Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oct nu era al lui patno.. erau altcineva acolo.. patno a facut recrutari din oct...

stiu ca nu am fost spion adevarat.. doar am fost salvata de cineva si asta este o alta lunga poveste.. cred ca se supara urssmircea daca o mai zic si pe asta :D
 

DeletedUser13059

unde am vorbit urat despre tine ? :)) doamne fata ... u cred ca ai nevoie de un mic control la nea gigel ;) sa te verifice poate ii ceva mai grav decat ma astept eu ..

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe tine nea gigel incearca sa te vindece de bolile mentale si dependenta de internet (triburi)? misto..
app, mersi de sfat, eu am fost deja la nea ghitza si mi-a zis ca nu am nevoie de ingrijiri medicale si sunt perfect sanatoasa.. nu iti mai face atatea griji pentru mine, scumpule
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

esti ieftina sa sti :) cu dependata de net si triburi si mai stiu eu ce ... poate ca sunt poate ca nu , doar daca voi din cateva mii de atacuri si sute de nobili nu sunteti in stare sa luati sate normal ca omu o stat non stop dar nu ii asa ;) cnad ajung atacurile circului pe bonus nici nu ma stresez , cand vin 1000 atacuri pe sat gol in centru meu la 80 ore nobili de voi la fel dc sa ma chinui cu alea .. si mai exista si ursu 2 care sta sa mai verifice asa nu va stresati pentru mine ca dependenta mea nu ii asa mare pe cum a voastra :)



apropo vezi ca circ o rupt alianta cu GOD , iar :)) mersi pentru ca a intrat ak- in circ asa mi-ati usurat munca


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

esti ieftina sa sti :) cu dependata de net si triburi si mai stiu eu ce ... poate ca sunt poate ca nu , doar daca voi din cateva mii de atacuri si sute de nobili nu sunteti in stare sa luati sate normal ca omu o stat non stop dar nu ii asa ;) cnad ajung atacurile circului pe bonus nici nu ma stresez , cand vin 1000 atacuri pe sat gol in centru meu la 80 ore nobili de voi la fel dc sa ma chinui cu alea .. si mai exista si ursu 2 care sta sa mai verifice asa nu va stresati pentru mine ca dependenta mea nu ii asa mare pe cum a voastra :)



apropo vezi ca circ o rupt alianta cu GOD , iar :)) mersi pentru ca a intrat ak- in circ asa mi-ati usurat munca


ti-am mai zis ca esti foarte dragut, nu? si in plus nu vorbesti deloc urat.. :rolleyes:

mii de atacuri si sute de nobili?? :D daca zici tu, atunci asa este.. nici macar eu nu stiam ca e asa mare activitate in Circ.. :))

iar despre alianta cu GOD, nu zic nimic... nu faci parte din god sau circ si nu esti o persoana super importanta pentru ca sa iti zic cum stau lucrurile :)


si vezi ca tu ai 3 mustrari, eu am 1.. i'm happy for you :))
 

DeletedUser

Ba GOD a cazut in genunchi in fata Circului chiar daca nu asa pare...aduti aminte cum pierdeam sat cu sat pe K67....asa ca gura mica!
daca nu ati fi incheiat PNA-ul si mai tarziu alianta cu Circ acum nu mai erai zmeu pe aici :)
 

DeletedUser13059

:))))) esti sigur ? macar eu nu am ales sa fug la clowni ca tine ;) si nu mam lingusit de nici un trib fie dusman fie aliat ;) ca sa imi apar spatele asa ca pune clownii la treaba si astept sa vad cum ma scoateti de pe harta :) marete jucator ca pana acuma daca tu zici ca GOD a cazut in fata circului atunci pot sa spun la fel despre tine ca ai cazut de 2 ori la picioarele mele :) si daca erai si daca nu erai la PC nu ma prea intereseaza dar au fost 2 ture cand am dat in tine si ai fost apa de ploaie asa ca invata si alteceva in afara de a trimite 1000 fake pe 2 sate si invatai si pe clowni acuma cum sa foloseasca scripturile alea pentru fake ca apoi sa te pot felicita pentru ce va urma :D



PS : circ o venit cu propunerea de pace nu GOD la circ ca sa nu cada aia din TSF ca erau varza ;) dar acuma aveti grija de data asta nu mai scapa iar razboiu cu circ sa dat mai mult intre god si membri tigers ca restu nu ii vedeam in granita cu mai mult de 2-3 sate , acuma ti-am zis se va vedea cine ramane si cine nu pe harta de aia cei mai buni sa castige sansele sunt egale sau cum vrei tu , rezultatul il vezi cand god sau circ nu mai exista
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)) eu sa cad in fata ta...niciodata =))

daca imi era frica de tine ma puneam si ma blindam calumea ca sa nu imi iei satele copilu`:) dar am stat linistit si team lasat sa te agiti singur! si app...de la 400 de sate sa raman cu 326...Sunteti de tot rasul...sa nu puteti sa imi luati nici macar 100 de sate in atata timp...si sa cresc de la 10 Mio. ODD pana la 75,92 Mio. ODD in cateva sapt :)
 

DeletedUser13059

=)) eu sa cad in fata ta...niciodata =))

daca imi era frica de tine ma puneam si ma blindam calumea ca sa nu imi iei satele copilu`:) dar am stat linistit si team lasat sa te agiti singur! si app...de la 400 de sate sa raman cu 326...Sunteti de tot rasul...sa nu puteti sa imi luati nici macar 100 de sate in atata timp...si sa cresc de la 10 Mio. ODD pana la 75,92 Mio. ODD in cateva sapt :)

tu nu vezi ca ce spui faci de ras tot mai mult tribu circ ? :|


hai sa iti pun o mica istorie sa vezi cat de visatori esti ;)


Side 1:
Tribes: Circ
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: urssmircea

Timeframe: 28/05/2010 00:00:00la30/06/2010 18:51:09


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 35
Diferență: 27

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79,726
Tabăra 2: 377,869
Diferență: 298,143

chart




asta ca sa vezi ce a reusit marele circus ;)

inaitne sa fiu atacat cat aveam ca aparator - 78,866,751 ..... iar acuma 144,859,686 , eu zic ca alea 10 mil ale tale sunt nimic :| in fine trecem mai departe ;) ca eu contra circ ne-am lamurit ce si cum


Side 1:
Tribes:
Players: urssmircea

Side 2:
Tribes:
Players: Ak-Orochimaru-Ak

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79,314
Tabăra 2: 11,377
Diferență: 67,937

chart


asta ii ceea ce te pune pe burta in fata mea :) nu ma lua cu faze de alea cum tot veneai ca ai dat telefoane la ionut si altii sa intre la tine pe cont sa faca ceva dar nu sa putut ;) asa ca poti sa te agiti cat vrei dar mai ai multe de invatat ;)
 

DeletedUser

8 sate ti se pare mare realizare cand eu aveam satele goale si stiai bine ca nu sunt la pc? =)) glumetule...
si pierderea satelor de catre Circ sa datorat faptului ca tu primeai sprijin in nesimtire de la GOD si ai iesit deodata din GOD si iai atacat...ei avand foarte mult,sau chiar tot sprijinul pe granita cu SH
Si nu incerca sa iesi mereu deasupra...si in fata mea nu poti sa vii cu astfel de afirmatii! daca cu altii merge asa ceva la mine nu merge!

Circ a fost in stare sa te atace...pe cand GOD nu au fost in stare sa ma atace mai deloc...au atacat ca niste copii :))

Si ramos a ajuns sa ii ameninte pe toti ca daca nu ma ataca o sa fie inobilati intern...=)) chiar asa ati ajuns sa va rugati de membri tribului sa faca ceva? hmmm
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus