Mesaje amuzante ro15

DeletedUser16039

Bai misologule chiar e asa de greu sa pui o farama de ratiune in vorbele tale? Lasa cliseele gen "gunoaie sociale" si exprima si tu o idee coerenta, nu mai debita toate aiurelile pe aici.

Mda ... hai, ciocu` mic.
Michelle mi-e inamic. Spor la spus povesti de adormit copii. Intr-un top 5 al penibililor de pe L 15, ocupi tot topul.
Nu-mi mai bat gura cu tine, nu bag in seama toti tantalaii de pe L 15. Da` tu sa te bucuri, am facut o exceptie la tine.
Hai, te pup in dinti cu un bocanc, marimea 44.

LE : si cu asta inchei ... nu meriti un dram de atentie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu , chiar daca te uiti este in tribul inamic ,doar ca exista un anumit respect si intre inamici , mai ales intre mini si majoritatea inamicilor mei .

OK am priceput, simtea nevoia sa fie ecoul cuiva si te-a gasit pe tine.


Mda ... hai, ciocu` mic.
Michelle mi-e inamic. Spor la spus povesti de adormit copii. Intr-un top 5 al penibililor de pe L 15, ocupi tot topul.
Nu-mi mai bat gura cu tine, nu bag in seama toti tantalaii de pe L 15. Da` tu sa te bucuri, am facut o exceptie la tine.
Hai, te pup in dinti cu un bocanc, marimea 44.

Deci te-am lasat fara argumente. Nu conteaza ca Michelle ti-e inamic sau nu, asta nu schimba faptul ca tu esti facut ca sa fii ecoul altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Nu , eu cred ca tu esti facut doar ca sa dispari sincer , stii tu cum e , azi apari si maine nu mai existi pe harta pentru ca te-ai luat de cine nu trebuia.
 

DeletedUser

Nu , eu cred ca tu esti facut doar ca sa dispari sincer , stii tu cum e , azi apari si maine nu mai existi pe harta pentru ca te-ai luat de cine nu trebuia.

Eu vorbeam de viata reala, tu vorbesti doar de un simplu joc. E o mare diferenta(bine, nu suficient de mare incat chiar si cei ca tine sa o poata sesiza).
 

DeletedUser2821

Eu vorbeam de viata reala, tu vorbesti doar de un simplu joc. E o mare diferenta(bine, nu suficient de mare incat chiar si cei ca tine sa o poata sesiza).

Vezi , vorbesti de oameni pe care nu ii cunosti in viata reala , eu vorbesc de joc pentru ca aici nu vorbesc de oamenii din spatele calculatorului ci de playeri , care nu se identifica prin nume ci prin nick , intelegi ?

Nu , stiu , prea greu pentru tine , mai bine faci afirmatii nefondate de unul sau altul , nu ?

Te duce mult capul se vede.
 

DeletedUser

@Michelle: Afirmatii nefondate? Mi-ai urmat reteta? Cred ca acum chiar e cazul. Deci tu cand vorbesti cu mine nu te gandesti la persoana din spatele monitorului, ci(daca ai auzit vreodata de Leif cel Fericit) la un viking mort de aproape un mileniu. Ma mir cum de nu m-ai intrebat daca am inviat sau daca am mai multi ani ca Matusalem. Eu nu ma indentific prin nick, nu sunt dedublat si nu ma cred personajul de mai sus. Nick-ul doar ascunde numele persoanei, ce e atat de important la el? Uneori, mai exprima si cateva detalii insignifiante legate de persoana respectiva, dar atat. Intelegi?
Raspunsurile tale, ca si ale respectabilului domn kidlukas, care de-abia a invatat antonimele, si ne incanta cu noul cuvant adaugat in lexicul lui("papagal"), raspunsurile voastre denota un nivel de cultura si inteligenta care nu va permite sub niciun fel sa faceti voi afirmatii legate de mine de genul "nu te duce capul". In ciuda faptului ca nu va cunosc in viata reala,aceste raspunsuri imi dau mie dreptul sa va cataloghez drept inculti, prost dotati intelectual, cu o gandire sub-mediocra, ce sa mai vorbim de vocabular...sau cel putin asa imi lasati impresia ca sunteti, si astea nu sunt niste jigniri, sunt constatari.
Crede-ma, cu siguranta tu chiar nu esti cea mai in masura sa vorbesti de mine, in special la capitolele unde inferioritatea ta devine extrem de vizibila(in viata reala, daca nu te-ai prins pana acum). Ai priceput?
Vorbeam de viata reala, punctele din joc nu reflecta in niciun fel gradul de inteligenta, ci maxim experienta. Relatiile diplomatice dintre triburi nu schimba radical nici comportamentul unor persoane, unora le place sa ramana in umbra altora sau sa ramana ecoul lor. Unora le place sa fie papagalul altora, chiar daca nu sunt capabili sa concretizeze o idee, sau sa aduca vreun agument bun in favoarea lui.
Dar, revenind la vechea ta problema, raspunde-mi te rog cand vei aplica reteta, ai nevoie de ea.

@jason.statham: Evident, si tie iti trebuie inca un post. Ma bucur ca ai spus "patetic" si nu "penibil". E un nou cuvant, respect!
Necunoscut pe Triburile? Oare reflecta asta in vreun fel ceva legat de persoana mea? Dar iti recomand sa iti adaugi in anturajul tau cativa prieteni noi: DEXonline(deci nu decsonlain, intelegi?), niste carti(de citit, nu de joc), si Google(nu Goagal, nici Gugal si nici Gugle).
 
Ultima editare de un moderator:

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Grav amice, grav de tot. Ce esti asa excitat?! Esti un "nimic" pe triburi, un "nimic" pe forum. Ai venit aici sa ... ce ? Ai aceleasi glume mereu, si te crezi vreun zmeu ... nu te da asa zmeu, ca te ia vantu`. Gata, am inteles toti. Ai vrut sa fi si tu bufon pentru o zi aici pe Lumea 15. Dar ajunge. Gata. Fugi la nani. S-a racit grisu`.
 

DeletedUser

Grav amice, grav de tot. Ce esti asa excitat?! Esti un "nimic" pe triburi, un "nimic" pe forum. Ai venit aici sa ... ce ? Ai aceleasi glume mereu, si te crezi vreun zmeu ... nu te da asa zmeu, ca te ia vantu`. Gata, am inteles toti. Ai vrut sa fi si tu bufon pentru o zi aici pe Lumea 15. Dar ajunge. Gata. Fugi la nani. S-a racit grisu`.

Grav? Ce e grav? Boala lui michelle vad ca se raspandeste repede, aia e grav. Din fericire poti inca sa urmezi aceeasi reteta, in ciuda faptului ca poti fi alergic la unele ingrediente. Sa speram ca nu esti, desi eu raman cam sceptic...
Excitat?? Mda, sper ca a fost o tentativa esuata de gluma, nu-mi pot inchipui ca nu stii intelesul cuvantului.
Iar eu vorbeam de viata reala, in viata virtuala nu ma intereseaza ce faci. Ajungi sa ma insulti, facandu-ma "nimic" pe triburile si pe forum. Pacat ca in viata reala se inverseaza rolurile, dar de data asta "nimic" chiar exprima ce trebuie.
Si care glume? Pe care le mai si repet, i-auzi! Un exemplu ai? Poate vrei sa spui ironii, dar nici pe alea nu le repet. Tu zici ca vreau sa fiu bufon...Bufon nu stii ce insemna, deci te rog informeaza-te. Vezi ca nu e portarul de la Juventus. Ala e cu 2 de "f". Daca stii(sper), atunci vorbesti fara logica si fara niciun sens..
Si nu mai folosii expresii si clisee de genul "fugi la nani", "s-a racit grisu", nu ma cunosti, nu stii ce varsta am, nu stii ce studii am, nu stii la ce lucrez. Dar si tu vorbesti fara sens, sau poate ca vroiai sa faci niste glume proaste cu aceleasi expresii pe care le auzim in fiecare zi de la semidocti, inculti, submediocri,mai pe scurt de la cei ca tine.
 

DeletedUser26528

Alt mesaj amuzant ( subliniez ! ca sa se simta bine acest FERICIT lief ca ii zic "amuzant" ) adresat lui michele care apropo este baiat :)))


jason.statham: sa te corectez , alea numai glume nu se pot numii . foarte probabil ca dupa ce scrie o propozitie sa o reciteasca si sa rada de cel care a scris-o , adica el :)))))

michelle2007: bre , nu conteaza ca nu ne suportam :)) da tot o sa te iau cu albert pe o alta lume in trib dupa ce terminam 15-le ... nu de alta da sa am cu cine ma certa ca albert ma cam dezamageste ..nu face fatza :))))
 

DeletedUser26528

Revenim la realitate ok ?

So ..continuare !

Mefisto. în data de 20.08. la ora 16:17
Oficial tribul [ally]B-Sea[/ally] declara razboi tribului fals b-sea !

Promitem ca va fi o retrimitere la margine , scurta !

Leif cel Fericit în data de 20.08. la ora 18:58
Daca modificam numele ce ziceti?

Leif cel Fericit în data de 20.08. la ora 19:05
Domnule Mefisto, va informez ca datorita reactiei dvs. agresive, am decis sa schimbam numele tribului. Prin urmare, nu ati mai avea motive sa ne declarati razboi. Eu stiu ca nu m-ati putea trimite la margine, raportul de puncte e in favoarea mea. Deci, mai bine nu mai ne declarati razboi.

Leif cel Fericit în data de 20.08. la ora 22:10
doamne, ce om, m-ai pus pe forum =))))
nici nu poti sa ma ataci...ce-o fi amuzant acolo? tu chiar crezi ca iti ziceam serios "domnule" si in acelasi timp si "neatza" daca vorbeam serios.


pai ce sa zic .. oricum nu-ti statea bine cu literele b , s , e , a la profil ...cand numele e FERICIT .. :))))


________________

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
mefisto., Leif cel Fericit


Salut Fericitule ! :))))))))))))))


aaa.... frumoasa "porecla" :)))))
Leif cel Fericit (Fiinta Suprema) 4 236 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, mah, ma bucur ca inca ai simtul umorului(ma refer la baiatu' mefistofelic de deasupra lui jason)
Edit: People
Michelle (name), a given name and surname, the feminine form of Michel, French for Michael
Cum, e baiat?
@jason.statham:Nu ma supar daca dai un search pe google ca sa vezi cand am descoperit America, daca tot trebuie sa ma identific cu nickname-ul meu. "prea fericitul"...
Nu sunt trist, sunt uneori socat, stupefiat etc atunci cand vad tot soiu' de specimene pe forumul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

romeo107 în data de 30.12. la ora 17:33
nul invitati pe [player]SirBoss96[/player] vreau sai iau satul va rog nul initati

Copte în data de 31.12. la ora 09:56
Mai ai de lucrat la gramatica...si nu era nevoie sa dai circulara;)nu toti avem acest drept!

romeo107 în data de 31.12. la ora 12:03
da de ce ca asa vrei tu

romeo107 în data de 31.12. la ora 12:03
stai cuminte ca am si acolo treaba

Copte în data de 31.12. la ora 19:55
mai usor cu fitele;)lasa baiatu sa traiasca ca o sa foloseasca satu ala mai cu cap...uite cate sate ai...poti sa iei de la granita cu [player]B-Sea[/player]

romeo107 în data de 31.12. la ora 19:57
frate veziti tu de satele tale nu ma anvate pe mine cum sa joc

romeo107 în data de 31.12. la ora 19:57
si mai usor cu ** aste cu mine

romeo107 în data de 31.12. la ora 19:58
oricum al demolez pentru asta

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:00
si despre cine e vorba

Copte în data de 31.12. la ora 20:01
cum vrei sa vorbesc cu tine?:))esti rege?

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:02
nu te mai baga tu unde nuti ferbe oala ai anteles

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:04
tu vedetide satul tau si nu te mai baga ok

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:05
ati voi da niste rapoarte de unde sunt eu site sa vezi

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:05
ca nu mie frica mam aparat si singur

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:13
ai vazut

Copte în data de 31.12. la ora 20:19
dar macar scrie corect;)

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:19
la ce te referi

Copte în data de 31.12. la ora 20:20
la scris;))

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:21
da la ce te refereai sa al las an pace

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:21
nu antelegi credca

Copte în data de 31.12. la ora 20:22
pai cu un asa scris ce sa inteleg;)

romeo107 în data de 31.12. la ora 20:30
ati ani ai frate

Copte în data de 31.12. la ora 20:40
Da!

romeo107 astăzi la ora 15:41
team antrebat cati ani ai

Copte astăzi la ora 16:05
si eu in ce clasa esti...

romeo107 astăzi la ora 16:10
nu ma mai duc la scoala

Copte astăzi la ora 16:10
de ce?

romeo107 astăzi la ora 16:11
pentru ca am terminat scoala

romeo107 astăzi la ora 16:11
acum ma duc la munca

Copte astăzi la ora 16:12
unde?

romeo107 astăzi la ora 16:14
muncesc an amenajari interioare

Copte astăzi la ora 16:17
dar nu ai litera Î pe tastatura?

romeo107 astăzi la ora 16:18
frate mai spatr cu acel scris

Copte astăzi la ora 16:19
?

romeo107 astăzi la ora 16:19
vad ca tu esti ala cu fite

Copte astăzi la ora 16:20
adica?

romeo107 astăzi la ora 16:21
vad ca ma corectezi cu scrisu

Copte astăzi la ora 16:21
=))

romeo107 astăzi la ora 16:21
ai ca mai plictisit

Copte astăzi la ora 16:22
bravo;)

romeo107 astăzi la ora 16:22
ai ca ma ** am alta treaba decat sa ** cu tine

grea romana asta no?
 

DeletedUser16039

Nu stiu d-astea!
Ii trebuie un manual de limba romana cu poze.
 

DeletedUser

DA:)si am mai facut continuarea si alt mesaj ca ma zice la conducere ca eu sunt siter la el si el la mine=))
 
Sus