Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

am primit sprijin de la god ? :) poate imi arati tu ceva rapoarte sau ceva oameni care au trimis la mine sprijin si eu nu stiu :) ce am primit a fost de la mine din satele mele de sprijin care le am sub control ;)


si sate nu am luat de la circ imd cum am iesit fi linistit;) am luat mai tarziu ca erau oricum deja blindate satele in granita nu era stres sa ma bag acolo si ti-am zis nu te mai scoate atat ca nu erai la pc ca eu nu am de unde sa stiu cand esti si cand nu on ca nu iti tin evidenta

si daca erai on tot chestia aia era numa acuma stiu ca nu te interesa satele alea si nah ... la fel a zis si iulik saracutza si uite ca acuma si-a bagat 50 k in ele :)) deci nu are rost sa mai cautati motive ca tot timpu circ nu a dorit nimic de viitor cu god doar sa se foloseasca de ei si cam atat


dar nu mai te lauda cu 10 mil ale tale cand circ mi-a facut 66 mil :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca iti trebuie ochelari :) din 10 mil GOD mia facut 76 mil adica cam tot atat cat tia facut tie Circ..

Si ursuletz taci din gura si nu te mai da dupa visin...stii bine si stiu bine si stie toata lumea bine ca tu primeai sprijin de la GOD. Si cand iam zis lui gabi zice...eu nu stiu nimic...o sa fac verificari...si a facut la verificari...

Chiar vreti sa va fac de ras si pe extern?
 

DeletedUser

cred ca iti trebuie ochelari :) din 10 mil GOD mia facut 76 mil adica cam tot atat cat tia facut tie Circ..

Si ursuletz taci din gura si nu te mai da dupa visin...stii bine si stiu bine si stie toata lumea bine ca tu primeai sprijin de la GOD. Si cand iam zis lui gabi zice...eu nu stiu nimic...o sa fac verificari...si a facut la verificari...

Chiar vreti sa va fac de ras si pe extern?

tu intai invata sa nu te faci de rusine singur si dupa incearca alte chestii... cand ajungi sa te faci de ras singur ai o problema... de obicei la mansarda... dar asta poate spune doar doctorul....

P.S. nar fi bai ca ai avea problema la mansarda ca deh... cines eu sau ursu sa vorbim... dar cand nu o recunosti atunci sempute capu la peste

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca iti trebuie ochelari :) din 10 mil GOD mia facut 76 mil adica cam tot atat cat tia facut tie Circ..

Si ursuletz taci din gura si nu te mai da dupa visin...stii bine si stiu bine si stie toata lumea bine ca tu primeai sprijin de la GOD. Si cand iam zis lui gabi zice...eu nu stiu nimic...o sa fac verificari...si a facut la verificari...

Chiar vreti sa va fac de ras si pe extern?

mosule vad ca i devenit foarte activ in ultimul timp pe extern...
ai prins glas?
 

DeletedUser

hmm sa zicem ca in timp ce ma plictisesc pe acasa mai intru umpic si pe extern:)


app tot ai facut verificarile alea sa vezi daca GOD are sprijin la urss cand era in SH:)
 

DeletedUser

da nu te pune nimeni sa intri pe extern si sa ma vezi pe mine pe aici :)
 

DeletedUser

se orienteaza probabil dupa "fi optimist,viitoru-i tot mai sumbru":))

vlad1400 astăzi la ora 15:10
mane vino la noi impreuna cu cei care ati mai ramasa acolo nu veti regreta vom domina lumea
 

DeletedUser

Titlu Ai fost şters din lista de prieteni a lui Brago
Expediat 14.09.10 21:27:14

Brago te-a şters din lista de prieteni. Nu mai poţi vedea când Brago este online, şi nici Brago nu mai poate vedea când eşti tu online.
» Prieteni

Brago, nu mai vrei sa fii prietenul meu? ce ti-am facut? :(
 

DeletedUser

batissta în data de 21.09. la ora 21:24
nu doresti sa intrii la noi decat sa mergi in CIRC ?

daca doresti iti stau la dispozitie pe messenger si vorbim mai despre toate .. mi-ar face placee sa vii si sa lupti alaturi de noi contra celorlalti. astept un raspuns sincer si te rog gandestete la propunerea mea.

cu respect batissta

razvancity în data de 21.09. la ora 23:00
ce zici de asta ?

pc 1 daca doresti iti stau la dispozitie pe messenger si vorbim mai despre toate --- 688 sate :eek: daca nu sari cu grosu sa-ti iei gandul de la afacere

pc 2 sincer si te rog gandestete la propunerea mea :rolleyes:

pc 3 cu respect batissta - pana la urma cel mai mult conteaza atitudinea :D:D
 

DeletedUser

Nu e un mesaj amunzant,dar e tare.
Uitati cum arata pe harta fostele mele sate dupa ce am dat stergere.In dreptul satelor de barbari apar inconitele pentru aparare si atac :D



tarer.jpg
 

DeletedUser

pot sa dau si sitter oricui nu crede...dar mai repede ca mai am 6 zile de cp gratis...ala de la 500 pct:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da-mi sitter sa verific ;)
asa este, arata ce grupe de sate au fost inainte de stergere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un circar care-si joaca cu mult profesionalism rolul de clown

masterd1 în data de 27.05. la ora 17:31
ma ajuti cu ceva??

tamina în data de 28.05. la ora 14:01
depinde

masterd1 în data de 28.05. la ora 14:41
poti sa org ceva pe boul ala de garone ..macar vreo 1000 de fake ..ca ma enervat rau si nu am ce sa ii fac..

tamina în data de 28.05. la ora 19:41
se pote
sa vedem cand am timp

masterd1 în data de 28.05. la ora 20:20
multumesc ..da sa ma anunti si pe mine ca sa ma rad de el...)

tamina în data de 28.05. la ora 22:08
ok

tamina astăzi la ora 01:41
pote ** cu ai tai sa nu mai ne atace in sud asa pot sa ma ocup mai bine de k44

tamina astăzi la ora 16:35
citesti dar nu raspunzi ce sa inteleg??

masterd1 astăzi la ora 16:49
pai nu ai pus intrebarea de asa natura ....eu le am zis ..da nu pot sa ti garantez am pus pe forum...

tamina astăzi la ora 16:50
pai ce am de castigat daca iti fac jocul??

masterd1 astăzi la ora 16:51
nimic ..pai ce tu faceai ca sa castigi ceva??eu te rigasem sa dai niste fake ...daca ptr niste fake astepti ceva in schimb ??atunci .....

tamina astăzi la ora 16:54
eu nu pierd timp sa dau fake daca dau dau reale

tamina astăzi la ora 16:55
si prin asta eu intru in jocul tau fara sa am nimic de castigat eventual ceva atacuri in plus)

masterd1 astăzi la ora 16:57
pai eu te am rugat fake ..daca tu asteptai ceva in schimb ptr asta .iti da fratele tau imediat niste reale...stai putin sa dau circulara ..adica cum plm vine asta ..adica te pun sa dai si reale pe un coleg si in acelasi timp sa ** si cu restu de colegi sa te lase si in pace ...hmm mai tamina asa ma stii tu pemine???tu chiar vrei sa ma faci sa te iau/luam iar la catapulte..
mersi de ajutor da nu mai e nevoie ..in schimb tu o sa primesti un cadou

tamina astăzi la ora 17:04
fa ba ce vrei eu nu iti fac jocul ce tupeu pe tine sa vii sa iti dau eu fake) parca a la noi de ce nu dai dupa ele??

tamina astăzi la ora 17:06
nu ziceai ca ai 2 conturi la noi?''??

masterd1 astăzi la ora 17:07
bah era ** 10 min sa dai niste fake pe un prost ..sa rad putin de el ..daca tie ti se parea ca ptr asta trebuie sa primesti ceva in schimb....ei bine o sa primesti tu niste reale..asa sa te inveti minte

tamina astăzi la ora 17:08
nu mai pot de frica ) ce eu stiu ce sunt alea atacuri )de fapt habar ai cate atacuri am momentan cred

masterd1 astăzi la ora 17:09
hai gata eject ca ti am dat prea mult importanta si vad ca ti o iei in cap si devi impertinent

tamina astăzi la ora 17:10
dute ba si fati control la cap
__________________
 

DeletedUser

Ultima data cand ai inceput sa faci asa ti`ai luat vacanta pe extern si ai dat tribul peste cap :D

mie imi convine...continua :))
 

DeletedUser

da mah bv si pus un mesaj maxim pe extern ...imi permit sa ** ce vreau eu ..sunt in conflict cu omu si ca sa nu imi rezolv problemele cu garonel prin implicarea tribului am vrut sa ma folosesc de voi..nu mi a iesit asta e ..am incercat...ce crezi ca patesc daca ai pus mesaju asta aici ??tot masterd raman tot master ala de la care nu ati luat voi nici un sat ..poate doar ati recuperat ceva daca dar nu cred /;00000
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus