpar bere. E bine. De ce ?

Tellzoid în data de 08.11. la ora 14:41
Intrebam doar.Vroiam sa va dau invitatie in armada tie si lui dandrackul,dar nu doreste sa vina.

Ms.Big în data de 08.11. la ora 14:44
Sa fiu cea de a 285 -a oaie din [ally]ARMADA[/ally] ?

Tellzoid în data de 08.11. la ora 14:46
Dar ce aveti toti cu numarul mare de jucatori din [ally]Armada[/ally]? Vom ajunge la 90 de jucatori in maxim 2 luni...

In fine,era o simpla invitatie.O zi buna in continuare

Ms.Big în data de 08.11. la ora 14:47
Fi sigur ca o sa ajunga [ally]ARMADA[/ally] la 90 de jucatori la ce pofta de sate am :))

Tellzoid în data de 08.11. la ora 14:51
Felicitari.Spor la sate


Nu va mai luati ma de el. Am observat si eu ca satele de barbari si-au luat lumea in cap si incep sa atace , era vorba ca isi fac si un trib al lor ....
 

DeletedUser

Pai cum mai Tellzoid ? De ce sa nu-i ataci ? Ce fel de razboaie esti tu invatat sa duci ? =) =)

cu ce sa atace ma???cu sate de 4000 de pct:)):))sincer nici nu e rentabil sa-l ataci..ca iei sate mici de la el...:p:p..mai are cate un sat de 10.000 de pct..:))
 

DeletedUser

Pai cum mai Tellzoid ? De ce sa nu-i ataci ? Ce fel de razboaie esti tu invatat sa duci ? =) =)

doar tie iti voi raspunde deoarece ma inteleg bine cu tine.din pacate,asa cum am mai spus mai sus,am picat intr-o zona rea,plina cu aliati si cu colegi de trib.eu nu sunt o persoana care sa isi injunghie colegii pe la spate,asa ca am preferat sa iau sate de barbari.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
doar tie iti voi raspunde deoarece ma inteleg bine cu tine.din pacate,asa cum am mai spus mai sus,am picat intr-o zona rea,plina cu aliati si cu colegi de trib.eu nu sunt o persoana care sa isi injunghie colegii pe la spate,asa ca am preferat sa iau sate de barbari.

Da, asta inteleg, cu satele de barbari ... dar nu inseamna ca nu ai trebuie sa ataci B-Sea-ul. Sunt dusmanii tai. Eu te-as concedia daca ai in trib cu mine si ai spune ca nu vrei sa ataci dusmanii, pentru ca nu ai nimic cu ei :p
 

DeletedUser26528

eu nu am nimic cu B-Sea,nu am de gand sa va atac

NU !
Tu iti ataci colegii atacati de b-sea


.micutul. (592|564) K55 9,227 lancelout [Armada] maltese [B-Sea] 2009-11-09 13:18:47
cetate (594|567) K55 9,852 lancelout [Armada] Tellzoid [Armada] 2009-11-09 12:37:10
.olog. (596|569) K55 9,533 lancelout [Armada] Tellzoid [Armada] 2009-11-09 12:16:56
.alcatraz. (598|570) K55 9,785 lancelout [Armada] Tellzoid [Armada] 2009-11-09 09:54:02
mul (590|577) K55 4,385 lancelout [Armada] regina2 [B-Sea] 2009-11-09 09:53:13
. : DemO - 083 : . (591|573) K55 7,640 lancelout [Armada] -DemO- [B-Sea] 2009-11-09 09:47:16
.groaza. (597|570) K55 9,596 lancelout [Armada] Tellzoid [Armada] 2009-11-09 09:16:48
 

DeletedUser

Angel Dust,mi-a fost sters postul in care ti-am raspuns.Sper ca l-ai vazut,asta pentru a-mi confirma impartialitatea de aici.

mefisto...acel cont mi-a cedat sate,si nu stiam ca are atacuri din partea B-Sea,asa ca strange mai multe informatii daca vrei sa acuzi.

Nu mai am ce zice aici,iau exemplul altor oameni,privesc din umbra de acum incolo_O seara placuta in continuare
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Angel Dust,mi-a fost sters postul in care ti-am raspuns.Sper ca l-ai vazut,asta pentru a-mi confirma impartialitatea de aici.

Care mai ? Ala care l-ai inceput cu "doar tie iti voi raspunde deoarece ma inteleg bine cu tine" ? E prezent ala, nu e sters :p Altul nu am vazut :)
 

DeletedUser

Da, asta inteleg, cu satele de barbari ... dar nu inseamna ca nu ai trebuie sa ataci B-Sea-ul. Sunt dusmanii tai. Eu te-as concedia daca ai in trib cu mine si ai spune ca nu vrei sa ataci dusmanii, pentru ca nu ai nimic cu ei :p

dupa ce scris asta,ti-am scris motivul pentru care nu ii atac pe ci din B-Sea,si era un text destul de lungd,dar cuiva nu i l-a placut.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu, nu l-am vazut ... Dar esti sigur de ce spui, ca l-ai postat, si ca l-a sters cineva dupa !?
 

DeletedUser

Tellzoid, dacă ai vreo reclamaţie o poţi face printr-un ticket, până nu ai o dovadă concretă nu face aluzii la faptul că cineva ţine cu B-Sea. Uiţi că toţi de pe L15 nu ne plac şi asta pentru că suntem prea buni şi pentru locul pe care îl ocupăm! (Ştiu, modestia mă caracterizează pe deplin)

Cât despre piraţi, nu mai intraţi în discuţii contradictorii, nu are rost!

Cât despre spam-ul creat, îmi cer scuze în numele jucătorilor din B-Sea!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
dupa ce scris asta,ti-am scris motivul pentru care nu ii atac pe ci din B-Sea,si era un text destul de lungd,dar cuiva nu i l-a placut.

Chiar ma faci curios, credeam ca sunt singurul moderator de aici. Esti sigur ca ai apasat butonul de afisare ?

Cât despre spam-ul creat, îmi cer scuze în numele jucătorilor din B-Sea!

Se accepta, revenim la mesaje amuzante :).
 

DeletedUser

da adex,am apasat,nu sunt nascut de ieri...si eu nu am acuzat pe nimeni,si nici nu am zis ca cineva tine cu B-Sea.Pana una alta imi aleg bine cuvintele.

sa revenim la forum
 

DeletedUser

Vreau sa va arat si eu un mesaj:

nazac în data de 12.12. la ora 21:38
ce faci frate?tocmai pe mine care stau de o viata in pipera ma omori?

PokerAce în data de 12.12. la ora 21:40
Cine esti ?

nazac în data de 12.12. la ora 21:42
nazac. cel pe care il ataci

PokerAce în data de 12.12. la ora 21:42
Unde stai in pipera

nazac în data de 12.12. la ora 21:45
pe CHIVU DUMITRU. TU PE UNDE STAI?

PokerAce în data de 12.12. la ora 21:46
aha

nazac în data de 12.12. la ora 21:47
TU unde stai in pipera?

nazac în data de 12.12. la ora 21:52
e clar,daca nu mai raspunzi cand esti intrebat unde stai in pipera ca esti un mincinos care nu sta in pipera si nu mai stie ce sa raspunda

PokerAce în data de 12.12. la ora 21:53
cati ani ai ma ??

PokerAce în data de 12.12. la ora 21:53
ia intreaba-ma ceva sa vezi ca stiu

nazac în data de 12.12. la ora 21:59
54 de ani ma putoiule si de intrebat nu te mai intreb ca m-am convins cata educatie ai ma

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:00
Chivu dumitru zici
il cunosti pe Calesu alexand

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:00
alexandru

nazac în data de 12.12. la ora 22:01
si totusi am sa te intreb ceva.esti machedon sau roman?

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:01
roman de ce ??

nazac în data de 12.12. la ora 22:02
ii cunosc pe ai luicalesu de ce?

nazac în data de 12.12. la ora 22:03
am intrebat pt ca de regula ei sant mai intepati la vorba

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:04
Aha imi lasi mie satele alea ??

nazac în data de 12.12. la ora 22:05
la sa-ma frate sa taiesc ca e a treia oara cand o iau de la margine si tocmai acum csnd am crescut si eu cat de cat

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:06
Acum am dat atacurile , cs pot sa mai fac

nazac în data de 12.12. la ora 22:07
tu esti de al lui calesu?

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:07
Nu de ce

nazac în data de 12.12. la ora 22:09
m-ai intrebat de ei si de aia am crezut ca esti neam cu ei

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:09
Stau pe strada scolii ...

nazac în data de 12.12. la ora 22:11
numele de CHISCA ITI SPUNE CEVA?

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:12
da a fost cu mine in clasa chisca adrian

nazac în data de 12.12. la ora 22:14
E FINUL MEU pe taica-su il chiama mihai si e fratele meu

PokerAce în data de 12.12. la ora 22:21
Unde iti e armata

nazac astăzi la ora 13:18
si acum cum facem ?ca imi vreau satele inapoi ce zici?Eu am scos armata din sate ptr. ca tu sa nu ai pierderi si zic ca am procedat omeneste

nazac astăzi la ora 20:12
bine copile tu ai vrut asa.Am vorbit cu andrei si am aflat al cui esti si unde stai asa ca am sa -i zic lui barbatu meu sa stea de vorba cu tine pt cele doua sate si sa nu te superi daca nu ai sa te mai uiti in oglinda careva saptamani.partea proasta pt tine e ca eu stiu cum arati dar tu nu si sincer imi este mila de tine dar daca tu crezi ca merita asa am sa procedez.poti sa le pastrezi pt ca am sa primesc plata pt ele.sa ai seri bune cate au mai ramas pna ne vom intalni fata in fata.

PokerAce astăzi la ora 20:14
Ma ameninti cumva ???

nazac astăzi la ora 20:42
continua asa ca esti pe drumul cel bun.de fapt cand mi-a zis al cui esti mi-am dat seama ce educatie ai putut primi

PokerAce astăzi la ora 20:42
Uite ce am **

Mesajele acestea au fost trimise de către PokerAce mai departe.
 

DeletedUser16039

şi te`ai şi speriat, ăă !? :eek:

lasa`l in pace ca e plina lumea de frustrati ca el! :p
 

DeletedUser

Nu doamne ..doar am postat si eu aici sa vedeti ce pot scoate unii pe gura ...
 

DeletedUser28980

daca ala are 54 de ani si gandeste/vorbeste asa, bolnava mai e lumea
 

DeletedUser

-=ROMA =- ESTE IMPERIUL CEL MAI STRALUCIT CARE A FOST

-OARE PUTEM SA FACEM SI NOI ASTA AICI IN ACEST JOC?
NUMAI IMPREUNA VOM INVINGE.

Roma nu era imperiu
 

DeletedUser2821

Bine ca nu a zis " care este " :)) .
Oricum roman este care a fost =)) .
Eh , e imperiul roman, dar la incultura copiilor din ziua de azi , mai conteaza.
Iar cel mai intins imperiu , a fost cel mongol din cate stiu ...
 
Sus