Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

The Real Cristocea astăzi la ora 12:31
Daca crezi ca o sa-i demoralizezi jucatorii din [ally]~INQ~[/ally] cu mesajul acela atunci te asigur ca nu o sa reusesti :)) . [ally]Woc[/ally] este rang 1 pentru ca [ally]DEO[/ally] si [ally]~INQ~[/ally] se razboiesc intre ele . Aveti 2 jucatori pe langa granita noastra unde chiar se joaca si cam atata , restu ce luati de la [ally]~INQ~T[/ally] unde lumea nu prea mai joaca , CAND NU O SA VA MAI ASCUNDETI VOI DUPA [ally]DEO[/ally] ATUNCI SA VI LA MINE SA-MI DAI MESAJ CA NE FACETI PRAF , PANA ATUNCI CIOCUL MIC SI JOC DE GLEZNE , si sa lasam al o parte internele ca acolo ne depasiti cum mult ! bafta la innobilari interne si la sate de barbari ca acolo vad ca esti campion :))


[player]The real Cristocea[/player]

Eu nu stiu cum poti sa fii atat de penibil incat sa spui ca tribul woc este locul 1 din diferite motive si nu din cauza ca sunt cei mai buni, in mometul in care ma uit pe statistici si vad ca ati pierdut 4000 de sate !!! =)) E scandalos cat de slab poti fi ca si conducator in momentul in care nu esti in stare sa recunosti ca habar ti-o iei grav de la unii net superiori.

Un om care in loc sa caute solutii ca sa isi ajute tribul, cauta pretexte nu are ce cauta ca si conducator !
 

DeletedUser35176

da el nu vrea ma sa-si ajute tribul.....airborne e inactiv din ianuare....si ei iau sate de la interne

CRISTOCEA, FII MA OM si recunoaste...zi de cate ori te-am rugat sa ma lasi sa ma ocup de -INQ- , cu organizate,inactivi,conducere, NICI MACAR RECRUTOR NU MI-AI DAT
 

DeletedUser35176

ultima perla :d
:)))))=))))


radascayo astăzi la ora 22:07
tu crezi ca ma sperii eu de 2 atacuri ? ma pis pe ele , nu ai ce sa-mi faci eu sunt bazat si oricum nu am nevoie de niciun ajutor ca sa ma apar de tn si de lalelutaoligofren
radascayo astăzi la ora 22:12
ia iami-le ma !!!! oricum o sa-mi zgarii putin zidul sau vreo cladire cu al doilea atac (un nivel maxim 2 ) si primul vine degeaba . ia incearca tu sa-mi iei satele . tu si cu baiatul ala oligofren cu o zi peste 14 ani care se lauda ca are buletin o sa dispareti de pe harta si o sa ajungeti la margine langa toti ceilalti fricosi tradatori , incepatori , copii oligofreni si ratangii fara viitor si obsedati de calculalator fara viata sociala
r
adascayo astăzi la ora 22:16
ia-mi ma satele ca esti smecher rau asta de 2 puncte . parca ziceai ca-mi iei satele.............aaa banu ma . nu mi le iei pt ca nu vrei , ca esti milostiv , altfel mi le-ai lua . ai mai lua tu si altceva de la mine si de la tot INQ-ul . plecan din trib de frica te-ai injosit mai rau decat hurhui cand ne trimitea mesaje dealea disperate cu spiritul INQ . esti varza baietzas si tu si alalalt dement care crede ca e buricul pamantului , dar e un buric cu scapa al camerei lui unde sta singur si se joaca ca nu are viata reala si este hiperactiv

vai :)))
*** as putea...mas duce la el aks si ias zice lu masa si lu tasu cum vorbeste el :)))))
vai frate =)))
 

DeletedUser35176

uite ma cn ma asculta....cui ii pasa. :)))
ovidio....tie frica ca iti fac tribul de ras ?:))
BAAH
si dupa ce pierd toate satele,o sa incep din nou din nord-vest sau sud-vest (ca sa ii iau satele lu ala :)))
 

DeletedUser35176

NuDauNume astăzi la ora 22:59
parca ziceai ca prietenii tai sunt de incredere, au dat discutiile la conducere si ne-au bagat pe toti la interne:(
NuDauNume astăzi la ora 22:57
pfff, ce dracu sa intamplat aici? am deja 90 de atacuri...
*LaLeagane*dNd astăzi la ora 17:16
hai mai vii sau ce faci?


nah....playerii din inq.....mai bne n ufacea NoR fuziune k inq...mai bne facea k woc sau deo sau cu oricine altcineva

UITE MA CINE SE VINDE !!!
 

DeletedUser35176

da:)))
da-mi si mie sprijin cativa oameni din cazarma aia...ma mir k nu intreaba : "Daca am cazarma la 20 inseamna ca pot recruta 20 de soldati?"

:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35176

Cont încuiat

Nu deschide un subiect de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta:

Limbaj neadecvat în mesajul cu titlul "bai tradatorule"
Sfârşitul pedepsei temporare: 10.04.12 23:21
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

În timp ce contul ţi-e blocat poţi fi atacat.

si stiu cn e turnatorul si cn a fkt ticketul.....oameni fara caracter
 

DeletedUser16966

vina ta.... ghinion... :)

lasa-ma sa ghicesc ce admin te-a blocat!
assasyn sau 206cw
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16966

nu sunt jegosi. sunt impartiali. pt lectii cum sa iti bati joc de inq te astept la cursurile de primavara!
 

DeletedUser35176

cn o fi oare profesor ?:)
tot acela cu mesaje de "incurajare" oare ? :))
 

DeletedUser35176

ia uite tat'...a revenit pretenashu de 13 ani :))bazat =))

radascayo astăzi la ora 09:19
sunt bazat si in joc si in realitate . in bucuresti poate m-oi bate dar vino in videle ca nu te poti apropia de mine .

mama frate ce as vrea sa ma duc k womp si sa ii bat pe toti taranii de el de acolo :)

ooo ..videle e aproape de bucuresti :D
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hai sa incetam cu spamul si sa ne amuzam de mesajele cu adevarat hazlii, ce spuneti de asta?!
 

DeletedUser35176

apropo adenauer..o sa primesti un mesaj de el ca il amenint..ca videle e aproape de bucuresti :))

radascayo astăzi la ora 09:41
chiar e aproape ???? baaa ms ca mi-ai zis ca eu nu stiam .
si tu zici ca nu am eu tupeu sa-ti zic alea in fata si ca ma dau tare in fata PC-ului dar si tu poti fi un copil de 5 ani care se da smecher . si cica ma ameninti tu ca VIDELE E APROAPE DE BUCURESTI dar oricum nu ai curaj sa te intalnesti cu mine si cu gasca . nici nu vreau sa te provoc pt ca daca citeai in regulament , daca cineva iti zice sa va intalniti in realitate sa-l spuneti la administratori. cine stie , poti fii vreun violator in serie asa ca nici nu mai vorbesc cu tine . dar spre binele oamenilor o sa te denunt.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus