Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din rubrica "pe unii nu ii duce capul"

Bondy87
Junior Member

Adaugă data: 19.09.2009

Ieri, 01:37:46 Sus Forward Message Reply With Quote
lamureste-ma si pe mine:
1) unii iti spun Camelia...altii vorbesc cu tine ca si cum ai fi baiat. deci?
2) ce cont ai pe L20?


ca faza cu adi despot .. nightmare1986 in pana mea
 

DeletedUser

nu ma asteptam la un jucator asa de mare sa puna o astfel de intrebare ... dar na .. se pare ca nu e nevoie de inteligenta sa joci acest joc
 

DeletedUser

cu siguranta ca este nevoie de multa inteligenta ca sa postezi ce ai postat tu.
un joc placut;)
 

DeletedUser

acum na nu stiu despre tine .. eu am evoluat totusi .. tu inca mai cauti scuze penibile pentru ce ai facut ... gen nu eram atat de important sa dai un search .. dupa cum ti-am zis si pe privat ... sunt totusi destul de important sa imi dai vreo 2 mesaje sa afli totusi ce si cum

actions speak louder than words(traducere:faptele sunt mai graitoare decat vorbele)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu te simti prea flatat...ti-am trimis msg doar pt ca esti pe toate forumurile...oricum....cred ca e incheiata discutia aceasta.
Bafta in continuare;)
 

DeletedUser

clepo în data de 06.11. la ora 19:06
Dupa cum stiti avem o noua membra in trib...o persoana pe care o cunosc de ceva timp...si....mai avem si o promisiune facuta de [player]trusthead[/player]...contez pe voi :

trusthead în data de 05.11. la ora 15:05
deci ,
vreau sa zic cateva cuvinte pt ca multi au impresia ca pe aici totul merge de aiurea .

am iesit din conducere ca sa nu mi mai fac dusmani noi si am vrut sa ies din toata nebuneala care se crease pt ca am zis ca poate eu sunt tampit si fac prea multe greseli

chiar daca am trimis zeci de circulare si nu am mai postat pe forumuri asta nu inseamna ca nu am fost atent la fiecare ce face sau ca nu am fost alaturi de voi

si aici ma refer si la cei din fostul ORG .
dar ...
mi am vazut de joc si am luat sate de la dusmani si de unde am mai putut .

vreau sa cred ca daca nu scriu pe forumuri asta nu inseamna ca m am retras.
deci cei care cred ca m am lasat de joc sa stiti ca nu am facut asta doar ca am vrut sa nu ma mai bag in toate disputele idioate care le generau jucatori ca Sutzux sau Cleomm .

si cum se stie ca mereu ( si aici imi cer scuze ca am generalizat ) apar discutii de la persoanele feminine pt ca ele nu au cum sa inteleaga niciodata ce insemna un razboi si care este mandria de a castiga sau de a pierde un razboi cu capul sus

asa ca ele prefera sa si desfaca picioarele , sa ajute dusmanii pe jocuri sau sa faca intrigi in asa fel incat ele sa iasa basma curata .

din pacate astea sunt femeile si daca ne uitam putin in istorie .
Ioana D'Arc a fost una din putinele femei care au luptat pana la moarte pentru o cauza sau un razboi ...

si acum ca sa revin ...
multi au spus ca sunt deplasat si poate am facut abuz de putere cand a fost data afara Sutzux, dar exact cam din acelasi motiv a fost data afara si Cleomm ...
sprijinea dusmanii , si a v a fost dovedit cu rapoarte care nu mai pot fi contestate

asa ca va spun acum pentru ultima oara si f serios :

daca nici pe Cleomm nu reusim sa o scoatem de pe harta in 3 saptamani eu atunci va asigur renunt la acest joc .

pentru ca rusinea e prea mare ca sa mai pot juca alaturi de niste asa colegi care sa nu fim in stare sa scoatem un jucator care mai e si in mijlocul nostru , culmea ...

asa ca va doresc succes la innobilat satele lui Cleomm si nu o iertati pentru ca ea si a batut joc de munca si jocul la toti de aici .

sunt curios sa vad cum reactionati ,

multumesc ca ati avut rabdarea sa cititi acest mesaj ,


Eu zic ca il ajutam pe trusthead sa isi tina promisiunea...adica :
daca nici pe [player]Cleomm[/player] nu reusim sa o scoatem de pe harta in 3 saptamani eu atunci va asigur renunt la acest joc

Cine are trupe pe acasa defensive rog sa dea mesaj lui [player]cleomm[/player].

Spor la joc si nu uitati jucati de placere , altfel numai are farmec:)



29 - 5 = 24 : 3 = 3 saptamani si 3 zile :)
 

DeletedUser40838

?!

suferi asa tare ?
nu poti dormi noptile din cauza mea iar ?
du te si te cauta la doctori .

nu era destul ca s a terminat scandalul cu noob ul ala de crimarix ?
vrei sa incepi tu altul ?

iar in ce priveste ce scriu eu in circularele mele din tribul meu cred ca e problema noastra .
daca tu vrei sa demostrezi ce mare conducator esti tu si cati spioni ai in triburile dusmane e problema ta si a celor din tribul din care faci parte fa o la tine in trib .
laudati va intre voi si faceti va podiumuri in care sa va ridicati unii pe altii ca pe aici nu cred ca intereseaza pe nimeni .



iar pentru cei din triburile dusmane care tot ma cauta si mi dau mesaje le spun atat :

daca vrei sa porti o discutie civilizata si nu te crezi reincarnarea lui Genghis Khan o sa ti citesc mesajul si in limita timpului meu disponibil o sa ti raspund.
daca esti mai prost decat prevede legea si ai chef de carcota sau de altfel de scandaluri fa un bine planetei si nu mai consuma oxigenul de aiurea , dispari pe vecie .
nu o sa ti simtim lipsa , mai sunt 3 milarde si ceva .
 

DeletedUser40838

asta da mesaj amuzant :))

cleomm e asa de disperat precum nebuna de sutzux ,
toti vad pe trusthead pe toate conturile .
astia chiar trebuie dusi la un consult , le a luat Dzeu mintile :))


trusthead astăzi la ora 11:09
:)))
Chiefexecutive astăzi la ora 09:57
Ce concluzii trage cleom dupa 3 zile de atacuri de la mine:))

Mesajele acestea au fost trimise de către Chiefexecutive mai departe.
Chiefexecutive astăzi la ora 09:57
Nu sunt trust.
cleomm în data de 04.12. la ora 19:07
alt cont ? :))mare esti



pintilosul ion astăzi la ora 17:35
Esti un copil cordit din galati, 17 ani... care probabil, din cauza respingerilor din partea fumeilor, te-ai dat pe partea baieteilor. Parerea mea ca te-ai grabit, daca mai asteptai putin, iti gaseai si tu o fata pentru tine...
cleomm astăzi la ora 17:33
deci esti trust ? sa inteleg
cleomm astăzi la ora 17:33
tu ai inceput si sunt sigura ca e altcineva pe cont , si te exprima la gen masculin


doamne ce retard :))

si cand ma gandesc ca l am avut in trib :))
in fine , a venit la pachet cu alti jucatori mult mai buni dar nah ...:)))


sau altul asa :

talibanuex astăzi la ora 01:43
ce ofticosi
trusthead astăzi la ora 01:42
stiu :))
talibanuex astăzi la ora 01:41
;) multi din dujmani crede ca asta este un cont de-al tau


si mai am ceva reclamatii din astea si cu ioan voievod :))
desert1987 are un mesaj amuzant rau tare :))
cand dau de el il pun aici
 

DeletedUser40838

:)))

gasit si mesajul cu pricina catre ioan voievod

1987dessert astăzi la ora 18:59
ai gafat si ai fost prins...prin atacurile tale am reusit sa demonstrez ca este trusthead pe ambele conturi...adio prietene)...te va contacta echipa triburile)


diperare :)))
asta e si din cauza ca o psihoapata cu un copchil au raspandit doar ce au vrut ei sa spuna :)))
zilele trecute imi spunea si agent ca toti ma percep ca Bau Bau :))

las ca e bine sa stie dusmanii de frica :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus