Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iarta-l, braziliene. Asta cand se-mbata, face sesizari. I-am atras acum atentia si data viitoare il sanctionez disciplinar trimitandu-l la racait rugina de la poarta de intrare in trib.
 

DeletedUser

mediu99 în data de 29.01. la ora 18:53
Tu dece ma mai ataci?

wnyk în data de 29.01. la ora 18:58
ca vreau

mediu99 în data de 29.01. la ora 18:59
Is la 20 ore de tn!Nai gasit pe altu?Zi macar cu ce ataci!Ca sa stiu cu sa blindez satu.

wnyk în data de 29.01. la ora 19:00
nobili

mediu99 în data de 29.01. la ora 19:01
1 singur fara trupe?Imi convine.

wnyk în data de 29.01. la ora 19:03
enjoy

mediu99 în data de 29.01. la ora 19:04
Ce ai cu mn frate??

wnyk în data de 29.01. la ora 19:08
iti vreau satele . mi le dai sau ti le iau ?

mediu99 în data de 29.01. la ora 19:09
Cauta pe altu.Nu ofer ferme.Dute si tempusca.Apreciez:) haide dute odata!

wnyk în data de 29.01. la ora 19:11
si asa pierzi timpul degeaba

mediu99 în data de 29.01. la ora 19:12
Jet cioku mik ca ma concentrez!

wnyk în data de 29.01. la ora 19:40
la stele sa nu cada cred

mediu99 în data de 29.01. la ora 19:41
Wah.Retrage atacu!Nu fi!

wnyk în data de 29.01. la ora 20:48
mai da si altele vrei sa zici

mediu99 în data de 29.01. la ora 20:48
Cmf wah?Lasama si pe mn 300 ore pana mi se *** soldateii:D

mediu99 în data de 29.01. la ora 20:49
Lasa ajung astea...

mediu99 în data de 29.01. la ora 20:49
Cu 2000 de lancieri iti sparg trupele:))))

wnyk în data de 29.01. la ora 20:51
mai dam ca avem de unde

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:15
Cmf fraierica?

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:15
O cauti pa maicata?Parca am vazuto pe dn1 era in tura:)

wnyk în data de 29.01. la ora 22:17
ai sa afli cum e sa fii blocat copile

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:17
Ce?Mai impresionat...

wnyk în data de 29.01. la ora 22:21
bine

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:22
Gata ajunge pe ziua de azi.

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:30
Retrage atacurile.Jur ca numai *** nik si imi cer si scz.

wnyk astăzi la ora 13:32
bine
..........
 

DeletedUser

din pacate exista si astfel de indivizi peste tot nu sunt specifici unui anumit trib sau lumi,fara sa ne cunoastem lungul nasului feriti de anonimatul unei porecle considerm drept si just dialoguri curajoase si pline de sens,uitand in prealabil ca jocul ne da posibilitatea de a evada dintr-o lume si asa plina de mizerii si nenorociri(morale).In spiritul adevarat al jocului sper ca cel mai bun sa castige si cel invins sa-si recunoasca barbateste infrangerea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ombladon tata ... daca nu stii despre ce este ** nu mai comenta . nu se da nimeni cocos , citeste mai atent inainte de a ne edifica asupra simpatiilor tale :

mediu99 în data de 29.01. la ora 22:15
O cauti pa maicata ? Parca am vazuto pe dn1 era in tura

e un copil de 6 ani asta si cu vocabular de om mare ( sau pretentii )

just in case ... atacurile alea erau fake cu cate 5 spioni sau 15 cai trimisi de la 30 ore in mijlocul tribului lui
http://ro19.triburile.ro/public_report/fd4601f9cf98febc153f85feb26690a6
 

DeletedUser

draga coleg de discutie eu chiar la mediu99 si la alti ca el ma refeream daca ti-am creat impresia ca incerc sa fac altceva sau sa insinuez altceva te inseli amarnic sub nici o forma comentariul meu nu vreau sa fie etichetat ca o aluzie sau o incercare de denigrare a persoanelor cu bun simt,restul discutiilor contradictorii care le vad si le citesc pe acest forum nu ma privesc si nu ma intereseaza fiecare are dreptul la o parere.Iti multumesc si data viitoare te rog nu te mai grabi sa-ti arati animozitatile fata de o terta persoana doar pt ca tu ai unele cu altcineva.
 

DeletedUser

din pacate exista si astfel de indivizi peste tot nu sunt specifici unui anumit trib sau lumi,fara sa ne cunoastem lungul nasului feriti de anonimatul unei porecle considerm drept si just dialoguri curajoase si pline de sens,uitand in prealabil ca jocul ne da posibilitatea de a evada dintr-o lume si asa plina de mizerii si nenorociri(morale).In spiritul adevarat al jocului sper ca cel mai bun sa castige si cel invins sa-si recunoasca barbateste infrangerea

daca tu intelegi ca aici te referi la buna crestere primita de mediu eu imi cerc scuze
 

DeletedUser

daca nu la el atunci la cine nu mai vad pe nimeni in discutia postata de tine care sa vorbeasca urat si nepoliticos sau poate mai este si altceva si eu nu mi-am dat seama si nu am vazut bine.In concluzie comentariul meu a fost adresat celor ca el si atat in rest respect si stima pt toti oameni de bine indiferent de apartenenta tribala.
 

DeletedUser

te puteai referi si la celalalt
in fine , a fost o neintelegere
o seara super
 

DeletedUser

Carrier astăzi la ora 09:17
Mi-ai tras-o! Ai postat exact cand eu scriam! :))))

Cresto astăzi la ora 09:19
ce sa ii faci am norocul asta :))

Carrier astăzi la ora 09:21
Nu faci off-topic pe postul meu? Ca stii la cine ma refeream! :)
Sa nu faca Chevyx, ca de el, oricat mi-as dori, as fi un nesimtit sa-l fac non-factor!


Cresto astăzi la ora 09:50
azi nu am timp sa fac off topic :)

Carrier astăzi la ora 10:06
Saracutul de tine! Pe cine ti-ai mai gasit sa stresezi?
Sau esti ocupat cu innobilarea interna a ghtbogdan? Ca vad ca cedeaza satele!


Cresto astăzi la ora 10:11
saracutu de tine s-a obosit sa se uite la statistica mea de cuceriri?:) pe cine sa mai stresez? ca majoritatea de la voi sunt stresati deja de innobilari interne :)

Carrier astăzi la ora 10:12
Eh, gasesti tu unul sa-l stresezi, ca ai talent! ;)

Cresto astăzi la ora 10:15
de ce sa am talent?pt asa ceva nu iti trebuie talent trebuie sa stii cum sa vorbesti :))

Carrier astăzi la ora 10:20
Cum zice Puya: "Nu-ti trebuie talent, iti trebuie o gura mare; Cu cat te faci mai mult de ras, ratingul sare!"

Ai punctat perfect! :))


Cresto astăzi la ora 10:21
ai ramas fara replica?:))oricum vad ca schimbi versurile cand e ** de off topic.
ba imi zici mie ca te asteptai de la chev sa iti raspunda la ce scrii pe extern. lui ii zici invers.

Cresto astăzi la ora 10:24
puya? ** de cataret?ti-ai gasit si tu exemple stralucide de replici..
gaseste si tu ceva mai educativ mai citeste carti :)

Carrier astăzi la ora 10:27
Carrier a spus:
Nu faci off-topic pe postul meu? Ca stii la cine ma refeream! :)
La tine!

Carrier a spus:
Sa nu faca Chevyx

Pai SA NU FACA EL, sa faci tu!
Greu e!

Carti citesc, nu cele de poker, mai mult decat tine!
Eu le citesc de placere, tu de obligatia scolii!
Vai, vai!

Aici a luat-o! Sariti-i in aparare! :)
 

DeletedUser33089

mai carrier ce tot faci pe omul interesant?

tu o dai in bara si vrei sa razi de mine? ceva nou foarte interesant:)
 

DeletedUser

Nu sunt ditamai jucatorul pe triburile.ro, insa tu esti un jucator de forum.triburile.ro! :eek:
Avand in vedere evolutia ta anemica pe L19, ma cam indoiesc de faptul ca esti sitter la nu stiu cati prin granita si faci ravagii sau ca tu coordonezi tribul din care faci parte!
Daca erai competent, iti cresteai si contul tau!
Oi fi si eu non-factor in comparatie cu altii, dar tu mai ai de baut laptic pana sa ma ajungi pe mine, cel putin!
Vai, ce modest sunt! :eek:

Si la postul tau de la spam, citat din mesajele noastre, ai reusit sa-ti dai cu tifla in cap!
Nu te jignesc, tocmai datorita faptului ca faci parte dintr-o categorie rara de "oameni", care ar vinde si pe...... adica tot, pentru a cauta o chichita cat de mica impotriva dusmanului!

Postarile tale sunt aeriene total! O faci doar ca sa te bagi in seama si te bucuri de sustinerea a inca 3-4 non-factori, asemenea tie!
Cu prunci ca tine trebuie sa am grija si stiu lucrul acesta! Nu ca mi-e frica de tine, mi-e frica sa nu ma imprietenesc cu tine si sa imi impartasesti si mie......cum sa spun...........convingerile.....ideile tale sau, ma rog, tot ce e negativ la pruncii de varsta ta!

Zatt!!!
 

DeletedUser

Carieristule...cum poti sa vorbesti?:confused:
eu in locul tau as vorbi doar cand e picat serverul celor de la twstats
:eek:

Side 1:
Players: Carrier
Side 2:
Tribes: MONGOL

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 16
Diferență: 13

Side 1:
Players: Carrier
Side 2:
Tribes: TITAN$, TITAN., TITANI

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 4
Diferență: 48
 

DeletedUser

baga si una familia titani vs fam titani sa vezi rasu naiba atunci :):):)
 

DeletedUser33089

Nu sunt ditamai jucatorul pe triburile.ro, insa tu esti un jucator de forum.triburile.ro! :eek:
Avand in vedere evolutia ta anemica pe L19, ma cam indoiesc de faptul ca esti sitter la nu stiu cati prin granita si faci ravagii sau ca tu coordonezi tribul din care faci parte!
Daca erai competent, iti cresteai si contul tau!
Oi fi si eu non-factor in comparatie cu altii, dar tu mai ai de baut laptic pana sa ma ajungi pe mine, cel putin!
Vai, ce modest sunt! :eek:

Si la postul tau de la spam, citat din mesajele noastre, ai reusit sa-ti dai cu tifla in cap!
Nu te jignesc, tocmai datorita faptului ca faci parte dintr-o categorie rara de "oameni", care ar vinde si pe...... adica tot, pentru a cauta o chichita cat de mica impotriva dusmanului!

Postarile tale sunt aeriene total! O faci doar ca sa te bagi in seama si te bucuri de sustinerea a inca 3-4 non-factori, asemenea tie!
Cu prunci ca tine trebuie sa am grija si stiu lucrul acesta! Nu ca mi-e frica de tine, mi-e frica sa nu ma imprietenesc cu tine si sa imi impartasesti si mie......cum sa spun...........convingerile.....ideile tale sau, ma rog, tot ce e negativ la pruncii de varsta ta!

Zatt!!!

mai terminat mai carrier
cine si-a dar cu tifla in cap? tu care scrii mesaje perverse=)) sau eu care m-am luat in vorba cu tine :) (prefer sa nu fiu eu te las in bancuta ta mica )
ti-am zis la mine nu conteaza punctele pe jocul acesta :) dar eu vorbesc eu aud
 

DeletedUser

[''][''][''][ GMNY~B ]['']['']['']

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

[₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Fi cu bagare de seama
Apar de unde te astepti mai putin
Si te omor
NU-MI PLACC DESENELE

URMARESTE FILMU SI AI SA VEZI


Noi raspandim groaza dusmanilor si animatilor
Mai ales celor care se uita la desene animate

Academia tribului
GMNY
ii ajutam sa poarte razboaiele mai usor

Suntem condusi de Malasortee1111 pana la sfarsit

Familia naostra
GMNY
GMNY-A
GMNY~B
GMNY-C
GMNY~C
Titani
Titan
Titan1
Titan.
Titan-
Titan$


GMNY si Titani
formeaza
Brothers drunks

Distrugem PE toti care ne stati in calea sticlelor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus