Mesaje amuzante ro15

DeletedUser

Iti dai seama , ca e un frustrat , nici macar nu e cine stie ce jucator , dupa cum ziceai si tu .
Iar diferenta fata de restul tribului , zice clar ca nu e un bun conducator ,daca era , incerca ca majoritatea sa aiba un punctaj apropiat lui , deci , sa nu inobileze chiar el tot , si sa mai dea si la altii , dar de unde , ca el e unu si restul tribului sunt in punctaj adunati cat el .

asta denota ca e egoist si il intereseaza doar persoana lui si sa se faca mare...mamut. dar daca s-ar pune vreo 3-4 insi mai mici pe el iti zic clar ca ar da stergere cont.
 

DeletedUser16039

stergeti de acolo, de la final MadLordIce ca sa nu fiti referalul lui, si va puteti juca! Asta, asa ca nu are legatura cu Triburile!
 

DeletedUser

Ce-a ajuns topicu Mesaje amuzante ro15 .....

pai incercam sa ne amuzam pe seama unora care nu au treaba cu viata sau care fac din jocul asta un adevarat teren de lupta pentru frustrarile lor din viata reala. unii refuleaza pe joc intr-un mod foarte urat, de aici si multitudinea de specimene intalnite zi de zi pe serverele romanesti.

nu ne ramane decat sa ne amuzam si sa facem haz de necaz....si nitel spam sau off-topic :D
 

DeletedUser

falfai si eu din topic in topic....si am aterizat ca din intamplare si pe lumea 15, unde deja vad niste increzuti de nu le ajungi nici cu prajina la nas...:D ei cred ca satele fac pe om, dar se inseala
 

DeletedUser26528

@ aquilla :
Pana acum am 2 specimene :D

Ozon , si Bubuci ... adevarat ..n-au treaba cu jocul , nici macar cu viata lor de zi cu zi n-au treaba ... unu dintre ei , mai exact bubuci ma intreba ca daca eu ma intalnesc si-n viata reala cu prietenii si atacam in gasca oameni pe strada (asa cum l-am trimis pe el la margine pe triburi) .. ceea ce mi se pare..hahaa ..dus cu capu daca poate sa-i debiteze creieru asa ceva .

Iar ozon , ce pot sa zic de el... sa trezit omu cu 5000 de atacuri pe el dimineata si a inceput sa faca gura mare ca suntem cu adminii :))
 

DeletedUser2821

@ aquilla :
Pana acum am 2 specimene :D

Ozon , si Bubuci ... adevarat ..n-au treaba cu jocul , nici macar cu viata lor de zi cu zi n-au treaba ... unu dintre ei , mai exact bubuci ma intreba ca daca eu ma intalnesc si-n viata reala cu prietenii si atacam in gasca oameni pe strada (asa cum l-am trimis pe el la margine pe triburi) .. ceea ce mi se pare..hahaa ..dus cu capu daca poate sa-i debiteze creieru asa ceva .

Iar ozon , ce pot sa zic de el... sa trezit omu cu 5000 de atacuri pe el dimineata si a inceput sa faca gura mare ca suntem cu adminii :))


Pai pune si cu ozon mesaje , ca nu am vazut ...

aquilla - vezi mai sus cu bubuci :p
cauta ca merita !
 

DeletedUser

Say yes Smoken astăzi la ora 18:01
Sefule...
Sunt un mare fan al tau...
Deaceea mi-am facut si un ip asemanator...
As avea si eu o rugaminte pot primi si eu o invitatie in trib...
O sa va ajut cu cat pot...
*** se poate iti multumesc!!!
Mersi ca ai citit mesajul!!!
Astept raspuns ????
O zi buna in continuare!!!

sydn.png
 

DeletedUser2821

=))

Of , of , unii copii au atata imaginatie , daca ar stii si cum sa o foloseasca ... :)
 

DeletedUser2821

:)) ok ok

Dar este deja michelle2009 , si sunt sigur ca o sa apara si 10 :p
 

DeletedUser

ma smokey daca eu eram in locul tau il luam in trib ma...numai asa sa ii fac pe plac...iti dai seama ce ar fi in inima lui?ar povestii tuturor prietenilor lui "isprava" si s-ar umple harta de alti pusti pentru a avea sate mai multe de inobilat... :D
 

DeletedUser

Ce interes am să îmi îngreunez munca și a face să mai apară jucători mici pe hartă ? Vreau doar să închid lumea. Oricum, am înțeles de la un pirat că joacă Counter Strike cu numele meu! Dacă mă vedeți jucând CS, să nu vă mirați :))
 

DeletedUser

pai da dar lumea presupun ca vrei s-o inchizi prin cuceriri nu? :p
asa ca e bun si satul lui say yes smoken:confused:
 

DeletedUser2821

nu , nu vrea sa o inchide prin recrutari , vrea prin orice mijloace :p
 
Sus