Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29671

englishman* astăzi la ora 20:56
Acum inteleg de ce nu ai tu nicio pierdere....esti un profitor

Light Rider astăzi la ora 20:58
Cum asa

Light Rider astăzi la ora 21:08
nu am pierderi deloc cand sunt atacat asa e. si cand atac stii de ce am eu atac fara numar? ca mereu atac cu trupele altuia. mai ai de invatat :)

englishman* astăzi la ora 21:13
Mda...deci esti un profitor

englishman* astăzi la ora 21:30
Si nu mai ataca cu trupele altora ca poate vor sa ia si ei sate!!

[/quote]
=)))
 

DeletedUser34356

fWBw în data de 13.07. la ora 22:41
SUNT DE NEINVINS...EU PUTERNIC
tU FRAIER
EU DESTEPT
TU.....:> OPUSUL
mAI GANDESTETE ODATA INAITE SA MA ATACI
SI NU UIT O SA ITI APAR IN ZIS...O SA AI COSMARURI
SI LA 90 DE ANI O SATE BAT CU BASTINU
MA MAGARULE ...NU TE PUNE CU PUTEREA FUBICA
ESTI UN NIMIK PE LANGA IMPERIUL MEU...

........................
 

DeletedUser24244

Stim...Un om mergea pe cal, si la un moment dat s-a terminat calu:D
 

DeletedUser24244

Doi copii numarau o bila, vine un al treilea si ii intreaba: Ce faceti aici? Crosetam...
 

DeletedUser

:)) tare funny


Intra un nenea intr-un bar tinand un cacalici in mana:
-Ia uitati in ce era sa calc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34356

ciocan99 în data de 18.08. la ora 15:29
sal tu ai intrat pe cont la mn?

un Trecator în data de 18.08. la ora 15:59
da. de ce ?

ciocan99 astăzi la ora 11:06
nimik am vriut doar sa stiu pt ca vreau sa renunt la cont din cauza ui zagflorim pt ca mia luat satul de 6000 pct!


E amuzant prin prisma faptului ca eu nu il cunosc , nu am avut nici o tangenta cu el vreodata si habar n-am despre ce vorbea dar totusi imi destainuia problemele sale:(
 

DeletedUser

barbarul conan în data de 01.09. la ora 12:44

VA ROG DA-TI UN ACCORD LA PROPUNEREA MEA!GINDITI-VA:S-A RUPT PACTUL CU NOFA(CUM AM PREVESTIT PE FORUM).INTARITIVA!TERMINATI ODATA CU SCANDALURILE DIN INTERIOR!VEDETI CA NU AM CERUT FUNCTII!CIND S-A DESTRAMAT PRIMA DATA TRIBUL SI AM PLECAT DEZAMAGIT(SI GOGU MI-A LUAT 3 SATE)PUTEAM SA FIU IN ALTE TRIBURI BUNE!SI ACUM AM 4 OFERTE!DAR SPER CA VA REVENITI!IUBESC TRIBUL SI VREAU SA-L FAC MARE DAR NU SUNTETI UNUTI(CA NOFA)!!!!!!!!!!!!!TREZITI-VA PINA CIND NU VETI FII CUCERITI!DATORITA FLERULUI MEU NU AM FOST ATACAT DAR CURIND ATAC LA GREU!HAI LA MUNCA!IAR CE AM PROPUS E SUPERBINE PENTRU TRIB!SI VREAU SA FACEM ACADEMIE(99TOATE TRIBURILE MARI AU ACADEMIE).DACA E MEVOIE MA OCUP SA FAC MEMBRII PENTRU ACADEMIE(NU TREBUIE PACT CU ALTI(NEUTRII CARE II ALEG EU SI II AJUT CU RESURSE SI ARMATE).IMI CERUT SCUZE CA POATE DERANJEZ PE UNII DAR AM CINTARIT BINE(AM O VIRSTA,SUNT SEF LA SERVICI SI STIU SA LUCREZ CU OAMENI,SI IUBESC TRIBUL).AVETI INCREDERE IN MINE!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima parte e minunata! "Sunt sef la servici si stiu sa lucrez cu oameni, si iubesc tribul"

Foarte foarte tare! :)
 

DeletedUser

barbarul conan în data de 01.09. la ora 15:59
TE IMPLOR:VREAU SA VIN LA VOI!

Baiatul asta? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus