Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mie unul mi-ar fi rusine sa fiu top si sa am numai interne si barbari.nu stiu daca ati observat jucatoarea pnenancag de a fost in rotits.
erea top trei numai din asa ceva.a sters contul pana la urma...
nu stiu cu ce amintire a ramas...da am jucat ca sa imi inobilez colegi de s-au lasat si am crescut satele de barbari ca sa le ia alti gata formate
toti vom renunta pana la urma dar macar sa ramanem cu amintirea ca am speriat un colt de lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bomba9 în data de 25.08. la ora 22:12
Voi nu sunteti constienti ca va pierdeti timpul in tribul ala din mai multe motive :
- conducerea isi vede doar interesul propriu nu pe al vostru
- va trateaza ca pe niste supusi nu ca pe niste colegi
- daca vreunul care nu face parte din cercul conducerii cere sprijin nu este bagat in seama
- bateti taleri ca sa aiba ei ce face tabere si sa le piarda ; macar daca ar sti cum se folosesc taberele

Legat de trib , Yakuza a aparut pe toate lumile pana acum si pe toate a dat gres . De ce ? Din motivele de mai sus , conducere foarte slaba . Daca continuati sa ramaneti in Yakuza va bateti joc de timpul vostru . Cautati-va alte triburi sunt destule serioase pe langa voi , cu o conducere si organizare serioase .

Spor la joc .


uitati si voi ce mesaje trimite mare conducator Chevyx e incredibil:)))))
 

DeletedUser

auto caracterizarea lui chevyx o aveti mai sus=)))))

bomba9 în data de 25.08. la ora 22:12
Voi nu sunteti constienti ca va pierdeti timpul in tribul ala din mai multe motive :
- conducerea isi vede doar interesul propriu nu pe al vostru
- va trateaza ca pe niste supusi nu ca pe niste colegi
- daca vreunul care nu face parte din cercul conducerii cere sprijin nu este bagat in seama
- bateti taleri ca sa aiba ei ce face tabere si sa le piarda ; macar daca ar sti cum se folosesc taberele

Legat de trib , Yakuza a aparut pe toate lumile pana acum si pe toate a dat gres . De ce ? Din motivele de mai sus , conducere foarte slaba . Daca continuati sa ramaneti in Yakuza va bateti joc de timpul vostru . Cautati-va alte triburi sunt destule serioase pe langa voi , cu o conducere si organizare serioase .

Spor la joc .


uitati si voi ce mesaje trimite mare conducator Chevyx e incredibil:)))))

ma tu chiar esti tam(cenzurat:D )t pe bune .

1. tu ai trimis nobilii pe mine la 4 dimineata nu eu pe tine deci caracterizarea e a ta nu a mea . cand eu dorm tu incerci sa-mi iei sat si iti iei o mare teapa .

2 cand o sa vreau sa dau vreun mesaj in tribul tau voi folosi userul CHEVYX , acelasi user ca si cel cu care am dovedit si aici si la sectiunea de rapoarte haioase cat de noob esti . asa cum profilul meu spune ( si numele satelor ) ..........Chevyx its your daddy

LE . un sambure de adevar este in mesajul ala , vrei concret useri de la voi din trib care au cerut sprijin si nu au fost bagati in seama ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mah daca nu iti stiam stilul penibil mai spuneam dar doar tu te legi de tabere si alea alea...asa laso jos esti de tot rasul si din nou confuz eu nu am trimis niciodata atac la ora 4 si nici nu am facut nicio tabara dar tu le stii pe toate si nimic=)))))
 

DeletedUser

http://ro19.triburile.ro/public_report/96004324b56efff0283a38761cad04df
distanta cu topoare intre sate de 5.30.56 ore , atac trimis la 3,30 dimineata

http://ro19.triburile.ro/public_report/3db95163a04c9584e2b38634081f94a0
distanta cu nobil de 6.16.58 ore , atac trimis la 2.40 aproximativ


poti aduce si tu o dovada in sprijinul afirmatiilor tale sau doar vorbe in vant 'jane ' ?

LE
http://ro19.triburile.ro/public_report/afd389fc91fd9137582ea70e7457800a
distanta cu topoare 6.04.02 ore , atac trimis la 3.26 aproximativ


acum taci . http://www.tribalwarsmap.com/ro/traveltimes e prea complicat pentru tine ?

LE again : iti sta bine pe 46 la aparatori :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca apărător
46 m@ny@x-YKZ-L8 2,22 Mio.

ai urcat spectaculos , de pe 1000 si ceva pana pe 46 :D

iar ai vorbit din sant :D
 

DeletedUser

InSoMnIe astăzi la ora 20:39
cum de cine ma tem eu nu am nici o alteratie cu nime ... dar la voi se vede putina miscare si cu tn as face o echipa buna ca esti activ si acuma uh pe mine ma cunosti is non stop pe triburile
 

DeletedUser12819

InSoMnIe astăzi la ora 20:39
cum de cine ma tem eu nu am nici o alteratie cu nime ... dar la voi se vede putina miscare si cu tn as face o echipa buna ca esti activ si acuma uh pe mine ma cunosti is non stop pe triburile


Iti spun din proprie experienta...asta e ca un sarpe....ca sa nu-l inobilezi face orice...asta e spion universal...de ce a fost inobilat de MTH?La inceputul lumii se dadea bine pe langa toti si l-am prins in MTH ca era spion pentru 5 triburi:)) a plecat in alte triburi si acolo era spion...inainte sa intre la noi a fost spion si pentru noi....acum se roaga de mine sa-l primesc in trib sau sa-l ajut.Vedeti ca e un mare las si spion,chiar daca e on mai mereu.
 

DeletedUser

:))))
uitati ce vrea omul

Mare grija la posterior!!!
13.gif
 

DeletedUser

:)))

da sunt c`am greu de suportat

mai vrea unul alianta persoanal cu mine din ~mth~ sa dam in red ca cica la suparat are 14 ani=))))
 

DeletedUser

nu il por ajuta dar am destule in trib care pot:))

nu mai spun de academie daca te uiti e condusa de doua domnisoare...si partea care nu ti`am spuso marele bunic vrea fuziunea si cu ei=)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus